Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
porozmawiam porozmawiam bo nie mam zamiaru trzymac tego w sobie bo bedzie jeszcze gorzej, wiem ze musze byc silna i samodzielna czego nauczylam sie juz poprzez pobyt w UK ale czasami czuje sie wykonczona, ale nie poddaje sie po kazdej burzy przychodzi slonko 🙂

ide zjesc kolacje i porozmawiac ze znajoma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale duszno... wszystkie okna pootwierane a ja nadal się dusze 😮 a jutro zapowiadają u nas 33 stopnie, koszmar!

muszę poszukać jakiś fajnych kostiumów/ciuszków dla noworodka, bo chce urządzić sesje zdjęciową... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Moze taki dzien jakis... 🙂)
Wysmarowalam sie cala oliwka 😁 i jak patrze jak sie ladnie opalilam, to azmi humor se poprawil 😉)

Kurde cos mi tu smierdzi 😉 Ugotowalam jajo.. i jakos tak sie smrod niesie ;D


😁 jaja są dobre, ale śmierdzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka miłego wypoczynku... 🙂
a ja idę na tarasie posiedzieć z moim M, bo w pokoju wysiedzieć nie można... mąż stwierdził że będzie tam spał 😁 to może i ja się skuszę... 🙂
tak więc dobranoc mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro mnie gin witamin nie zalecał jakoś szczególnie ale jak byłam przed 12 tc u niego to powiedział "można by zacząć brać witaminki"... ale paznokcie same się wzmocniły, włosy nie wypadają (sprawiają problemy ale przez łupież plamisty którego nie mogę leczyć w ciąży 😞 ), cera jakoś sama tak wyładniała, skurczy poza macicą nie mam żadnych...
Ja bym Wam wsadziła zdjęcie tego co mam ale musiałabym zająć ze 3 strony :P w sumie są tego 4 worki próżniowe 60x90cm ubrań po synku od narodzin aż do teraz 😁 😁 😁
Ja bym nie czekała z zakupami do sierpnia, bo wtedy to już się mogę wypakowywać 😁 na koniec lipca muszę mieć wszystko gotowe ! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też w lipcu chciałabym mieć wszystko, bo różnie to bywa. Słyszałam już historie dziewczyn co urodziły wcześniej, a w domu nic nie miały! I cała przyjemność zakupów spadła na znajomych 🙂
isa ja o sesji też myślałam i podobaja mi się takie golaski w czapce lub dziewczynki w opaskach
http://www.etsy.com/listing/79022062/sale-15-off-wcoupon-code-below-newborn
http://www.etsy.com/listing/79840943/baby-headband-infant-headband-burgundy
http://www.etsy.com/listing/96482873/yellow-floral-lace-stretch-wrap-newborn
i takie majteczki: http://www.etsy.com/listing/95121736/new-photo-prop-set-chiffon-ruffle-bum
na Etsy tego jest mnostwo 🙂 Tylko zawsze znajduję więcej rzeczy dla dziewczynek 😁 ciekawe co się jutro okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana . U mnie była w nocy straszna burza i dzisiaj już chłodniej i ogólnie mokro bo lało .
Wczoraj tak się opaliłam na plecach ,że chyba będzie mi schodziła skóra 😮 zawsze muszę przedobrzyć . Chciałam ładnie się opalić do tej czarnej sukienki na wesele ( której apropo jeszcze nie dostałam :angry 🙂 a jak będzie mi schodzć skóra to chyba zworjuję .
Moje dziecko dzisiaj do szkoły , zwariowali już mogli i m zrobić wolne to bym dłużej pospała 😜
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część, ją się wlasnie zbieram na usg. Straszne sny miałam w nocy to chyba przez zdenerwowanie. Mam nadzieję ze z dzidzia wszystko ok 😉
Isa te akcesoria można zamawiać na etsy.com wysyłają na cały świat. I jak sie dobrze poszuka, można dość tanich sprzedawców znaleść.
Trzymajcie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilia współczuję... ja się cały czas czuje zmęczona a jak posiedzę chwilkę na słońcu to mi niedobrze i w głowie się kręci 😞 ale jakoś daje radę... co dopiero będzie w lipcu i sierpniu? nie chce nawet o tym myśleć!
marylu trzymam kciuki ! 😉 i daj znać jak po usg…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z Wami 🙂
dzisiaj zaliczylam mega zdenerwowanie w pracy juz mnie denerwuje ta praca i chetnie poszlabym na zwolenienie ale niestety nie chce sie tak szybko poddawac, niedojz ze wczoraj mialam zly dzien to jeszcze dzis tez zaczelam go nie najlepiej, ale moje samopoczucie poprawilo sie po zjedzeniu pysznego sniadanka i kapieli, teraz odpoczywam sobie a na wieczor znow powrot do pracy yhm..
odpisali mi z ebaya ze przeprasza ze zapomnial o jednej czesci do mojego laktatora i ze dosle dzisiaj pierwsza klasa 🙂 wiec wszystko okej! 🙂 pozdrawiam i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się znów prawie w południe 🙂
Jesteśmy po zakupach z teściową, mamy nowe sandałki w jakże modnym kolorze koralowym 😁 Moja Dzidzia się dziś wściekła bo mi się pas w aucie zablokował za mocno na brzuchu i ją trochę zgniotło chyba 🙂 zostałam skopana i musiałam pas odpiąć całkiem hahaha
Już jest za gorąco na siedzenie na polu 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki 🙂 ja mam po wczoraj dobry humor i jestem przeszczesliwa 🤪 🤪...bo wszystkim kobietom oznajmilismy jakie mamy plany wiec bierzemy ślub cywilny w czerwcu,a potem ten kościelny i chrzciny jednak w marcu....musimy przesunąc tak bedzie lepiej...dla nas i dla mojej mamy...kurcze Wy tak piszecie o tych swoich męzach aż sie boje co bedzie ze mną po ślubie 😁 ale raczej bedzie dobrze tak jak teraz 🙂
Wczoraj zdecydowalismy ze po zakupy dla małej kupi moja mama z Bartkiem juz po urodzeniu to znaczy pojda razem do sklepu....i co Nas zadziwilo to kazdy chce sie dolozyc wiec my chyba malo co wydamy 🙃 no a w lipcu kupimy tylko te najpotrzebniejsze rzeczy do szpitala i do domku te pierwsze a reszta zostanie jak przyjde do domu z Mają 🙂

kurcze wczoraj we Wrzesni cale popoludnie lalo,ale na koncert poszlismy i stalismy w deszczu,a mała jak uslyszala taka glosna muzyke to tak mnie kopala ze masakra 🙃
Doti ja bez pasow juz dawno jezdze...za bardzo mnie uwieraja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też jeżdżę bez pasów, tylko że ja mam zaświadczenie od lekarza, no i kartę ciąży też zawsze mam przy sobie w razie W 😉

ale grzeje... już kolejny dzień z rzędu i zero deszczu! Mogłoby troszkę popadać bo aż nie ma czym oddychać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My ciężarne możemy jezdzić bez pasów na własne ryzyko. Ja zapinam też pod brzuszkiem tak jak każą kobietą w ciąży .Twój może i jezdzi dobrze i ostrożnie ale jest tylu wariatów na drogach zwłaszcza teraz gdy się cieplej zrobiło i szaleją tymi samochodami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...