Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
sandroos napisał(a):
Deira przepyszna jest ta Bavaria, szczegolnie zimna...

Ja do konca ciazy nie ruszam, bo sobie ostatnio pozwolilam za bardzo ☺️
Choc w sumie ona 0.0, to pewnie jak zwykly napoj gazowany...


ja lubię najbardziej tą pszeniczna 🙂

ale nie piję dużo, bo potem zgagę mam nieziemską :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A ja sie zestresilam, bo popijam sobie tak te Bavaerie z czystym sumieniem.. a teraz wylookalam ze chmielu nie wolno uzywac w ciazy ;//
choc w s umie przeciez nie ma tego 2kg w piwie... /


Czemu nie można??.
Wczoraj piłam Bavarie.........hmmm.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytalam, chmielu ziola, i w pierwszym trymestrze, bo wydziela sie nadmiar estrogenow.
Ale tutaj to pewnie 100 razy przetworzony 🙂) wiec to ziola nie widzialo 🙂

Inirtam, wzielas sie jak ja 🙂) hehe 🙂

Nie, nie poszlam, bo nic sie nie dzieje na zczescie. A moje dziecko juz powoli robi sie nie do wytrzymania, tak sie rozpanoszyla, ze nawet nie moge przy kompie siedziec, bo albo w zebra albo po pipce ;// 😉

Ehhh,... ciezki ten dzien IO dla nas. Tak liczylam na judo,choc uwazam, ze powinna byc walka skonczona.. i powinien miec medal... no ale sedzia zdecydowal inaczej. 😞
Radwanska, sztangistki tez odpadly, wioslarze... a teraz siatkarze sie mecza z Wlochami ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poród na wesoło.Zachęcam do poczytania 🙂.Nastraja optymistycznie 🙂 🙂
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,51401962,51401962.html?v=2&f=585&w=51401962&a=51401962&wv.x=2



sandroos: My już na końcóweczce.........I trymster?.Kiedy to było? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś wreszcie trzeba się wziąć 😉
żarty zartami, ale czas zapierdziela jak dziki... nie obejrzymy sie i będzie po wszystkim 🙂

a powiedz mi, jak to jest z tym porodem wywoływanym przed terminem... bardzo nieprzyjemne?
mialam nie czytac nic w necie, ale oczywiscie się nie da 🤢 i wyczytałam, że przy starzejącym się łożysku to raczej cc robią, ile w tym prawdy? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No przyjemne nie jest, ale sam porod rowniez... Ja mialam wywolywany oksytocyna i jakos przezylam i jak na pierwiastke rodzilam krociotko.

Sie posmialam troche,ale wszystkiego nie poczytalam 🙂

Ja pamietam, ze moim najmieszniejszym wspomnieniem z porodu byl Pan Doktorek, obecnie prowadzacy moja ciaze. Jak mi sie ktokolwiek pytal czy sie boje porodu, to opdowiadalam, ze nie. ze boje sie zeby nei odbieral on albo jego kolega, bo naleeli do jednych z mlodszych iprzystojniejszych lekarzy 🙂 w szpitalu, z ktorymi mialymsy zajecia. Ogolnie mialam mega dobra wspolprace z polozna wiec przec caly porod lekarz sie nie pojawil.. az do konca, kiedy przygotowana do parcia, z pipka jak wiadro i rozwarciem na 10 cm 😉) lezalam i patrze a oczom moim ukazuje sie ten doktorek. Myslalam, ze dupe zwine i uciekne 🙂
A polozna na to, a Panie doktorze to nasza sudentka 🙂 Oblukal mnie i mowi :tak tak wiem 🙂) hehe 🙂
A vo najlepsze gdy glowa juz mocno napierala wzial nozyczki do rak i moj dialog z nim:
Sandra: Ale ja chciałam rodzic bez naciecia krocza!!
Doktorek: Przeciez ja nic nie robie...
S: Jak to nie przeciez trzyma Pan nozyczki w lapach ☺️ ☺️
Siara jak ta lala 🙂 Ale nozyczki odlozyl 🙂) hehe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No przyjemne nie jest, ale sam porod rowniez... Ja mialam wywolywany oksytocyna i jakos przezylam i jak na pierwiastke rodzilam krociotko.

