Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😉
Pozniej to juz sie mega dluzy 🙂
Wczoraj mowie do Darka , ze zeby sobie nie myslal, ze wolnego nie wezmie jak na porodowke trafie 🙂 To sobie zazartowal, ze on to byl przy poczeciu, to chyba przy porodzie juz nie trzeba 😉) Zarty sie czubka trztymaja 🙂) hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć. U mnie noc wyjątkowo dobra, ale sny jakieś mało przyjemne 🤢
Mój M chce być przy porodzie, ale obawiam się, że zamiast mnie wspierać będzie drażnił 🤨 zobaczymy...
mamusiak poród na wesoło rewelacja! naprawde jakoś mnie to nastawiło bardziej pozytywnie do tego co ma się stać d:
emi ja też wstawiłam łóżeczko do sypialni, ciasno jest, ale trzeba się przyzwyczajać 😁
initram haha właśnie mam tak samo z mieszkaniem. odgraciłam wszystko było pięknie, no ale M stwierdził że trzeba dokupić komodę dla małego.... szkoda że skończył na zakupie dwóch i stolika :/ teraz czuję się taka otoczona przez te meble bleeeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith tez juz lapie chyba jakas derpeche meczy mnie ten bebzol i nie ma dnia bez bolu krzyza ale pocieszam sie ze jeszcze 5 tygodn
marylu ja nie mam innego wyjscia u mnie w domu 2 rodziny babcia dziadek i ciotka z mezem i synem 😁 do tego ja Bianka i Maciek jak bedzie wracal 😁 wiec w 3 pokojowy mieszkaniu mieszkac bedzie 8 osob 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
edith tez juz lapie chyba jakas derpeche meczy mnie ten bebzol i nie ma dnia bez bolu krzyza ale pocieszam sie ze jeszcze 5 tygodn
marylu ja nie mam innego wyjscia u mnie w domu 2 rodziny babcia dziadek i ciotka z mezem i synem 😁 do tego ja Bianka i Maciek jak bedzie wracal 😁 wiec w 3 pokojowy mieszkaniu mieszkac bedzie 8 osob 😁
Ale będziesz miała dużo rąk do pomocy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
edith tez juz lapie chyba jakas derpeche meczy mnie ten bebzol i nie ma dnia bez bolu krzyza ale pocieszam sie ze jeszcze 5 tygodn
marylu ja nie mam innego wyjscia u mnie w domu 2 rodziny babcia dziadek i ciotka z mezem i synem 😁 do tego ja Bianka i Maciek jak bedzie wracal 😁 wiec w 3 pokojowy mieszkaniu mieszkac bedzie 8 osob 😁
Ale będziesz miała dużo rąk do pomocy!! 🙂

pewnie tak 😁i bedzie wesolo jak jeszcze malenstwo dojdzie 😁
kurcze nie wytrzymam zaraz tak mnie krzyz boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
marylu345 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
edith tez juz lapie chyba jakas derpeche meczy mnie ten bebzol i nie ma dnia bez bolu krzyza ale pocieszam sie ze jeszcze 5 tygodn
marylu ja nie mam innego wyjscia u mnie w domu 2 rodziny babcia dziadek i ciotka z mezem i synem 😁 do tego ja Bianka i Maciek jak bedzie wracal 😁 wiec w 3 pokojowy mieszkaniu mieszkac bedzie 8 osob 😁
Ale będziesz miała dużo rąk do pomocy!! 🙂

pewnie tak 😁i bedzie wesolo jak jeszcze malenstwo dojdzie 😁
kurcze nie wytrzymam zaraz tak mnie krzyz boli 😞



