Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jezu jakie ciacho apetyczne 🤪 🤪 🤪 marze o takim, ale za drozdzowe sama to sie chyba nigdy nie zabiore 😞 😞 😞

Moj men ma chyba cos na sumieniu 🙃 dzwoni do mnie, ze nie idzie dzis grac w siatkowke, bo jeszcze jest zmasakrowany po weekendzie, a ja mu na to , ze fajnie sie sklada, to sobie mozemy do ikei jechac na zakupy 🙂 (a to drugi koniec miasta 😉 ) bylam pewna ze sie nie zgodzi, a on mi tu mowi, ze jak chce to nie ma sprawy 🤪 szok normalnie, bo juz od dawna nie moglam go tam wyciagnac 🙂 cos mi tu nie pasuje cholerka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Doti napisał(a):
Leżę przecież.... proszę na mnie nie krzyczeć 😉
Właśnie się zastanawiam jak sie doczołgać do kibelka bo za duży ucisk na pęcherz mam a to tak daleko.....
kaczke kup 😜
Kusił mnie nocnik syna 😜 ale wredna nie jestem i poczłapałam do kibelka 😜

Karolka tam od razu ma coś na sumieniu... po prostu wdzięczny jest swojej ciężarnej żonie, że pozwoliła mu sie wyszaleć i nie ma pretensji 🙂
A czemu się za drożdżowe nie weźmiesz?? Jak nie spróbujesz to się nie nauczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti musze to w takim razie wykorzystac maksymalnie 😁
Bo pamietam jak zawsze mama stekala, ze nigdy jej chyba nie wyjdzie takie dobre jak babci 😁 😁 (ale w koncu sie nauczyla 🙂 ) i przez nia mam uraz, bo wydaje mi sie, ze jest na maksa trudne 🙂 ja to w ogole raz w zyciu ciacho upieklam i to na dodatek jakies takie najprostsze, ale za To ciasta jesc to uwielbiam, bo u rodzicow to zawsze przynajmniej dwa rodzaje zawsze sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia super fotki - ślicznie wyglądałaś.
Doti mam właśnie ten sam problem-muszę się wyczłapać do kibelka, ale mówisz, że dałaś radę - to ja też ruszam 😉
Karolka na pewno mąż chce Ci wynagrodzić swą nieobecnośc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia, ślicznie wyglądliście oboje 🙂 Jeszcze raz gratulacje 🙂 A wózeczek uroczy - podoba mi się kolorystyka 🙂

Karolka, nie przesadzaj 😉 Ciasto drożdżowe nie może się nie udać 🙂 To chyba najprostsze ciasto do wypieku, tyle że trochę przez to wyrastanie czasochłonne 🙂
Ja nie lubię tzw. suchmieli, więc zawsze daję bardzo dużo wkładu owocowego - owoców lub jakichś powideł. Tylko nie za dużo, bo ciasto opadnie pod ich ciężarem.
I wykorzystaj męża na maksa, skoro taki grzeczny i uległy dziś jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam z miasta 🙂 Byłam z mamą na dłuższym spacerze 🙂
Oczywiście weszłyśmy do ulubionego sklepu z ciuchami, a tam -50% 😁 ale stwierdziłyśmy, że dzisiaj sam spacer, a do sklepu przejedziemy się jutro 🙂
Muszę zakupić jakieś 2/3 koszulki na ramiączkach, bo mam biede w szafie 🙂
Jutro jeszcze jadę podpisać listę w pracy, że `byłam cały miesiąc` 😁
a w środę od ginki biorę zwolnienie już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia fajna masz prace, ze tylko sie podpisujesz co miesiac i tyle 😜 😁

Jak kupie blache do drozdzowego, to moze sie zdecyduje na wypieki, bo jak na razie mam tylko foremke do babki 😁
Lece sie szykowac na te zakupy 🙂 obym cos fajnego znalazla 🙂 do pozniej mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia gratulacje!! 😘

Karola
ja swojego wyciągnąć do ikei problemu nie mam, ale i tak go nie zabieram, bo zanim wejdziemy to już jęczy, że chce wracać 😠 dlatego wolę sama jeździć 😉 no chyba, ze jakies większe gabaryty kupujemy 🙃

Deira ależ mi ochoty narobiłas na ciacho, zaraz chyba M wygonię do piekarni, bo u nas takie robią, a sama to nie mam żadnych składników nawet

Doti oj, żeby Ci ta mała planów nie pokrzyżowała 😉 miejmy nadzieję, że jeszcze sobie posiedzi w brzucholku 🙂

u mnie znów upał się zrobił, a rano było tak przyjemnie... i dalej mój brzuch się buntuje... 🤨 a nospa nie pomaga... jak tak dalej bedzie, to zadzwonię do ginki, chociaż w sumie, co mi przez tel może powiedzieć 🥴

Pati ja jeszcze nie mam wyprawki ani skompletowanej ani tym bardziej wypranej... dziś kupiłam proszek do prania, więc może coś ruszę chociaż z ubrankami 😉 wczoraj sobie pospisywałam z allegro rzeczy (ceny) i miałam dziś zamawiać, ale jakoś weny nie mam 😁 😁 i znowu odkładam "na jutro" 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny jestem po wizycie , musialam oddac mocz i krew , ale u mnie to bez problemu bo, nie musze byc na czczo , wszystko oki, bylam w ETOSIe odebralam Zwanger Box dla ciezarnych , a w srodku niespodzianki , znizki na pampersy i husteczki nawilzane, butelka chiko 2 bezalkocholowe piiwa, smoczek, zabawka, i husteczki nawilzane 72szt. jeszcze musze zglosic w ubezpieczalni zeby opatrunki przyslali , i czekac dalej na maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 😁
Ja od dzis na tyg urlopie , stwierdzilam ze wezme sie powoli za pranie i inne rzeczy
i narobilam sie wyczyscilam caly wozek , wypralam wszystkie glupotki do wozka, i wypralam tez body dla malej jutro poprasuje i wypiore nastepne ubranka 😜 w piatek pojedziemy z mezem dokupic wszystko do szpitala dla mnie i zabierzemy sie za skrecenie lozeczka przynajmniej tak planujemy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śmieszna nazwa z tym ciastem:PP
Chyba sesja brzuszkowa nie jest mi dana.....po raz drugi pocałowałam klamkę........Byłam w zakładzie o 16:30 ->zamknięte.......a ponoc otwarte do 17........No nic.Zrobię jeszcze jedno podejście.Jeśli się nie uda-to sobie daruję.Najwidoczniej to jakiś znak 😜

Natalia: ślicznie wyglądałaś.......a wózek super. co za kolory 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...