Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nata to wspolczuje...wiem jak to jest, jak babcia lezy bez sil w szpitalu, ale moja na szcescie sie z tego podniosla...chociaz musze przyznac, ze i tak czasem ma juz swoj swiat i w ogole nie wie co sie do niej mowi, w koncu ma te swoje 82 lata... tak to jest niestety ze starszymi osobami... trzymam kciuki za babcie i nie denerwuj sie za duzo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Witam dziewczyny 🙂
Tosia, Ty to njuz jedna noga na porodowce 🤪 powodzenia i szybkiego, bezbolesnego porodu ! 😁

Dziękuję, ale synal mi się chyba zasiedział i nie planuje się wykluć 😁

teraz to w każdej chwili może mu sie zachcieć 😁

Dziś mam zamiar go wspomóc myciem płytek w łazience, bo zabieram się za to od paru dni 🙂 Zawsze można napić się olejku rycynowego, ale ja to boidupa jestem i jak doszło co do czego to zrezygnowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Ja to się chyba z Wami dziś jeszcze nie przywitałam... Jakaś nieprzytomna jestem i nic nie kojarzę dzisiaj.... 🤢
Biorę się za prasowanie bo wreszcie jest ciut chłodniej 😁

Natalko trzymaj się dzielnie :* A babci życzymy powrotu do zdrowia!

Karolka z babciami bywa bardzo różnie, bo babcia M ma 80lat skończone a jest pełna sił... Pewnie, że ma swój świat i czasem jej się głupoty do głowy najdą ale ogólnie to ma się dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti powrot do zdrowia to chyba już nie...kurcze dobrze,że z malutką Naszą jest dobrze....kurcze wiedzialam ze sie rozkleje.....Bartek pojechal do pracy a ja zostalam sama w domu....u mamy....zaraz ide odebrac obraczke bo musialam ja zwiekszyc o rozmiar i potem do kumpeli by za duzo nie myslec....kurcze dlaczego to życie musi być tak okrutne....dziś zamawiam pościel i parę rzeczy do małej i już mamy łóżeczko od kuzynki Bartka za 100zł 🙂 🙂 🙂 a łóżeczko to to : http://allegro.pl/4b-klups-lozeczko-dla-dzieci-paula-natura-nowe-i2485331888.html
macie jakiegoś taniego sprzedawce na allegro gdzie można dostać w sumie wszystko po przystępnych cenach? jak tak dajcie linki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Nata ja bede od tego reszte zamawiac:

http://allegro.pl/bezpieczne-waleczki-dla-niemowlat-do-lozeczka-i2487960819.html

ale to zalezy co Cie interesuje 🙂


w sumie wszystko 🙂 hehe bo nie chce mi sie biegac po sklepach 😁 znajac moje zamiary to nie bede wiedziala co i jak 😁 a tak na allegro zamowie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Kurcze, czemu problemy nie mogą nas omijać przez okres ciąży? Natalia współczuję. U mnie jeszcze gorzej bo moja mama jest w szpitalu 😞 Takie mam nerwy, że wczoraj caaały dzień miałam brzuch twardy jak kamień 😞 Dziś jedziemy do naszej rodzinnej miejscowości ją odwiedzić i zobaczyć co i jak. Cały czas się denerwuję o nią i o mojego malucha i stąd ten brzuch taki. Wczoraj brat mnie obudził tel., że wzywał karetkę o 4 rano i od 4 nie spałam. Potem po południu odsypiałam i dziś spałam do 10... i i tak mam brzuch twardy 😞
Żeby o tym wszystkim nie myśleć wynajduję sobie różne zajęcia. Byłam w lumpie nieopodal, kupiłam fajną bluzeczkę, pajacyk (niezniszczone) i ciepły sweterek w większym rozmiarze. Ostatnio znalazłam body w rozmiarze 56 nieużywane całkiem... Chyba się komuś duży dzieciaczek urodził 😉 Szukam też w internecie wózka dla Wojtka. Macie jakieś opinie o Jedo Bartatina Plus? Prawie się na niego zdecydowałam. http://allegro.pl/bartatina-plus-jedo-super-promocja-sklep-warszawa-i2462668870.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Natalko ja zamawiałam od sprzedawcy rodzyneczki: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11612773

