Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
wrazenia sa za kazdym razem, az M sie ze mnie smieje, ze sikam za nim jakbym byla w wieku szkolnym 😁 ale dobrze, ze jest wyrozumialy 😁


Na mnie tak działa również m.in. Eric Bana, Brad Pitt i Sean Bean i kilku sportowców 🤪 😜 Mój też jest wyrozumiały, gdy dostaję ślinotoku przed ekranem tv 😜 😜 😜 Stara baba ze mnie a też mam czasem reakcje jak nastolata 😉

hehe no to ja jeszcze tak mam z Kevinem Baconem i Roberten Downey jr, ale ostatnio cos mnie do tego Bale ciagnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
dzonatalie, przypomniało mi się ze takie zwykłe staniki widziałam w BabiesRus.A w debenhamsie to raczej kupie sobie taki wyjściowy stanik. Bo nie chce w tych miękkich wychodzić do ludzi 🙂


o babies R us mam niedaleko 🤪 sprawdze chodz w tym sklepie ceny to nie wiem skad sie biora 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a sie zdrzemłam z dobra godzinke i moge brac sie za skaldania ubranek 😁 obudzilam sie mokra wiec szybko je zloze i do wanny nie chce juz tego sajgonu widziec 😁 i ogollic kaczuszke musze bo licze na upojna noc 😁
tez bym wolala uniknac naciecia musze sie dowiedziec jak w Pleszewskim szpitalu to wyglada moze nie nacinaja do poki krocze nie bieleje 🙂 a znowu w Ostrowie nie nacinaja jezeli waga malucha nie przekracza 4 kg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
marylu345 napisał(a):
dzonatalie, przypomniało mi się ze takie zwykłe staniki widziałam w BabiesRus.A w debenhamsie to raczej kupie sobie taki wyjściowy stanik. Bo nie chce w tych miękkich wychodzić do ludzi 🙂


o babies R us mam niedaleko 🤪 sprawdze chodz w tym sklepie ceny to nie wiem skad sie biora 😮

warto się przejść może coś fajnego się trafi. Ja kupiłam adapter do pasów dla ciężarnych za 7f tam. 😁 wiec uwazam ze super cena

Najadłam się wreszcie i lecę do tego szpitala, zobaczymy co powiedzą na to stłuczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba rzeczywiscie trzeba trafic, ja zwykle chodze po roznych sklepach i porownuje ceny sobie przed kupnem ale gdy wchodze do babies r us to galy mi sie wytrzeszczaja 😮
butelki tommee tippee 6 sztuk kupilam w asdzie za 13 funtow za tam licza sobie ok 20 jak nie wiecej to samo z innymi rzeczmi strasznie drogo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
hehe no to ja jeszcze tak mam z Kevinem Baconem i Roberten Downey jr, ale ostatnio cos mnie do tego Bale ciagnie 😁

Oj Robercik, jak najbardziej TAK 🤪 Gdyby nie on, to do głowy by mi nie przyszło by Iron Mana oglądać 😜 A w obu "Sherlock\'ach Holmes\'ach" był po prostu "cute". Taki do schrupania na surowo 🙃 🤪

Doti, ja Cię doskonale rozumiem, bo u mnie też ciacho krąży po domu, ale co z tego... Od ponad 7 miesięcy mogę sobie na niego jedynie popatrzeć tak jak na te ciacha z tv 😜

Dobra, idę poszukać jakiejś rozrywki na wieczór na dvd albo w tv. A moje Domowe Ciacho wyślę chyba po jakieś lody. On ma zamiar pić dziś Walkera w ramach relaksu to ja sobie życie osłodzę 😁 Mam tylko nadzieję, że mnie po tych lodach nie zemdli jak rano po śniadaniu 🤢

Miłego wieczorku, kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
no to chyba rzeczywiscie trzeba trafic, ja zwykle chodze po roznych sklepach i porownuje ceny sobie przed kupnem ale gdy wchodze do babies r us to galy mi sie wytrzeszczaja 😮
butelki tommee tippee 6 sztuk kupilam w asdzie za 13 funtow za tam licza sobie ok 20 jak nie wiecej to samo z innymi rzeczmi strasznie drogo 😁

na co ci tyle butelek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuusia, mowilam Ci po co jesc?? To cioci Sandry nie sluchalas 🙂
Dobrze. ze sie w glowe nie pierdzielnelas..;/

Nie uwierzycie, co zrobilam 🙂
Kupilam mydelko, oliwke, reczniczek i kilka drobiazgow 🙂 hehe 🙂

Zabijcie mnie 🙂) Pati, jak mial ten sprzedawca, bo znowu numer pokrecilam 🙂) Ten nasz Stanisław 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...