Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.
Ja dziś obiadek jem u mamy, od półtora tyg nie gotuję bo M dorabia całymi dniami i je obiady tam gdzie robi,więc mam luzik. Mamunia dziś przyrządziła ziemniaczki duszone, fasolkę i kiełbaski z patelni 🙂 Czekam aż mnie zawoła na obiad 🙂 Potem na kawkę do siorki idę. Moje szczęście że nie mam smaków na jakieś potrawy szczególne,bo musiałabym jechać 6km do miasta.heh.

Jak mój M mnie wkurza, znów jest temat łóżeczka, chce w sobote je skręcić.Napiera i napiera a ja się nie daję,bo sądzę że jeszcze za wcześnie.Wyłożyłam je z kartonu i stoi w innym pokoju nie złożone i się wietrzy,ale składać go jeszcze nie chcę. A on tymbardziej,że w przyszłym tygodniu odwiedzi nas jego siostra która jutro wraca z Wielkiej Brytanii,to chce zabłysnąć i pokazać jej łóżeczko 🙂 Te chłopy są w gorącej wodzie kąpane...Trzeba ich wciąż studzić 🙂

Kurde Was też tak piecze brzuch? nie swędzi,tylko piecze i najchętniej przyłożyłabym coś zimnego. Pomaga częste smarowanie na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka ale Ci dobrze z tymi obiadkami 🙂
Mnie nie piecze brzuch, tylko swedzi, ale smaruje go tylko na wieczor kremem na rozstepy "Sexi Mama" Bielendy.

Co do skladania lozeczka, to u mnie jest wprost przeciwnie - moj M nie chce nawet komody skrecic, a co dopiero lozeczka, pewnie bedzie to robil na ostatnia chwile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
ja tez golarka i zel 😁 polozna poleca mi zel do hiiemny intymnej z ziaji intima bialy i czerwone napisy 😁
ja juz po soczku z burakow z dnia na dzienw chodzi co raz lepej chyba dzisiaj nie mialam uczucia zezwracam moze dlatego ze popijalam mlekiem czekoladowym 😁 ale w kazdym badz razie nie robie tego dla siebie tylko dla malutkiej 😞 😁 no i moze dla siebie tez zeby nie odwiedzac szpitala przed czasem 😁


Jak robisz ten soczek?.

babcia sciera mi buraki bierze z tego sok i do tego 1 marchewka starta ( jej sok )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha Pestka to widzę że nasi mężowie są baardzo narwani 😁

zastanawiam się czy kupować naklejki takie duże na ściane...Adrian chciał ostatnio kupić w castoramie ale tam kosztują 80 zł za arkusz...a widzę na allegro za 30... 😮 lekka różnica...
Stwierdził że musi być widać że to kącik Milenki...
A swoją drogą pochwalilam się koleżance jak chcemy nazwać córeczke. Oglądam teraz zdjęcia z porodówki i.... jej siostra nazwała tak swoją córkę...dziwne bo całą ciążę mówili do niej Patrycja... ale cóż...w czerwcu urodziły się 4 Milenki w moim szpitalu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj na obiadek mam szparagówkę z bułką tartą i pomidorami 🙂
mój M w piątek przylatuje 🤪 już nie mogę się doczekać... w sumie będzie tylko 4 dni, ale zawsze to coś...
wyprasowałam ubrania na to wesele co mamy w sobotę tylko jeszcze muszę skoczyć do miasta kupić rajstopy i baleriny 🙂 no i mojemu M spinki do koszuli bo gdzieś się zagubiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja idę się ogarnąć , bo muszę jeszcze na pocztę iść paczki wysłać.

Oczywiście moja mama zaczęła mi mówić, że wczoraj jej coś obiecałam... Haha więc przed wyjściem jeszcze czeka mnie romans z odkurzaczem 🤪

My łóżeczka nie składamy, bo M i tak wyjeżdża na początku września więc wszystko będę musiała przytargać do mamy 🤔

Do później :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
a u mnie to zależy od humoru i chęci 😁 nie lubię maszynek, ani do nóg ani do miejsc intymnych...zawsze byl depilator i krem a teraz tylko krem 😉

a tak z innej beczki. Co myślicie o seksie oralnym ? Czy według Was to jakiekolwiek upokorzenie dla kobiety ? 😉) Bo czytam sobie fora i niektóre wypowiedzi kobiet mnie troszkę dziwią. 😁 mówimy oczywiście o takim rodzaju seksu ze swoim partnerem... 😉 bo w innych sytuacjach to szkoda gadać ^^


he ja tez nic nie mam przeciwko seksu oralnego 🙂 teraz kiedy sie boimy o mała sex oralny jest codziennoscia 😜 bo my takie wariaty jestesmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś może kurczak curry ...
Mnie tez ostatnio do słodkiego nie ciągnie...aż się sama sobie dziwię. ;D miałam piec placka z borówkami amerykańskimi i malinami ale jakoś nawet ochota na to mi odeszła jak sobie pomyśle o tych 8 kg. 😁
a mialam zamiar przytyć tylko 10...więc mój plan chyba upadł . 😁

Natalia nie tylko u Was... 😜
I coś się zmieniło...jak przez caly okres ciąży uwielbiałam jak kochaliśmy się rano tak teraz potrafie go obudzić o 1 w nocy 😁 ale A nie narzeka. ;D hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
Dlatego dziwię się jak czytam posty kobiet/dziewczyn które twierdzą że to wielkie poniżenie bo `przecież facet wydala tym mocz więc jak można to brać do buzi . 😮 I to tak bardzo obrzydzające... Dlatego zastanawiałam się czy to ze mną coś nie tak że nie mam takiego podejscia ^^


a co kobieta nie wydala moczu?? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a ja ryz z filetem w sosie slodko-kwasnym moje uluubione 😁 ostatnimi czasy nie mam cos ochoy na slodkie od poniedzialku tak mam 😮 a przeciez bez slodyczy nie bylo dnia 😮 😁