Ja od tego gościa zamówiłam całą wanienkę rzeczy dla maluszka-super sprzedający ma dosłownie wszystko od porodu dla mamy po okres noworodkowy i wiekszy dla malucha-tak wiec ja polecam i widze ze Doti tez korzystala z jego aukcji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki
Ja widzę, że to jakieś fatum, bo i mój Tata w szpitalu. Na dodatek wciąż martwię się siostrą, mam nadzieję, że zwiększą się jej przepływy i do maluszka zacznie docierać więcej pokarmu i tlenu.
natalia23ona czy u Majeczki też było coś nie tak z przepływami w pępowinie?
Doti jest jakaś herbatka dla karmiących którą polecasz? czy one są warte uwagi? korzystałaś może z plasterków do pępuszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu ja nie używałam żadnych herbatek. Piłam wodę mineralną niegazowaną i to wystarczało żeby laktacja utrzymywała się w normie a nawet ponad 🙂 O plasterkach do pępka nawet nie słyszałam 😮
Po co w ogóle zaklejać pępek? Z tego co czytam to zakleja się w przypadku przepukliny pępkowej a nie tak po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Marylu ja nie używałam żadnych herbatek. Piłam wodę mineralną niegazowaną i to wystarczało żeby laktacja utrzymywała się w normie a nawet ponad 🙂 O plasterkach do pępka nawet nie słyszałam 😮
Po co w ogóle zaklejać pępek? Z tego co czytam to zakleja się w przypadku przepukliny pępkowej a nie tak po prostu...

pytam się o wszystko, bo jak się już mały urodzi, nie dostanę od ręki wielu produktów 🤨
Widziałam kiedyś taki plaster ale nie wiedziałam po co się go zakłada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia1988 napisał(a):
Witam z rana dziewczynki 🙂
Byłam wczoraj u ginki i powiem szczerze,że trochę się zaniepokoiłam wagą mojego malucha.
Wg wyliczeń wyszło nie całe 1500 g, a z tego co czytam powinna być większa. Nie wiem od czego to jest uzależnione, ona mówi, że po prostu będzie drobny, ale sama nie wiem.
Powiedzcie co myślicie na ten temat...
Pozdrawiamy :*

Madzia, Twój mały mieści się w siatce centylowej na ten tydzień. Może nie ma 50 centyli. Ale nie każde dziecko musi odpowiadać średniej! A czy ginka sprawdzała Ci ilość wód płodowych i przepływy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie racje, zamiast spokojnie i bezstresowo dac nam przechodzic ciaze, to cos sie zlego w rodzinie dzieje...miejmy nadzieje, ze u kazdej z nas nasi bliscy szybko wroca do zdrowia...

Mi sie zaczelo cos takiego, ze brzuch mi na chwile na dole twardnieje i za chwile puszcza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Macie racje, zamiast spokojnie i bezstresowo dac nam przechodzic ciaze, to cos sie zlego w rodzinie dzieje...miejmy nadzieje, ze u kazdej z nas nasi bliscy szybko wroca do zdrowia...

Mi sie zaczelo cos takiego, ze brzuch mi na chwile na dole twardnieje i za chwile puszcza 😮

braxton hicks?
mnie jeszcze się nie trafiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Macie racje, zamiast spokojnie i bezstresowo dac nam przechodzic ciaze, to cos sie zlego w rodzinie dzieje...miejmy nadzieje, ze u kazdej z nas nasi bliscy szybko wroca do zdrowia...

Mi sie zaczelo cos takiego, ze brzuch mi na chwile na dole twardnieje i za chwile puszcza 😮

braxton hicks?
mnie jeszcze się nie trafiły.

no wlasnie nie wiem, czy to to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyczytalam dzis, ze na amenie, oprocz buraka, dobra jest jeszcze pokrzywa, ale oczywiscie w rozsadnych dawkach jesli jest sie ciezarna, bo ogolnie ziola nie sa teraz nam zalecane. No wiec zakupilam sobie herbatke i bede ja pila raz na 2-3 dni. moze troche pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie prasowanie czeka za dwa dni. Dziś powinnam odkurzać, ale tak mi się nie chce...... 🤨
a wczoraj mój M skręcił łóżeczko, tak jakoś chciałam żeby już stało 😉 i przyjemnie się na nie patrzy!
zresztą dobrze tutaj dziewczyny pisały o zapachu nowych rzeczy, bo i łóżeczko i materacyk i wózek strasznie pachną 🤨 jeszcze trochę muszą się po wietrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...