Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanko jak tam u Was z cerą bo moja okropnie pryszcz na pryszczu 😠
Włosy jako tako , ale cera mnie denerwuje i te głupie gadanie ,że będzie dziewczynka bo zabiera urodę mamie 😮 katastrofa . A dzisiaj dostałam esemesa " jak tam kulko " 🤪 więc odpisałam ,że wypraszam sobię mogę być co najwyżej kuleczką 😆
Ah ci znajomi już mnie denerwują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi mi od jakiegos tygodnia strasznie sie cera pogorszyla, ciagle wychodza jakies wypryski, a wczesniej nie mialam takich problemów 😮 No ale czytalam ,ze w 2. trymestrze to normalne i trzeba to po prostu przecierpiec 😉 co do wlosów, to jestem wkurzona, bo mam straszne juz odrosty, a poza tym to sie szybko przetłuszczaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatk 😁
Doti tu coś z rybką http://www.kwestiasmaku.com/ryby_i_owoce_morza/sandacz/sandacz_na_musie_porowo_ziemniaczanym/przepis.html albo http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/papryka/ryba_w_peperonacie_z_pomidorami/przepis.html
A ja nie wiem czy się dziś z wszystkim wyrobię ale spróbujemy 😉
Mixidixi a co do cery to akurat teraz mam super ale początek był straszny tyle że z drugiej strony strasznie mi dziąsła krwawią i jakieś uczulenia na rękach wyskakują 😮
Pewnie każdej co innego dolega 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja od początku ciąży mam suchą masakrycznie twarz,używam kremu ale starczy na pół godzinki i też mam jakieś dziwne krostki....i ciotka mi pierwsza powiedziała,że zbrzydłam no i masz tak jak by wykrakała 😁 a z włosami,to mi się coraz mniej przetłuszczają... co do obiadku to ja mam dziś mizerie i nieszczęsne jajka,chociaż i tak nie będę ich jeść,bo nie przełyknę i tak od początku ciąży jaja,majonez i kiszone ogórki bleee..Ja wstałam o 10 teraz jem śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Teraz można kupić farby bez amoniaku tyle mi fryzjerka powiedziała,że nie są szkodliwe.

Wiem, ze takie sa, zawsze farbowalam lorealem bez amoniaku, ale i tak mówia, ze najbezpieczniejsze sa tylko te specjalne dla kobiet w ciazy, ale za to strasznie drogie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Zresztą jak byś wyglądały nie farbując włosów przez 9mc,w końcu my też musimy się z sobą dobrze czuć 😜


Masz racje, ja juz nawet nad jakas szamponetka myslalam, tylko one mnie wkurzaja, bo przy kazdym myciu włosow kolor z głowy leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w ogole w sklepach nie kupuje ciuchów, bo sie nie oplaca. W C&A poszlam na dzial ciążowy to myslalam, ze sie przewróce. Kawałek zszytej szmatki, nazwanej bluzeczka posztowal 107 zł 🤪 w typowym sklepie ciazowym spodnie tak od 150 zł po przecenie widzialam, reszta drozsza 🤪 to sie w glowie nie miesci. ja zamawiam na allegro, albo kupuje w second handach, bo mam kilka fajnych sprawdzonych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Powiem Wam ,że ja normalnie farbuję włosy i w pierwszej ciązy też się nie oszczędzałam .
U mnie farba stoi tylko chęći nie ma na farbowanie , a odrosty coraz większe 😜

Ja od stycznia nie farbowalam 🤪 tylko cale szczescie, ze teraz mam kolor zblizowy do naturalnego, to tak nie widac. Wczesniej mialam wsciekly rudy, to odrosty co miesiac musialy byc zrobione, bo inaczej bylam chora. No ale jak zaczelismy sie starac o dzidzie, to stwierdzilam, ze sie przefarbuje, zeby problemu pozniej z odrostami nie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Coś ostatnio nie mam czasu zeby za wami nadażać tutaj. Nie dość, że muszę Zośce przygotować przyjęcie urodzinowe na niedziele to jeszcze święta idą i też kupa roboty. Poza tym masakrycznie się czuję przy tej pogodnie bo jestem niskociśnieniowcem i każdy jego skok odczuwam zawrotami głowy i potwornymi migrenami. A na domiar złego Zoś w nocy dostała zapalenie ucha. Po prostu mam dość, ale idę dzisiaj do ginekologa to może chociaż jemu się pożalę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia zdjęcia nie będzie bo tydzień temu miałam to usg z mierzeniem wszystkiego i dzisiaj nie będzie mi na pewno robił nie będzie. Następne usg czeka mnie pewnie dopiero połówkowe bo on w ogóle nie lubi robić usg. Ma tu w gabinecie zabytkowy sprzęt na którym nawet nie może drukować :P Ale jest mega dobrym lekarzem więc muszę przecierpieć brak zdjęć i usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co właśnie sobie czytałam o konferencji ciążowych która była w zeszłym roku w Poznaniu i patrzę czy w tym roku będzie 🙂 na pewno jak by była to się wybiorę,a wy dziewczyny co myślicie?

co znalazłam to targi w Poznaniu 26-27 maja 🙂 "Moje dziecko" może w sobotę się wybierzemy z Bartkiem a w niedziele komunia,eh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...