Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jesli sa za czeste i utrzymujace sie, to i owszem...
ale nie po dwoch skurczach 🙂)

Macica sobie "cwiczy". mnie tez tak dzisiaj pobolewa...

Uff 🙂 właśnie teraz też mnie boli,ale nie siejmy paniki 🙂 hihi
a często to znaczy mniej więcej ile razy w ciągu dnia?

Tak wogóle to dzięki za odp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
stanislaw 167 😁 😜


ja tez sie na niego czaje 😉

Sandra gratuluję skompletowania wyprawki 😉 ja tez muszę się wreszcie za to zabrać, co by się z ręką w nocniku nie obudzić 😁 😁

Marylu, dobrze, że wszystko z Wami dobrze 😉

Pestka... też miewam takie bóle, ale póki z krzyża nie idą , to się nie przejmuję 😉 odczuwam je w zasadzie od początku ciąży, do tego stopnia, że niejednokrotnie się zastanawiałam, czy okresu z tego nie będzie 😜 😉

ale duchota... oddychać nie ma czym...

dobrze, że IO się zaczynają, przynajmniej będzie na co w tv popatrzeć....
byłam dziś w aptece i przy okazji wlazłam do zary i do mothercare... w zarze kupiłam 5-pak body za 25zl, a w mc skarpeteczki, komplecik bluzka+sweter+dżiny za 19,90 😁, dwie bluzy dresowe z kapturem w dwupaku za 19,90, dla siebie bluzkę i jeszcze jakieś tam t-shirty dla Tymka, może jutro fotki porobie, to się Wam pochwalę 😜 😁 😁 😁

tymczasem dobranoc mamuśki 🙂 do juterka 🙂

aaaa... któraś ma jakieś wieści od Isy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.
Natalia gratuluje i życzę udanego dnia oby wszystko było jak sobie zaplanowałaś 😘
Ja już od 6 na nogach moja córka mnie obudziła tym rozpychaniem sie , miałam jechać nad wodę a tu burza i deszcz 😠
Najgorsze ,że duchota i wysoka temperatura nadal się utrzymuje więc to żadna ulga 🙂
I dzień przesiedze w domu ,aż mnie telepie za złości 😮
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
No wlasnie, Iza moglaby sie gdzies do ktorejs odezwac... 😮


myślałam, że może na FB coś napisze, ale tez nic... pewnie leży jeszcze w szpitalu 🤨

Natalia wszystko na pewno pięknie się uda 🙂 już gratuluję i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Waszej (już teraz) rodzinki 😉 😘

mixi u mnie padalo w nocy, tez miałam nadzieję, że trochę powietrze się orzeźwi, ale jest jak w tropikach, 65% wilgotności i 28stopni na termometrze, a to dopiero po 7...
my dziś wybywamy do teściowej na działkę, bo mojego męża siostra urodziny miala i zaprasza na ciasto 😮 jakby na miejscu nie można bylo zjeść 😜 tylko trzeba jechać 80km w samochodzie bez klimy... nie znoszę jeździć w te upały z moim M samochodem!! Gamoń zabrania mi okna otwierać, bo on radia nie slyszy... w nosie to mam, bo nie chcę ani kurna zemdleć ani bełta puścić ( a propos, wczoraj wieczorem byłam bliska... chyba za dużo na kolację zjadłam, choć to byly tylko dwie kanapki 😮 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam dziwnie przez cały dzień nie czuje głodu (oczywiście jem normalnie) , a wieczorem to bym całą lodówke zjadła już nie mówiąc o słodkim 😮
Nie wiem co się ze mną dzieje 🤔
A co się stało Izie ?
Bo chyba nie doczytałam ,wczoraj tyle naprodukowałyście stron 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goraco jak byk juz od 7 40 🙂
Dzis ma byc najcieplejszy dzien, od jutra ponoc chlodniej 😉)

Mnie obudzil budzik meza, bo gamon zapomnialam wylaczyc i jak dzwonil 4 raz to sie w koncu ruszylam ;//
Przy okazji pranie wstawilam wezme do tesciowej nasze posciele, przynajmniej szybko wyschana sobie na dworze 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki.
Wczoraj byłam w Smyku.Są mega wyprzedaże......Za 300 zł nakupowałam potężna reklamówe ubranek w rozmiarze 68.Świetne rzeczy.Grube pajace,kombinezony,sweterki.Naprawdę warto....

Pestka24: jesli chodzi o skurcze to jestem "doświadczona" w tym temacie,bo własnie musiałam lezec przez przedwczesne skurcze i twardośc brzucha.Dwukrotnie trafiłam do szpitala z powodu ciągłych bóli brzucha,(jak na miesiączkę),bóli krzyża.Dodatkowo miałam twardy brzuch,ale mi nie pomagały leki rozkirczowe.Jeśli powyższe dolegliwości są ciągłe i trwają dłuższy czas,(i nie ma efektów po lekach rozkurczowych)-lepiej jechac do lekarza..Jeśli zabolała Cie kilka razy i krótko to nie masz się co martwic....Macica cwiczy przed porodem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 jak ja nie lubie spac sama 😠 co chwile budzilam sie w nocy bo goraco, to na siku i pozniej nie moglam zasnac...w koncu wstalam o 7.30 i tak sobie siedze... upal niesamowity, a ja dzis na 15.30 na miasto jestem umowiona z ciezarnymi kolezankami 🙂 chyba kazda juz spuchnieta przyjdzie 😁 😁
Natalia nie ma co sie stresowac, wszystko wyjdzie cudnie, w koncu to "tylko" cywilny 😁 Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Zycia 😘 🙂

