Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 🙂
Żyję i mam się dobrze bo Tusia dała mi znać, ze pytałyście o mnie 🙂 Ogólnie mega duzo czasu pochłania to forum stad nie wdawałam się w dyskusje, ale śledzę Was 🙂
A to mój mały Tymek 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/214/pryka28.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7032/pryka28.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej , ja od rana zalatana odebralam wyniki krwi .
Glukoza na czczo - 81
Po dwóch godzinkach - 136
Więc myślę , że to chyba dobrze bo żednych norm z boku nie podali.
Martwi mnie wynik moczu bo mam leukocyty (5) i nabłonki płaskie (4) więc chyba jakieś paskudztwo się przypałętało.Co prawda nic nie czuję ,ale może się dopiero zaczyna .
Krew ok troszeczkę obniżone niektóre pozycje ,ale mam tak od początku ciąży więc to dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry kochane brzuchatki 🙂 dzisiejszy dzien to dramat 😞 bylam u dentystki po 10 i co? i okazalo sie ze to same korzenie do usuniecia 😞 co ja koszmar przezylam bolalo jak jasny chuj 😞 pot kapal mi po plecach a lzy lecialy na brzuch 😞 wyrwala mi 2 korzenie i zatrula jednego zabka 😞 nic mnie tak nie bolalo jak to krecenie tym zebem zeby go poluzowac 😞 jakis koszmar naprawde nigdy wiecej nie zaniedbam zebow 😞 mam jeszcze po lewej stronie 6 korzen do usuniecia ale to zrobie po porodzie 😞 a 25.06 ide na biala plombe. Nie do opisania co ja dzisiaj przezylam znieczulenie jak by chuja dawalo 😞 nie bolalo mnie nawet jak wstrzykiwala 😞 w ramach pocieszenie pojade z M na jakies mini zakupy i marze o tym zeby cos zjesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pociesza mnie fakt ze w nocy bede sobie spokojnie spala nie budzac sie z bolu 🙂 a dentystka jest super jak tylko jeklam to przestawala ale w koncu lzy lecialy jak szalone tak bolalo ze zle mi sie robi na sama mysl pytala czy przestan to powiedzialam jej zeby rwala jak najszybciej uf mam juz to za soba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej- Emi nie zazdroszczę, ale dobrze, że masz to już za sobą i teraz pewnie tylko lepiej będzie 🙂

ja już po zakupach-udało mi się ostatkiem sił oprzeć by nie kupić mnóstwa nowych ciuszków 😜 takie piękne były w h&m... hehe-no ale może następnym razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niom... tez pamietam...
ja jeszze pozniej tydzien na antybiotyku, bom chirurgicznie usuwane...;/

Ale co tam, wazne, ze teraz bedzie tylko lepiej 🙂)

Jeszcze 2h i ide na USG 🙂 Juz nie moge sie doczekac... 🙂) Mam nadzieje, ze wszystkok bedzie w jak najlepszym porzadku z corunia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane. Nie wchodziłam od rana bo M. spał po pracy. Byłam na ciuchach i kupiłam sobie tuniczkę śliczną 😁 Co prawda na świadkowanie to się tak średnio nadaje, ale na różne okazje ją założę 😉
Synuś niestety dalej z gorączką. Póki co do lekarza nie idę, bo nic ciekawego się nie dowiem. Teraz mały śpi i po syropie mu spadła temp. Później muszę mu wstawić rosołku...
Ja leżę i wsuwam chrupki kukurydziane...

Emila dentysty nie zazdroszczę... też nie lubię wizyt, ale właśnie ze względu na ból jaki później przychodzi, wolę sprawdzić i wyleczyć wszystko na bieżąco.

Sandra czekamy na relację i zdjęcie!!!

Jeeeej jak Wam zazdroszczę jutrzejszego spotkania! Ja muszę czekać na te targi do końca czerwca prawie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A fotki pewnie nie bedzie 🙂) no i na 2d to ladnie tak nie widac...

Kurde, a ja mysle czy isc jutro z Wami, bo jak bede Wamtak smarkac, cala konferencje to Was cholera trafi..;//

Doti, Nadia tydzien temu tez miala 3 dni temperature 39,4 i zadnych objawow do tego ;/ wiec moze tez go jakis wirus dopadl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...