Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Dopiero nadrobilam, 30 stron...

I w sumie nie wiem, o czym pisac.. pogubilam sie z Waszymi fb,.. wiec jesli chcecie podaje swoj 😁

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002297344703

Padam na twarz, jak pracuje do 17... zaraz jak mloda sie polozy zabieram sie za ksiazke,bo mnie tak wciagnela, ze musze normalnie ja dzis skonczyc... W pracy pozarlam az 150 stron..


zaproszenie wysłane 🙂 wojnowska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki doki 🙂)) Karola, o Agnieszke O. ci chodzi?? 🙂)

Poznalysmy sie w szpitalu, dzielilysmy sale ze soba 🙂 hehe 😉 jak nasze dzieci na zamine zygaly i sraly 😉)
A teraz raz na jakis czas sie spotykamy... a ze mieszka nad gabinetem mojego gina, to jak ide na wizyte to Nadia zawsze jej synusia odwiedzi 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana . U mnie paskudna pogoda pada deszcz już w nocy zaczął .
Co do wagi to trzeba uważać bo przez tydzień przy większym jedzonku 😜 może nawet o 1,5 wzrosnąć. Ja się ważyłam przed chwilą i równe 5 kg mam na plus 🤔 ale już przestalam się tym martwić bo ile bym nie jadła to tyję więc chyba taka moja natura .
Idę dziś do gin 🙃 ależ się cieszę może i mi dzisiaj się uda dowiedzieć któż tam siedzi i tak
niepewnie muska od środka .Zauważyłam ,że są takie dni ,że prawie wcale się bobo nie rusza , nie wiem czy to normalne 🥴 nawet jak pukam w brzuch leżę na różnych pozycjach i nic .
Nie daje się sprowokować do ruszania 😜
Miłego dnia dziewczyny .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂 Jasne że to normalne,nie codziennie ma ochotę na wariacje w brzuszku 🙂
Natalia nie bój żaby,co to 4 kg,jeszcze z jakieś 10 przybędzie 🙂Nic się nie martw,ja też pomału luzuję.Gdyby nie to że największa będę w najcieplejszym okresie, to wogóle nie przejmowałabym się.Jasne, są osoby które przytyją mało i od tyłu szczypiory takie ze nie widac ciązy kompletnie,ale wiem ze ja do nich nie należe i chyba czas sie z tym pogodzic. Moja siostra przytyla w calej ciąży tylko 8 kg! po porodzie od razu ubrala dzinsy z przed ciąży i co najwazniejsze, normalnie je dopięła na guzik! Jest szczupła a je 3 razy więcej ode mnie i nie wie co to dieta.Wrecz przeciwnie, chce przytyc a nie może...Ja za to non stop w głowie myśli,nie jedz tego nie tamtego...Miałam kiedyś 76kg i tak sie wzielam za siebie ze wazylam 52kg w najlepszym okresie ale co z tego jak utrzymac tą wage bylo koszmarem bo musialabym jesc baaaaaardzo mało 😞
Jedni są tacy,inni tacy i musze to w końcu zrozumieć a skoro udało mi się zrzucić 24kg i być na diecie jakies 9 miesiecy to wierze w to że po porodzie też schudnę. Po porodzie rzeczywiscie, utworzymy wątek tak jak kiedyś chyba Tusia napisała o zrzucaniu kg po ciąży 🙂 Byleby nie było na nim tematów tak jak tutaj ,ciągle o żarciu bo nie damy rady 🙂
U mnie tez pogoda okropna,wieczorem zaczal padac deszcz i cala noc padalo i teraz 😞 ale dziewczyny od jutra ma być wypas przez caly weekend i od jutra przez 11 dni ma byc non stop extra(mam nadzieje ze sie sprawdzi) Czyli można już szorować grilla po zimowej przerwie 🙂 hihihi
Ja jednak dziś nie jadę na badania ze względów atomsferycznych hihi bo chcialam jeszcze na miasto isc i do Pepco ale stwierdzilam ze jak jutro ma byc ładnie to po co mam sie dzis meczyc w deszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Dzień Dobry Kochane 🙂 pogoda u mnie paskudna, pada wieje, szaro, buro bleee. Musze sie wylonic z domku, bo czas oddac mocz do badania - w pt wizyta, to musze miec wyniki 🙂

No to już wielki czas 🙂 ja mam wizytę dopiero 17 maja czyli ze spokojem te badania. Bardziej chodzi mi o wypad do Pepco hihi wiec jak juz bede tam to podejde i oddam pojemniczek z moczem i krew 🙂 Myślę że dziś w całej Polsce taka beznadziejna pogoda i będziemy przygnębione tym faktem 🙂
Mixi one są śliczne,nie zastanawiaj się nawet 🙂 Kobiece i delikatne, dokładnie.Możesz ubrać na każda okazję, wesele,pierwsza komunia,chrzciny i imieniny u babci a tamta troszkę bardziej wyzywająca.Tez ładna ale te są idealne.Mixi, oby maluszek pokazał co skrywa. Ja mam nadzieje ze 17 maja nie dowiem się ze jednak chłopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadłam godzinę temu skibkę chleba bo nie mogłam już z głodu a teraz znów czuję burczenie w brzuchu i głód 😞 Czy to aby nie przesada?
Do tego wczoraj znów męczyła mnie ta głupia zgaga, już nie tylko po owocach ją mam. A tyle czasu było dobrze...Chciałam dzisiaj coś zamówić na obiad, do M pizzę a do mnie właśnie nie wiem co bo jakoś nie mam na takie rzeczy ochoty i w dodatku po takim żarełku zgaga murowana 😞 chyba do niego zamówię a sobie zrobię coś domowego,bo ile można jeść chleb na obiad 🙂 Najgorsze jest to że głodna jestem ale nic mi nie pasuje 😞 Dziewczyny mniej więcej co ile czasu coś jecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...