Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam się rano! 🙂 Trzymam kciuki za wszystkie brzuszki które mają dzisiaj wizyty 😉
a u mnie dzisiaj tak cieplutko że od 7 rano mam wszystkie okna i balkon pootwierany... aż chce się wyjść na polko... tylko że jakieś choroba mnie złapała, katar i strasznie bolące gardło, a co najgorsze to taki duszący kaszel, po którym cały brzuch mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Witam się rano! 🙂 Trzymam kciuki za wszystkie brzuszki które mają dzisiaj wizyty 😉
a u mnie dzisiaj tak cieplutko że od 7 rano mam wszystkie okna i balkon pootwierany... aż chce się wyjść na polko... tylko że jakieś choroba mnie złapała, katar i strasznie bolące gardło, a co najgorsze to taki duszący kaszel, po którym cały brzuch mnie boli 😞


Mnie juz katar meczy kilka dni , mam taka sucha skore w okol nosa :< i kicham ciaglee..
wlasnie wrocilam z pracy i zkjadlam big breakfast, teraz czas na czekoladowego kit kat ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Witam się rano! 🙂 Trzymam kciuki za wszystkie brzuszki które mają dzisiaj wizyty 😉
a u mnie dzisiaj tak cieplutko że od 7 rano mam wszystkie okna i balkon pootwierany... aż chce się wyjść na polko... tylko że jakieś choroba mnie złapała, katar i strasznie bolące gardło, a co najgorsze to taki duszący kaszel, po którym cały brzuch mnie boli 😞


Mnie juz katar meczy kilka dni , mam taka sucha skore w okol nosa :< i kicham ciaglee..
wlasnie wrocilam z pracy i zkjadlam big breakfast, teraz czas na czekoladowego kit kat ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrócilam 🙂 no wiec wg pierwszych obserwacji nie zauwazylysmy z ginką jajeczek i ptaszka, czyli wychodzi raczej na dziewczynke 🤪 a gimnastykowala sie ta doktorka ze szok 🙂 z kazdej srony dala rade zajrzec, no wiec mam nadzieje, ze tak juz zostanie 😁 maluch latal jak szalony 🙂
Dostalam rowniez skierowanie na badania prenatalne, nie bede musiala za nie placic, bo ginka powiedziala, ze serduszko cos troche nieregularnie bije (wg niej w tym tyg to normalne i nie ma powodu do obaw, poza tym to moze byc przez moja niedokrwistosc) i to jest wskazaniem do wypisanie skierowania na bezplatne badanie. W sumie dobrze, bede wiedziala co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka to super że wszystko ok, oby tak dalej 😉
czyli jednak kolejna dziewuszka 🙂 ach ten róż będzie bił po oczach na tej naszej liście....

ja mam badania prenatalne za free, teraz mam połówkowe 14 maja... i żadnego skierowania nie dostaje na te badania, idę i mi robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
każdy gin ma swoją taktykę 😉 może mój też mierzy a ja się nie znam :P ale pokazuje mi jedną nóżkę drugą, rączki itd... może coś tam zaznacza i ma pomiary bo później chwile mu schodzi jak uzupełnia moją kartę...
zawsze w gabinecie jestem roztrzepana, a jak dostaje zdjęcia maluszka to w ogóle nie skupiam się na tym co on mówi 😁 dobrze że mąż ze mną chodzi bo połowę wizyty zapominam hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siara to pierwsze mleko mamy. Inaczej zwana jest młodziwem, a z języka łacińskiegocolostrum. Jej produkcja rusza około 20. tygodnia ciąży, a pierwsze kropelki mogą wypłynąć z piersi już w drugim oraz - zdecydowanie częściej - w trzecim trymestrze ciąży.Jeśli więc zauważysz, że sutki pokrywa minimalna ilość żółtawego płynu albo po nocy zobaczysz na koszulce żółtawe plamy, nie denerwuj się, bo to próba generalna przed wielkim wydarzeniem, jakim będą narodziny dziecka oraz pierwsze karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...