Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tuusia, mowilam Ci po co jesc?? To cioci Sandry nie sluchalas 🙂
Dobrze. ze sie w glowe nie pierdzielnelas..;/

Nie uwierzycie, co zrobilam 🙂
Kupilam mydelko, oliwke, reczniczek i kilka drobiazgow 🙂 hehe 🙂

Aż mi się już odechciało jeść tych naleśników...

Ojj Sanderek robi postępy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
tusia niezle musisz pozyc troszke na kanapkach ale chodz na bigos ja wlasnie zjadlam 😁 teraz tylko poczekam az sie ulozy i zjem jogurcik i kiwi 😁
ostatni raz golilam kaczke wiecej gimnastyki niz co warte 😠

Kanapki kanapkami 😁 czasem trzeba coś innego 😜
O goleniu nic mi nie mów ! Ślepakami trzeba dawać teraz 😁
Ostatnio jeszcze goliłam nogi (a raczej tak mi się wydawało) bo mimo, że maszynka nowa to pod słońce miałam tyle samo kłaków ile miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj trzy razy bolał mnie brzuch dłuższą chwilę, ból identyczny jak przed okresem. Niby brzuch trochę wtedy stwardniał ale nie mocno,bo nie było to nie przyjemne,ale ból był nie przyjemny.Pierwszy raz przez całą ciąże...Mówię - co to się dzieje? aż przypomniało mi się jak to jest przed okresem.hih. To skurcze macicy? Bo przed okresem też są skurcze macicy a to był identyczny ból.
Na szczęście mnie krocze nie boli i nie bolało.
Dziś mi trochę paluchy u stóp napuchły i M mówi na nie "Morlinki" bo wyglądają jak małe paróweczki.hahaha.Tylko palce u nóg.Kostki są na razie ok 🙂
Ja jestem ciekawa czy położne i lekarz czytają wogóle ten plan porodu...Ma dojść np do nacięcia krocza a oni patrzą na kartkę,czy pacjentka sobie tego życzyła czy jednak nie? śmieszne trochę. Ja tam nic nie piszę,niech robią jak uważają,moją siorę nacięli i dobrze,bo po co miała pęknąć?Ja nic nie mam przeciwko temu,nie będę im narzucać,chyba wiedzą co robić.
Ja na sto procent będę miała wymaz z pochwy i z odbytu bo mi mówiła ostatnio że dwa. Za jedno badanie na awidność IGG płaciłam 75zł więc nie zdziwi mnie jak wezmą nawet więcej niż 50zl za jeden wymaz. ehh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wróciłam, i rzeczywiście nic ciekawego mi nie powiedzieli. Małemu wprawdzie tętno skacze między 117-169 ale czytałam że to norma. Połowa brzucha mnie tak boli że masakra 😞 no ale nic zrobić z tym nie można.
Pestka ciekawa jestem co to za bóle Cie dopadły. Może macica się przygotowuje? Mnie na szczęście skurcze na dole nie biorą. Dostaje często takich skrętów w środku brzucha albo po bokach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie na necie przeczytałam,że skurcze które odczuwa się jak bóle menstruacyjne,przepowiadają przedwczesny poród i trzeba jechać do szpitala. Powaliło ich? Nie czytam już tych gówien w necie bo szału można dostać. Sandra, powiedz,że głupoty piszą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wyczytałam na jakimś blogu który pisze położna:

Objawy zagrażającego porodu przed wczesnego, to:

- Skurcze macicy (należy pamiętać, że w ciąży występują skurcze Alveraza, a pod koniec ciąży Braxtona Hicksa) ;

- Bóle w okolicy krzyża lub w pachwinach (pod koniec ciąży będzie, to objaw zbliżającego się porodu);

- Odczuwanie bólu w miednicy mniejszej podobnego do bólu w czasie miesiączki (pod koniec ciąży, będzie, to objaw zbliżającego się porodu); !!!!!!

- Wystąpienie zwiększonej ilości wydzieliny z pochwy oraz/lub krwawienia z dróg rodnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...