Też uwielbiam to danie. Tylko się cieszyć,że nie masz ochoty na słodkie 🙂
Mnie szczerze mówiąc nie "ciągnie" do słodkiego.
Jedynie co, to ostatnio odstawiłam wodę,bo mój M przynosi z pracy codziennie po około 4 sztuki takiego soku truskawkowego lub malinowego w pół litrowych butelkach i ktoś musi mu pomóc to wypić 🙂 A z lodówy jest pyszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To co ma facet powiedzieć przy analnym seksie.Hehe
Tu kobieta niby się brzydzi bo facet wydala mocz, a on przy analu co ma powiedzieć?
Wszystko jest dla ludzi moim zdaniem.Nie ma co słuchać innych.Jeśli się dwoje ludzi kocha,to nie ma takiego czegoś jak obrzydzenie,wstręt itp.
Swoją drogą co to za dziwadła pisały takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czuję się ociężała...

Kupiłam ostatnio świetny kocyk w textil market za 11,99... a jak poszliśmy na miasto nad morzem to okazało się że robią hafty komputerowe 😁 i biorą tylko 2 zł za literke ...
Więc mam kocyk z imieniem...tylko problem w tym że chyba dopadają mnie wątpliwości ... 🤢

Jak dla mnie anal odpada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Ja miałam zamiar wykorzystać czas jak synal będzie spał i też się zdrzemnąć ale nic mi z tego nie wyszło, bo zadzwoniła babcia bo jej się przyśniło że już urodziłam 😁
U nas dziś na obiadek były racuszki drożdżowe z jabłkami posypane cukrem pudrem i polewą czekoladową 🤪 pozwoliłam sobie na grzeszek i zjadłam dwa malutkie. A zaraz idę wstawić kalafiorka i będę mieć na podwieczorek i jutro do obiadku 🙂 Ciężko wybierać między tymi świeżymi warzywami.. jeszcze teraz babcia M przyniosła z pola fasolkę szparagową.... pożarłabym natychmiast 🙂
Strasznie poważne tematy dzisiaj macie :P Ja się ostatnimi czasy golę tylko przed wizytą u gina bo M i tak boi się zbliżenia, więc tam nie zagląda :P i też na zero i też maszynką z tym że używam pianki do golenia.
A seks oralny u nas teraz działa tylko w jedną stronę niestety bo ja napalona jestem jak cholera a M się boi mnie dotknąć. Z drugiej strony coś mi hormony wariują, bo jak tylko on dotknie moich sutków żeby mnie popieścić to mi się na płacz zbiera.... 😮 A za chwilę to i cycków przestanie dotykać jak się mleko zacznie lać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się dziś dość późno witam 🙂 jakoś nie mogę się ogarnąć od rana. Całą noc się wierciłam bo na plecach leżeć nie mogę (uciski), a jak jestem na lewym lub prawym boku to mały mnie kopie:/ I jak tu spać?
Co do chust, to mi się bardzo podoba ta idea. Tylko nie wiem czy faktycznie będę potrzebować jej. Mam mieszkanie 3 pokoje, więc nie muszę z dzieckiem po piętrach latać. Jak będę wychodzić to raczej zawsze z wózkiem, bo można tam zakupy itp wsadzić. A jeśli mam gdzieś spotkanie, to i tak muszę wziąć auto i mały będzie wtedy w foteliku + rama od wózka. Mimo tego, że sama wymieniam sobie minusy- to wciąż mi to siedzi w głowie! 😁 Najpopularniejsze u mnie są chusty moby wrap i k'tan. Ja chyba bym się decydowała na k'tan- bo ma łatwiejsze "montowanie".

Co do depilacji to ja zawsze na zero jadę 😉 czasem dla lepszego efektu dzień po maszynce używam kremu do depilacji. Dłużej się utrzymuje gładka skóra. Aha i kremy do depilacji tak samo jak samoopalacze są dozwolone dla ciężarnych!

pauleczka ja też się przymierzam do naklejek do pokoju małego. Takie vinylowe(??) można przyklejać i odklejać kiedy się chce i nie zostawiają śladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
pauleczka ja też się przymierzam do naklejek do pokoju małego. Takie vinylowe(??) można przyklejać i odklejać kiedy się chce i nie zostawiają śladu.

Ja się zastanawiam nad imieniem na ścianę nad łóżeczko 🙂
http://allegro.pl/kolorowe-literki-3d-20-cm-imie-dziecka-gratis-i2480485211.html
20cm wysokość jednej literki jest. A wzorki są różne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
marylu345 napisał(a):
pauleczka ja też się przymierzam do naklejek do pokoju małego. Takie vinylowe(??) można przyklejać i odklejać kiedy się chce i nie zostawiają śladu.

Ja się zastanawiam nad imieniem na ścianę nad łóżeczko 🙂
http://allegro.pl/kolorowe-literki-3d-20-cm-imie-dziecka-gratis-i2480485211.html
20cm wysokość jednej literki jest. A wzorki są różne 🙂

tez sie nad tymi literkami zastanawialam ale jednak zdecydowalam ze nie bo mala bedzie ze mna w pokoju jak bym miala dla niej wlasny pokoik to na pewno bym go ozdobila 🙂 poki co mam na sciane prosiaczka i tygryska z kubusia puchatka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...