Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale wypieki robicie 🤪

Iza myslałam dziś o Tobie i chyba telepatycznie Cię z tego szpitala wyciągnęłam 😜 😉 baaardzo się cieszę, że jestescie już w domu i że w jednym ciele jak narazie 😉 trzymaj się ciepło kochana i odpoczywaj jak najwięcej, a wyprawką się nie przejmuj... ja też jeszcze nie mam 😜 😉 skompletujesz szybciutko 🙂

wybrałam się dziś z kumpelą na krótki spacer w ślimaczym tempie i już mam powtórkę rozrywki z wczoraj... brzuchol napięty nieziemsko, koszmarny ból z krzyża w dole brzucha jak na okres i nieprzyjemne parcie na krocze... a sis mi powiedziała, że to pikuś przy tym, co mnie czeka i że u niej tak wyglądały przepowiadające... juz sama nie wiem, co o tym myśleć... zamiast myśleć, to może wreszcie legnę na cały dzień zamiast łazić tu i tam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu malowałam na biało , bo pierwotnie taki kolor miało ,ale w rodzinie miała je dziewczynka której szybko rosły ząbki i gryzła łóżeczko . 🤪
Więc najgorszą robote mam za sobą , mój mąż mi dużo pomagał bo sama bym nie dała rade.
Jeszcze jutro puszczę jedna pralkę i wszystko gotowe 🙂
Tylko muszę spakować torbę do szpitala i będę oczekiwać na wielki dzień 🙂 oby nie za długo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi, też mi się podobają białe łóżeczka. My akurat wzieliśmy najtańsze i było w odcieniu drewna. Teraz już czas szybko zleci.. aż sama w to nie mogę uwierzyć 🙃
Initram, naprawde po prostu poleż sobie jutro 😉 lepiej się zbyt wiele nie nadwyrężać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
No widzę,że lipcówki wszystkie już rozpakowane 😁 teraz czas na sierpniówki i MY 😁


Ja przepowiadam przeplatankę: sierpniówki,sierpniówki............wrześniówki,później znowu sierpniówki.Któa chętna?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
mixidixi napisał(a):
No widzę,że lipcówki wszystkie już rozpakowane 😁 teraz czas na sierpniówki i MY 😁


Ja przepowiadam przeplatankę: sierpniówki,sierpniówki............wrześniówki,później znowu sierpniówki.Któa chętna?? 😁


ja chętna, ale w granicach 4 września 😜

też sie juz na dziś zegnam, do jutro laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się.
Moja noc dziś nie zaciekawa,co prawda chłodzik,ale jak nie jedno to drugie, do wc jakieś 4 razy to norma,ale nie mogłam miejsca w łóżku sobie znaleźć,do tego mała całą noc wariowała jakby oszalała.Lewy bok chwila i znów na prawy i tak non stop.hehe.Nie mogę się doczekać kiedy będę mogła pospać na plecach bo przed ciążą uwielbiałam!
Wczoraj na wizycie u ginki było dobrze.Rzeczywiście przytyłam 2 kg przez miesiąc ale nic mi nie powiedziała,powiedziała nawet- dobrze. SZOK 🤪 Chyba czuła,że jak skomentuje moją wagę to jej wypalę 🙂 hihi
Badania odebrałam przed wizytą czyli na świeżo i wszystko ok.Morfologia i mocz w porządku.
Nadal nie mam wizyty co dwa tygodnie. Teraz mam za trzy tygodnie tj 20sierpnia.
Powiedziała,że do wizyty napewno nie urodzę,bo przewiduje u mnie urodzenie w terminie a nie wcześniej,po tym,że nie mam skurczów, macica wysoko. Położenie główkowe,tak jak wyczułam 🙂
Mała zakrywała rączkami twarzyczkę gdy ginka chciała jej fotę strzelić.haha już pokazuje różki.
Waży 2800kg, czyli 800g przez miesiąc nadrobiła. Jej wymiary są na 35tydzień+5dz więc idealne 🙂
Wczoraj za to wieczorem poczułam pierwsze napięcie brzucha,nie było ono nie przyjemne ale jakieś takie dziwne i cały brzuch mi zesztywniał 🙂 mój pierwszy raz.hihi.
Co do linii to ja też ją mam,najpierw miałam od pępka w dół a potem wyszła też w górę i mam już na całym bebzolku 🙂 Pępek schowany i raczej nie wyjdzie na wierzch.
Pytałam o coś na pieczenie brzucha ale tak jak myślałam,to przez rozciąganie skóry i co najwyzej to chłodne okłady.Tak też robię. Właśnie mam zimny ketchup na brzuchu 🙂 Smaruję się jakieś pięc razy dziennie bo czuję na jakiś czas ulgę po balsamie, no i obawiam się rozstępow skoro tak piecze ta skóra. Oby nie wyszły.
Isa, super że wyszliście do domku. Nie ma to jak w swoim mieszkanku.Uważaj na siebie.
Natalia gratulacje i witaj wśród żon 🙂

Aha i wczoraj pobrała mi wymaz z pochwy i odbytu. Zaniosłam już do laboratorium i ku mojemu zaskoczeniu zapłaciłam tylko 25zł za całość !!! Przyjemne zaskoczenie 🙂 Wyniki za tydzień, a Pani z laboratorium do mnie mówi- jakby Pani szła rodzić wcześniej niż za tydzień to proszę powiedzieć że u nas są wyniki. Ja mówię, kurcze no nie zamierzam się aż tak spieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.
Ale jestem zamulona dopiero co wstałam , kark mnie boli coś krzywo leżałam.
U mnie całą noc lało ,a teraz świeci słonecxko ,no i dobrze bo chce wybyc na pół dnia z tego cholernego domu 😁
Zapowiadają od czwartku znowu upały to będę miała raj na ziemi ,moze skocxe z rodzinka nad morze 🙂

A ja chcę wypluć Wiki tak w połowie sierpnia 🤪

Miłego dzionka dziewczyny . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nadzieję, że mój maluch tez nadrobi... choc jak ja wchodzę na wagę to ani drgnie 🤔
uciekam dziś do rodziców (wczoraj M zrobił mi niespodziankę i zanim się do nich wybrałam, to przyjechał do domu, ale dziś rano już pojechał i wróci najprawdopodobniej w niedzielę wieczorem dopiero 😞 )
wyjełam z szafy rzeczy, które mam dla malucha, co by przegląd zrobić, czego wystarczy a co przyda się dokupić i ewentualnie po powrocie od rodziców chciałabym wziąć się może za pranie 😉 z tym, że jakoś mało tak tych rzeczy i nie opłaca się pralki włączać, eh... jak nie urok to...

Pestka miło słyszeć dobre wieści 🙂 ja w przyszłym tyg. mam to kontrolne usg, a potem wizyte... oby Tym zaczął rosnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...