Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa 🙂 Nikola też dziękuje 🙂hihi
Trochę jest już co dźwigać,nie ukrywam że z dwa tyg przed terminem mogłabym już wypakować się, ale znając życie to będzie na odwrót.
Karolka, popieram, dobrze zrobiłaś,jak ginka Cię olewa to warto zmienić i koniec, nawet na tym etapie ciąży 🙂
Doti, Twoja też pewnie tyle już waży 🙂 Małe klocuszki nasze 🙂 hihi
Kurcze ja jestem ostatnio ciekawa bardzo jak mała wygląda, czy ma włoski,czy nie a jeśli ma to jakiego koloru itp itd 🙂 Na usg było pięknie widać jej twarzyczkę, nosek,oczka i usta aż ginka mówi jakie pełne usta, jak Angelina Jolie 🙂
Mamusiak, pocieszyłaś mnie,może i ja urodzę wcześniej, choć nic tego nie zapowiada 🙂
Pati Ty wchodzisz na trzecie piętro bez zadyszki, szacun,ja zależy od dnia ale nieraz jak wchodze na pierwsze piętro to mi słabo a pukawa bije jakby chciała wyskoczyć.
Puls mam taki wysoki że szok,jak mierzę sobie ciśnienie to wszyscy są w szoku jak serducho zapieprza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Bede rodzic w szpitalu, gdzie moja ginka pracuje, czyli im. Raszei, a ten nowy jest z Polnej. Bylam u niego na prenatalnym i byl ok. I tak musialabym na koniec ja zmienic, bo przeciez do poczatku wrzesnia bedzie sie urlopowala 🤨


a w tej sytuacji nie chcesz zmienić też szpitala na Polną?
ja też mam lekarza z Polnej i cały czas mam dylemat... Ostrów czy Polna??
ps. a do kogo teraz chodzisz, jeśli możesz zdradzić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Bede rodzic w szpitalu, gdzie moja ginka pracuje, czyli im. Raszei, a ten nowy jest z Polnej. Bylam u niego na prenatalnym i byl ok. I tak musialabym na koniec ja zmienic, bo przeciez do poczatku wrzesnia bedzie sie urlopowala 🤨


a w tej sytuacji nie chcesz zmienić też szpitala na Polną?
ja też mam lekarza z Polnej i cały czas mam dylemat... Ostrów czy Polna??
ps. a do kogo teraz chodzisz, jeśli możesz zdradzić? 🙂


za nic nie chce na Polną 🙂 jestem bardzo uprzedzona do tego miejsca...teraz chodzilam do dr. Marii Jedraszak, a bede chodzila do Piotra Nycza. Nie ma sesnu zmieniac szpitala, bo co to da? I tak porod odbierze ten lekarz, ktory akurat bedzie mial dyzur, no chyba ze grubo posmaruję "swojemu" lekarzowi, jak to na Polnej zrobily moje siostry...(jednej lekraz wywolywal porod, bo spieszyl sie na urlop, a ze mu zaplacila to wypadalo, zeby byl 😮 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe co do wlasow...to niedawno byla u mnie kolezanka z 2letnia coreczka i przezylam szok, bo ta mala miala strasznie malo krotkich wloskow i to na dodatek blond. Strasznie dziwnie to wygladalo, bo pućki ma konkretne a główka jakby lysa 😮 jak pokazalam tej kolezance zdjecie mojej 1,8 miesiecznej siostrzenicy to prawie z kanapy spadla, bo ta z kolei to ma juz wlosy do ramion i bujna grzywke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja młoda miała ciemne, proste wlosy dosc długie po porodzie ale wszystkie się jej wytarły od czapeczki. a potem zaczęły rosnąć blond do tego się jej kręcą że szok. ja mam brąz naturalny mąż też no i nam się nie kręcą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drożdżówka w piekarniku 🙂 🙂 🙂

Ja się zastanawiam czy moja mała urodzi się blondyna czy czarna 🙂 Bo mimo że my mamy z mężem włosy blond i synal urodził się prawie biały to teściowa i siostra M mają bardzo ciemne włosy.... Koleżanka tak miała teraz, że pierwszy syn urodził się blond a drugi z ciemnymi włosami bo mama męża miała ciemne włosy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i moja drożdżówka się zbuntowała... a może to piekarnik a nie drożdżówka... Robiłam jak w przepisie, wsadziłam ją o 11:30 i już wyjęłam upieczoną nawet trochę za mocno od góry... 😮 😮 😮 Czekam teraz aż troszkę przestygnie i będę jeść w ramach obiadu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się zaraz ważyć będę ile mi w tą dupkę poszło przy diecie :P
No i muszę na to USG gdzieś się zapisać wreszcie....