Sie posmialam troche,ale wszystkiego nie poczytalam 🙂

Ja pamietam, ze moim najmieszniejszym wspomnieniem z porodu byl Pan Doktorek, obecnie prowadzacy moja ciaze. Jak mi sie ktokolwiek pytal czy sie boje porodu, to opdowiadalam, ze nie. ze boje sie zeby nei odbieral on albo jego kolega, bo naleeli do jednych z mlodszych iprzystojniejszych lekarzy 🙂 w szpitalu, z ktorymi mialymsy zajecia. Ogolnie mialam mega dobra wspolprace z polozna wiec przec caly porod lekarz sie nie pojawil.. az do konca, kiedy przygotowana do parcia, z pipka jak wiadro i rozwarciem na 10 cm 😉) lezalam i patrze a oczom moim ukazuje sie ten doktorek. Myslalam, ze dupe zwine i uciekne 🙂
A polozna na to, a Panie doktorze to nasza sudentka 🙂 Oblukal mnie i mowi :tak tak wiem 🙂) hehe 🙂
A vo najlepsze gdy glowa juz mocno napierala wzial nozyczki do rak i moj dialog z nim:
Sandra: Ale ja chciałam rodzic bez naciecia krocza!!
Doktorek: Przeciez ja nic nie robie...
S: Jak to nie przeciez trzyma Pan nozyczki w lapach ☺️ ☺️
Siara jak ta lala 🙂 Ale nozyczki odlozyl 🙂) hehe 🙂


Ten wątek ma 500 wpisów 🙂,więc zdecydowanie na kilkadziesiąt dni 🙂.Ja czytam od 3 🙂.
Obyło się bez nacięcia? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Emi, to super kolorki. A przyklejasz coś przy łóżeczku do ścian?
Tusia śliczne ciuszki 🙂 warto odwiedzać wszystkie sklepy, często są promocje

przykleilam 😁 pokaze jak tylko wszystko mi przyjdzie karuzela i posciel i tak w calek ookazalosci zaprezentuje 😁
A ja wrocilam niedawno do domu M zgadal sie z kolega wzielam psa i pojechalismy najpier nad jeziorko posiedziec a pozniej na boisko bo zachcialo im sie grac w kosze 😁
boze nigdy wiecej remotnu w ciazy tyle sprzatania ze szok czuje sie tak zajechana ze az brak mi slow bol krzyza i twardy brzuch efekt sprzatania ale za to lozeczko juz jest i zrobilo mi sie troszke ciasno w pokoju 😁 ale to co 😁
lece spac dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja .
Mam pytanko czy Wasze pociechy też tak często i intensywnie się wiercą w brzszkach ?
Bo czytałam ,że teraz to będą więcej spać ,a tu lipa cały czas jakieś przepychanki się robią ,a boli nieraz jak cholera 😮
Wyspałam się jak nigdy , ostatnio tak twardo śpię i dość rzadko drepcze do toalety w nocy .
Pogoda zapowiada się ok więc biorę się dalej za pranie już tylko mi pościel została i koniec.
Jeszcze może dzisiaj łóżeczko pomaluje ,żeby zdąrzyło wywietrzeć przed wsadzeniem Wiki do środka. 🙂
Miłego dnia pa pa . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

a ja znów po ciężkiej nocy... jak mnie zaczął wieczorem brzuch boleć i krocze od wewnątrz... kurna i miałam wrażenie, że promieniowało mi od krzyża, brzuch twardy jak skała i no-spa rady nie dała 🤢 🤢
teraz jest trochę lepiej, ale odczuwam jeszcze dyskomfort 🥴 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis wyspana,bo Nadia spala u siebie. Obudzila sie tylko 5 30, ale dalej poszla spac 🙂)
Jakis dobry objaw 🙂 hehe/...

Tak, moja tez sie rusza jak nakrecona..ale wole tak niz sie schizowac 🙂

Po 10 kupujemy kolejna szafe i wtedy bede miec robote neiziemska, bo wszystkie ciuchy aut na ziemie i trzeba poukladac ;/// Ale moze wreszcie sie pomiescimy 😉
Wolalbym nie dokupuwac, ale chyba niema innej opcji;///
Jeszcze jakos logistycznie pomysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też miałam już nic nie kupować, ale niestety bez komody by sie nie obeszło... i sie skusiliśmy... co sobie odgraciłam mieszkanie, to znowu mam ciasno, ale przynajmniej po swojemu 🙂 wiecej już nic nie kupuję, bo nie będzie gdzie nogi postawić 😁
pojadę dziś chyba do rodziców... nie chce mi sie samej w domu siedzieć i spać, a M wraca jutro lub w środę... pogoda się zrobiła do życia, to można z domu wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂 U nas dziś chmurki i chłodek więc można odpocząć od upału.
Dzwoniłam do endodonty zapytać o terminy żeby mi to kanałowe zrobili pod mikroskopem to się dowiedziałam że NFZ tego nie refunduje i to jest koszt ok 1000zł 😮 😮 😮 Trzeba będzie iść jeszcze raz dziś do dentystki niech załata porządnie i doczekamy jakoś jak urodzę żeby RTG zrobić....
Orientujecie się może czy w cukrzycy ciążowej przysługują jakieś dodatkowe USG?

Fajne te porody na wesoło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...