Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola to pewnie braxton 😉

u mnie pogoda bez zmian, czyli dalej upał i duszno... na termometrze już 28 🙂
jadę do tesco i do biedry na jakies zakupy, bo M mnie zostawił z pusta lodówką, sam wyjechał na 3-4 dni, eh... 😠
miałam jeszcze skoczyć poszperać trochę na wyprzedażach, ale chyba już nie dam rady... cały dzień do dupy przez tą zarwaną noc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
U nas od rana burzowo. W końcu jest czym oddychać 🙂 Ja dziś w nocy się męczyłam, ale to głównie z tego powodu, ż co chwila się przewracałam z boku na bok a takie przewrotki w łóżku niestety powodują u mnie ból brzucha. Ale i tak czuję się wyspana, bo co prawda zasnęłam około 1.00 ale obudziłam się o 9 🙂

Doti, po Twoim śnie widać jak bardzo chcesz już urodzić 🙂

Inirtam, współczuję tej wczesnej pobudki. Wiem jak to jest, bo kilka razy zdarzyło mi się obudzić koło 3 i potem już ze spania była d… blada.

karolka84 napisał(a):
... a tak to bezproblemowe dziecko, nie je, nie sra, nie placze 😁

Karolka, haha, fantastyczne dziecko! 😁 ale niestety tak dobrze to nie będzie 😁

Pati, co w końcu kupiliście w prezencie na te chrzciny?

Lecę zrobić sobie jakieś śniadanko, a potem zobaczymy 🙂 Narazie totalny "bezplan" na niedzielę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂 wczorajszy dzien byl masakryczny 38*C a do tego poszlam dokupic reszte rzeczy do szpitala dla malej koldre itd wrocilam to M konczyl malowac musialam odkurzyc cala chaupe bo sie powynosilo umyc podle i mialam dosc plecy odmowily posluszenstwa do tego ta duchota wiec pojechalismy do aqua parku w sam raz na ta duchote 😁 a dzisiaj porzadek w meblach pakowanie torby i skrecanie lozeczka 😮 i tyle mam z M przez ten weekend bo jutronajprawdopodobniej jedzie ale za to noce upojne 😁
gadalam wczoraj ze znajoma 1,5 miesiaca temu urodzila synka wyobrazcie sobie pojechala z rozwarciem co sie okazalo 10 cm wiec od razu akcja porodowa sie zaczela urodzila w 35 min 😮 ale mowi ze jak jej lekarz z lokcia trzasnal zeby malego wypchac to wszystkich swietych zobaczyla 😮 😮 chociaz pomimo tego uwazam ze i tak miala piekny porod 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi no to tylko znajomej pozazdroscic 🙂 ja wsrod znajomych ciagle slysze o dlugich porodach, jak nie 13 godz, to 24, moze dlatego sie tak stresuje...oby nam poszlo szybciutko 🙂

Poprasowalam troche ciuszkow, ale normalnie zaczelam sie rozplywac, wiec musialam skonczyc, na dodatek w kregoslupie zaczelo mnie lupac, chyba bede musiala prasowac na siedzaco, ale to dopiero jutro sie zabiore za ciag dalszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja skończyłam właśnie prasować, Dobrze, że miałam tylko kilka rzeczy do poprasowania, bo mi kręgosłup w d... wchodzi 😉 Teraz przymierzam się, by zrobić sobie pedicure... To może być radosne doświadczenie, zwłaszcza, że mam już problemy z ubieraniem butów 😁 Ale zobaczę co z tego wyjdzie 🙂
U nas ciągle grzmi, co chwila pada, ale i tak utrzymuje się jakaś koszmarna duchota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Ja skończyłam właśnie prasować, Dobrze, że miałam tylko kilka rzeczy do poprasowania, bo mi kręgosłup w d... wchodzi 😉 Teraz przymierzam się, by zrobić sobie pedicure... To może być radosne doświadczenie, zwłaszcza, że mam już problemy z ubieraniem butów 😁 Ale zobaczę co z tego wyjdzie 🙂
U nas ciągle grzmi, co chwila pada, ale i tak utrzymuje się jakaś koszmarna duchota...

hehe pedicure - powodzenia 😁 mega wyzwanie, ja ostatnio tez sie niezle z tym nameczylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mamusia paznokcie maluje 😉) hehe 🙂)

Ok 13 ide na IP skontroluje co i jak, zeby miec swiety spokoj i czyste sumienie.
Sadze, ze wszystko jest dobrze, ale na weekend mi sie wyjazd szykuje no to sie przejde raz jeszcze...
Mam tylko nadzieje, ze mnie nikt madry nie zostawi w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się nagimnastykiwałam z tymi moimi stopami 😁 Spociłam się, zdyszałam, ale do porządku je doprowadziłam 🙂 Potraktowałam je solą kosmetyczną, potem paznokcie uformowałam pilniczkiem, ale już nie ryzykowalam pomalowania ich jakąś czerwienią. Użyłam bezbarwnego, przynajmniej nie widać, że te najmniejsze paluchy są lekko nierówno wysmarowane 😉
Ja mojemu M nie zdecyduję się powierzyć malowania mi paznokci 😜 On ma problem z precyzyjnym nawleczeniem nitki na igłę, a co dopiero z malowaniem paznokci 😉
A na wizytę u kosmetyczki szkoda mi obecnie kasy.

A tak wogóle to ten mój Śpioch dopiero wstał z łóżka 🤪 Śmiałam się, że mógł jeszcze z godzinę poleżeć, to obiad do łóżka by dostał, haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam czerwienia wymalowalam 😁 niech maja 🙂

Moj M znaku zycia dzis nie daje, chyba niezle wczoraj z chlopakami zabalowali...nie bede mu zabraniac, w koncu jak bedzie dziecko to nie bedzie mial juz takiej swobody 😁 niech sie cieszy swoim ostatnim meskim wyjazdem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...