Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 ja dopiero zasiadłam 🙂 nie chce mi się teraz czytać Waszych postów szczerze mówiąc bo za dużo tego 😁

Rano byłam na dniach Ułana, później niespodziewanie przyjechał mój chłop i zabrał mnie do Maka na lody 🙂 i skończyłam się niedawno pakować na jutro... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam mam dostalam jak byla po raz pierwszy u mnie 🙂
juz dosc sporo zapisali tam, bylam 2 tyg temu bo przelozyli mi wizyte z marca na 11 kwietnia
poszlam i okazalo sie ze poszlam do konsultanta polozonej i ona mi dala posluchac serduszka, wziela badanie moczu do sprawdzenia, a ta wizyta powinna byc u endokrynologa ale oni sie pomylili ale odrazu mnie wziela do endokrynologa przy okazji i ten dal mi skierowanie na krew wiec pobrali krew odrazu, no i zapisali mnie na 10 maja usg, 16 maja na endokrynologa znow, 7 czerwca badanie glukozy we krwi (nie znosze tego)... mam nadzieje ze wszystko jest dobrze teraz z moim poziomem zelaza we krwi bo mowili ze jestem biedna w zelazo i bralam tabletki dobre 2 tyg bo tylko tyle kazali dlatego 2 tyg temu powtarzalam badanie krwi na tarczyce moja i zelazo zobaczymy co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...