fajnie będziesz mieć. dziecka Ci nie dadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Nocka spokojna tylko wstawac sie nie chcialo,gdyby nie corcia to pewnie bym jeszcze spala 😉
Dzis zadnych planow,obiad mam z wczoraj,pranie wyprasowalam,posprzatane,pewnie bede zalegac na kanapie 🙂
Porody na wesolo super,usmialam sie niezle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
marylu345 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
edith tez juz lapie chyba jakas derpeche meczy mnie ten bebzol i nie ma dnia bez bolu krzyza ale pocieszam sie ze jeszcze 5 tygodn
marylu ja nie mam innego wyjscia u mnie w domu 2 rodziny babcia dziadek i ciotka z mezem i synem 😁 do tego ja Bianka i Maciek jak bedzie wracal 😁 wiec w 3 pokojowy mieszkaniu mieszkac bedzie 8 osob 😁
Ale będziesz miała dużo rąk do pomocy!! 🙂

pewnie tak 😁i bedzie wesolo jak jeszcze malenstwo dojdzie 😁
kurcze nie wytrzymam zaraz tak mnie krzyz boli 😞



fajnie będziesz mieć. dziecka Ci nie dadzą 🙂

zawsze latwiej bedzie mi isc do szkoly czy pozalatwiac sprawy a w lutym-marcu chcialabym isc do pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Czytałam sobie Was wczoraj i przedwczoraj ale nic pisać mi się nie chciało.
Doti w tą noc gdy miałaś sen o porodzie,ja też miałam! śniło mi się że mała urodziła się taka malutka,niecałe 2kg miała i nikogo do niej nie chciałam dopuścić, bo wydawało mi się że ona nie ma wcale odporności i kontakt z kimkolwiek mógłby ją zabić 😞 to był koszmar 😞
Co do M to mój to samo,może nie odpływa przy pobieraniu krwi ale bałabym się przy poodzie czy mi czegoś nie odjebie, a po co mi dodatkowy stres nim 🙂będzie na korytarzu. Tak myślę 🙂
Byłam dziś oddać krew i mocz i po 14 jadę po wyniki i do ginki. M jedzie ze mną.Z tego co widzę po wadze to przez miesiąc + 2kg więc pewnie będzie nie zadowolona ale nie zamierzam siedzieć jak mysz pod miotła,tylko powiem jej,że to moja sprawa ile będę miała do zrzucania kg po ciąży a jak się nie uda to wymienię garderobę i frugo.Normalnie jej chyba zajebie jak zacznie mi sapać.
Mała jest nadal główką w dół 🙂 tak trzymać.
Od środy podobno znów upały, ja się załamię,ryczeć się chce gdy nie można miejsca sobie znaleźć i w dzien i w nocy 😞
Ja stwierdziłam że łóżeczko skrecimy gdy zauwaze u siebie nisko brzuch.hehe.Bo chyba on nie robi się dzień przed porodem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
Ja dzisiaj pobudka o 8, bo na 9 szłam do weterynarza z kotem 🙂
Wyspałam się i co mnie zdziwiło - nie byłam mokra rano 😁
Tak to by mogło być do samego końca... 😉

Pogoda na szczęście znośna, 22'C tylko ale słoneczko świeci i wiaterek wieje 🙂
Jakiś spacer by się pewnie przydał...
Więc pojadę z mamą na miasto pewnie 😁 ale dzisiaj tak na spokojnie 🙂 hehe

Właśnie piję słabą kawę rozpuszczalną i do tego tarta owocowa z wiśnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 to witam się już jako mężatka 🙂 nie urodziłam 😁 Nasz Wielki dzień zakonczył się sukcesem Małżeńskim jestem bardziej szcześliwa niz przedtem 😁 🙂 Nie pomylilismy sie przy oświadczynach w ogole w Urzedzie 🙂 potem bylismy na tej imprezce (50-leciu) śmiechow co nie miara...o 3 jakos szlismy spac....było mega zajebiscie...ten weekend zaliczam do najpiekniejszego weekendu w moim życiu 🙂
Dziś kupuję już całą wyprawke dla małej...troche Nam sianka wpadło,wiec trzeba kupić...wozek tez juz kuzyn przywiozł potem dam zdjecie 🙂
A teraz musze leciec do Urzedu po wniosek na wymiane dowodu i do zusu 🙂
zdjecia ze ślubu na facebooku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pytalam sie mojego kolegi gina o ten opadajacy brzuch, bo sie wystraszylam, ze moj juz sie obnizyl. On powiedzial ze osadza sie nisko jakos 2 tyg przed porodem, ale skoro nie mam bolesnych skurczy to widac taka moja natura 🙂