Ja tez patrzylam na fejsie, czy moze iza cos napisala no ale cisza... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Wstaliśmy o 6 i już mam dość - leżę cała mokra bo tak gorąco! Za to druga pralka prania się kręci, obiad przygotowany, chlebuś kupiony.... Za chwilę pójdziemy basen rozkładać 😉
Szkoda że Iza nie daje znaku co z nimi 😞

Natalko Wszystkiego Najlepszego!!!!!

Pestko wg tego co napisałaś o tych objawach porodu to ja powinnam się już szykować. Bo i pachwiny mnie bolą, wydzieliny jakoś więcej, brzuch napina się właściwie całe dnie... tyle tylko że jeszcze nie boli... Ale podejrzewam że jak za tydzień dorwę mężula wreszcie to później zacznie boleć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. Tylko kilka razy mnie zabolało,wiec sie nie martwię 🙂 w sumie w końcu zaczęła ćwiczyć,bo wcześniej znaku życia nie dawała 🙂
Noc myślałam że będzie tragiczna,ale zrobiłam przeciąg i nawt chłodny wietrzyk zawiewał 🙂
Też właśnie widziałam że od jutra pogoda ma się zmienic i ma być chłodniej.Oby.
Komandor już mi się śni po nocach, a raczej jego brak....Nie wiem kurna co ja zrobię,mam dwa ogromne wory ciuchów do małej i ani jednej wolnej półki na te rzeczy.Kupiłabym komodę,skoro teściu się tak ociąga z moim komandorem,ale nie mam gdzie w sypialni tej komody już wstawić 😞
Kurde jak ten czas leci,niedawno przeżywałam żemuszę jechać na te chrzciny a to już tydzień po nich i jutro skończone 35 tygodni ciąży.
Leże tym razem z zimnym ketchupem na brzuchu 🙂 co ja mam z nim to trzy światy 🙂 🙂 ketchup wymiata 🙂
ooo mała właśnie ma czkawkę i teraz wiem,że główką jest w dół 🙂 tak trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak jeszcze taniej jest, gdy zamawia się na smyk.com, a jak masz kartę payback, to bardzo często przesyłają dodatkowe kody promocyjne 😉

Pestka ja najpierw odgraciłam mieszkanie, żeby teraz znowu je zagracić 😮 mieliśmy nic nie kupować, ale bez dodatkowej komody nie dalibyśmy rady i wczoraj ją skręcaliśmy... ustawiliśmy też łózeczko w naszej sypialni 😁 😁 😁 😁 😁 nie ma jak się ruszyć, no ale nic, jakoś trzeba będzie sobie poradzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 😁
wrocilam z pracy i zaczynam tygodniowy urlopik ahh szkoda ze pogoda taka jak na deszcz, ale przynajmniej troszke chllodno nie jak wczoraj duszno jak nie wiem co, :P
zjadlam sniadanie i cos mnie zoladek boli i nie zbyt sie czuje, pojde spac zaraz bo zmeczona po pracy jestem 🤢 w ogole to tak mi sie nudzilo w pracy ze poszlam na dzial baby a ze akurat przeceny maja to znalazlam rampersa zielonego z kapelusikiem z zakochanego kundla i sukieneczke (taka jak koszulki polo) z dlugim rekawem z wisienka i do tego skarpetki biale w czerwone groszki byly dolaczone zaplacilam za to tylko 4f (20zl) udany zakup! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
mamusiak jeszcze taniej jest, gdy zamawia się na smyk.com, a jak masz kartę payback, to bardzo często przesyłają dodatkowe kody promocyjne 😉

Pestka ja najpierw odgraciłam mieszkanie, żeby teraz znowu je zagracić 😮 mieliśmy nic nie kupować, ale bez dodatkowej komody nie dalibyśmy rady i wczoraj ją skręcaliśmy... ustawiliśmy też łózeczko w naszej sypialni 😁 😁 😁 😁 😁 nie ma jak się ruszyć, no ale nic, jakoś trzeba będzie sobie poradzić 😉


Też zamówiłam 🙂.Czekam na przesyłkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od Naszej Izy !!!

Przepraszam ze nic nie daje znac ale sama juz nie wiem co mam ze soba zrobic i w dodatku net w tel mam slaby. My w szpitalu, szyjka caly czas sie skraca, brzuch twardy jak skala i pod ktg siedzimy kilka razy dziennie. Caly czas podaja mi kruplowki, zaszczyki i tablety... Juz nie mam sil, a maly pcha sie na swiat jakby to juz byl jego czas. Z tego wszystkiego schudlam 4 kg i mam silna anemie. Jednym slowem plakac mi sie chce i tyle. Lekarze mowia ze sprobuja podtrzymac malego przynajmniej jeszcze miesiac... 😞

biedna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...