Najedzona w środku dnia ważę 72,2kg... a na ostatniej wizycie 4 tygodnie temu miałam 72,5kg...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ja się zaraz ważyć będę ile mi w tą dupkę poszło przy diecie :P
No i muszę na to USG gdzieś się zapisać wreszcie....

Najedzona w środku dnia ważę 72,2kg... a na ostatniej wizycie 4 tygodnie temu miałam 72,5kg...........

Dieta cud 😁 szkoda tylko że słodycze musisz ograniczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie... choć od czasu do czasu zjem kawałek czekolady i wcale nie żałuję :P A wyniki kontroli cukru i tak mam dziwne bo w jeden dzień po konkretnym posiłku mam cukier w porządku a na drugi dzień już albo za wysoki albo tak jakbym na czczo była... przy dokładnie tym samym posiłku...
A jeszcze teraz mi się obrzęki pojawiły więc pewnie więcej wody w organizmie się zatrzymuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
No i moja drożdżówka się zbuntowała... a może to piekarnik a nie drożdżówka... Robiłam jak w przepisie, wsadziłam ją o 11:30 i już wyjęłam upieczoną nawet trochę za mocno od góry... 😮 😮 😮 Czekam teraz aż troszkę przestygnie i będę jeść w ramach obiadu 🙂

No to prawie na pewno kwestia piekranika. Niestety nierzadko zdarza się tak, że co piekarnik to inaczej piecze - jeden się szybciej nagrzewa, inny wolniej itd. Mój z kolei ma tendencję do przypalania wszystkiego z prawej strony, dlatego muszę zawsze pamiętać, by blachę przesuwać najbardziej w lewo, bo zawsze prawy bok ciasta jest spalony a reszta dobrze upieczona 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka ktos Ci sprzedal troszke nieprawdziwe informacje na temat tego lekarza. Nie pracuje on na Polnej, ale nei chcialabym wypowiadac sie publicznie na tenat, dlaczego ani za co zostal zwolniony, bo to jednak miejsce publiczne.
Prowadzil mi pierwsza ciaze i chodzilam do niego od 16-22 roku zycia, ale ze wzgledu tez na pewną sytuacje z niego zrezygnowalam, bo zachowal sie o wiele gorzej anizeli Twoja Pani ginekolog, wiec zastanow sie dwa razy 🙂
Choc wizyt za duzo to ci juz tak czy siak nie zostalo 😉

Ja wlasnie czekam na kuriera,
Ooo przyszedl, wiec paczka ekspresem 🙂) Towar zgodny z tym co zamowilam. Zadnej pomylki.

Deira, siatkarze o 12 30 juz graja a nie popoludniem 🙂) ale poki co 2:0... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Karolka ktos Ci sprzedal troszke nieprawdziwe informacje na temat tego lekarza. Nie pracuje on na Polnej, ale nei chcialabym wypowiadac sie publicznie na tenat, dlaczego ani za co zostal zwolniony, bo to jednak miejsce publiczne.


Nikt mi nie sprzedal tych info, sama poczytalam w necie i tyle 🙂 kolezanka jest u niego od poczatku ciazy i jest bardzo zadowolona, wiec nie wiem...poza tym tak jak mowisz - zostalo mi kilka wizyt, do mojej i tak nie mam jak isc, bo jej nie ma, wiec ide do niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa 🙂
To maja nieaktualne informacje 🙂 bo on juz od dwoch lat nie pracuje, bo go zwolnili dyscyplinarnie...

No jak nie masz wyboru to nic innego Ci nie pozostaje 😁
Powiem Ci tak, bo jesli nic sie nie dzieje w ciazy, masz tone czasu i mozessz sobie pozwolic na czekanie 2h albo odwolywanie wizyty w jej dzien ;// i jestes laikiem to tez bylam zadowolona do tego czasu 🙂
Bo cala ciaze z Nadia bylam przekonana, ze to swietny lekarz ;// 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...