Bylam w aptece i kupilam sobie aspargin na te lekkie skurcze i twardnienie brzuchola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moze i wcale sie nie obnizyc 🙂

Ja lozeczka ani nic nie skrecam, Darek zrobi to jak bede w szpitalu, nie chce sobie zagracac pokoju niepotrzebnie... a lozeczko mam od kogos, znaczy sie jeszcze nie mam 🙂) i jakos specjalnie wietrzyc sie nie musi...
Ostatnimi czasy w chacie mam mega graciarnie... jak nie rowery Nadii, to kon na biegunach, namiot, hulajnoga.. i ostatnio przyslali jakies ogromne paczki od Darka z pracy...Zwariowac mozna...

Ja chyba w sobote bede wyjezdzac sobie do wtorku, wiec mam nadzieje, ze pogoda bedzie 🙂) Na szczescie jade wieczorem, wiec w pociagu upalu nie bedzie mam nadzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dwa tyg przed porodem wystarczy 🙂 bo ono stoi już w sypialni ale jeszcze nie "zmontowane" i nie śmierdzi więc nie ma potrzeby jeszcze zagracać wolnej przestrzeni 🙂 za to M już cały rozgorączkowany ,bo on już chce 🙂

Porody na wesoło, extra!!!!!!! czytam i czytam i niektóre teksty wymiatają 🙂

Ciekawe kiedy mi przyjdzie wózek. W czwartek zamówiłam i niby do 10 dni roboczych przyslą 🙂

Kurde znów brzuch zaczał piec....dzis spytam ginke o jakis krem łagodzacy albo cos bo mam wrazenie że łażę z żelazkiem na bebzolu 🙂

Wczoraj byliśmy z rodzicami w Kórnickim zamku 🙂 Trzeba było nałożyć takie papcie na buty i było w nich cholernie ślisko,bo parkiety wypastowane jak kocie jaja 🙂 i obeszliśmy cały parter i dopiero na piętrze łaskawie jedna pani powiedziała mi że jak Pani jest w ciąży to nie musi Pani ich zakładać. Fajnie,że dopiero pod koniec wycieczki mi ktoś raczył o tym powiedzieć a tamte babsztyle zero słowa. A tam było na serio ślisko w cholerę,bo te paputy z takiego filcu a parkiety lśniły że szok.Chodziłam jak po lodzie 🙂
Oczywiście jak wyszliśmy to lało strasznie i już nie pochodziliśmy nigdzie więcej 😞

Dziś po wizycie znów jedziemy do teściów, bo mąż siostry mojego M wyjeżdża jutro do Wielkiej Brytani a siora M z dziecmi zostaje jeszcze na dwa tygodnie i pojedzie potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A moze i wcale sie nie obnizyc 🙂


No nie żartuj...A myślałam że to standard i mówię sobię że jak zauważę to już będę mniej więcej wiedziała kiedy spodziewać się porodu,że za jakieś dwa tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W wiekszosci sie obniza, i to czas kiedy o wiele latwiej sie oddycha, bo macica nie uciska na przepone 🙂) wiec juz neidlugo powinnno byc lzej 🙂)

Ale zdarza, sie bo zanim sie np. obnizy moga wystapic skurcze i juz nie ma kiedy 🙂 Chyba, ze na porodowce jak dzidzius sie zaczyna sie wstawiac do kanalu rodnego.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...