Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Od kilku dni włączył mi się odkurzacz na wieczorno-nocne jedzenie....też tak macie?.Oczywiście nie objadam się hamburgerami czy pizzą na noc,ale podskubuję owocki,maślankę,czy to wafle ryżowe nawet o 23 🤪.

Deira: super że wizyta u gina udana no i wyniki idealne.Tylko pogratulowac 🙂.

sandroos: gratuluję dobrych wyników.Najważniejsze że mała nabiera masy......a że będzie drobniejsza-to taka jej uroda.....
Faktycznie masz dłuuuuuuuuugą szyjkę 🙂

Emilia: to trzeba posłusznie usłuchac lekarza i zacząc rodzic 🙂

Doti: ja będę kupowac staniki do karmienia w 38 t.c...Kupię rozmiar większy 🙂

initram: same dobre wieści.To jeszcze jedna wizyta i będziesz rodzic? 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza beka z kebaba 😁
Doti, Deirahaha naprawdę już mam spore siniaki na brzuchu. Jak mnie zobaczą to stwierdzą że przemoc w domu 😁
isa ja też mam jakieś lęki 😞 ehhh
mamusiak jak tam idzie picie herbatki z liści malin? bo ja sobie właśnie kupiłam i nie wiem za bardzo ile jej pić?

my wróciliśmy z zakupów kupiłam wyprawkę dla małego do szpitala. Jutro ostatnie pranie, i będę mogła się spakować. Chociaż szczerze czuję że mogę urodzić nawet dwa tyg po terminie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak ja też ostatnio pochłaniam wszystko jak odkurzacz 😮 dzisiaj na kolacje zrobiłam sobie kanapki z dżemem i popiłam herbatką malinową... ale później naszła mnie jeszcze ochota na płatki z mlekiem, no i teraz znowu zajadam banany... i coś czuje że chyba na tym sie nie skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o mamo!! spać nie mogę 😞 obudziłam się o 4, myślałam, że uda mi się przysnąć, ale dupa... na dworze ciemność, dopiero teraz zaczyna robić się widno... deszcz, wiatr... nieciekawie 😞
i znów dół brzucha obolały... nie wiem, co o tym sądzić... niby sprawdzała mi wczoraj i wszystko ok, ale tak jakos nie daje mi to spokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już na nogach...może jeszcze mi się uda później przysnąć...zobaczymy.

Inirtam jak sprawdzili wczoraj wszystko dokładnie to musisz wierzyć, ze wszystko jest dobrze 🙂

Gratuluję wczorajszych udanych wizyt 🙂 a moja piątkowa też już na szczęście coraz bliżej 🙂 jutro imieniny Mamuśki, więc tak jakoś czas do wizyty szybciej zleci...

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
Ja od 7:00 na nogach, spałam w miarę dobrze.
Zaczynam się troszkę niepokoić, bo mały zaczął się dużo mniej ruszać, brzuch mi opadł i te bóle jak na miesiączkę co jakiś czas... chyba to znak,że rozwiązanie coraz bliżej 🙂
Wizytę mam dopiero w poniedziałek, tak bym wiedziała co się dzieje, ale muszę jeszcze poczekać.
Dzisiaj wybywam do babci na cały dzień.
Popołudniu się odezwę.
Miłego dnia brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
a ja jem sniadanko i sie szykuje na wizyte u nowej gin 🙂 do tej pory lekarza mialam 5 min z buta, a teraz musze niestety jechac do miasta, a tak mi sie nie chce... trzymajcie kciuki, zeby ta gin sie sprawdzila, bo juz nie chce mi sie znow szukac nowej...no a pozniej wizyta u kolezanki i jej synka Olka 🙂
Buziaki i do uslyszenia pozniej 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Karolka będzie dobrze . powodzenia na wizycie.
Ja jakoś niezbyt dobrze spałam, strasznie bolą mnie kości biodrowe ,nawet przekręcenie się z boku na bok to niesamowity ból. 😮
Wszystko mi się tam rozłazi ,żeby mała miała łatwiej. 😜
Muszę dzisiaj wszystkie manatki spakować na wyjazd ,więc się biorę do roboty. 🙂
Wczoraj siedzimy zadowoleni z M i nagle panika ,że przecież na wyjazd trzeba wziąść fotelik Wiktorii bo jakby jej się zachciało gdzieś dalej urodzić ,to jakoś trzeba ją do domu przywieżć 😁
I tak jedziemy na tydzień nad morze jakbyśmy mieli już dwójkę dzieci 🤪
Miłego dnia dziewczyny i oby wszystkie były w dwópaku jak wrócę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi bezpiecznej podróży i wracaj w dwupaku 😉

Karolka powodzenia na wizycie!

Madzia u mnie tak samo - mała spokojniejsza, brzuch jakby niżej, co chwile jakieś bóle i napinanie brzucha... Za to wczorajsza aktywność nie wpłynęła na mnie wcale poza tym że lekko kręgosłup pobolewa hihihi

Ja pospałam 🙂 Zasnęłam koło 21 gdyby nie wstawanie na siku i jedzenie w nocy to byłabym mega wyspana bo dopiero o 7 otworzyłam oczy rano 😉 I mój synal też całą noc przespał... tylko wieczór jeszcze przebudził się na kupkę a potem spał do 7 😁
Dziś wieje i leje i nie mam mocy zwlekać się z łóżka ale jesteśmy po śniadaniu i ubrani... Później trzeba tylko obiadek zrobić - dziś spagetti. Tak mi myśli po głowie chodzą żeby się wziąć za wymycie grzechotek, butelek i całej reszty, ale z drugiej strony po co, skoro zanim mała zacznie korzystać to jeszcze się zakurzą... Coś bym chciała robić ale co??????? Nawet na spacer wyjść się nie da a mnie mimo senności (chyba spowodowanej pogodą) dalej nosi i coś mi się chce robić....
Jeeeej żebyście widziały jaki mój M był wczoraj wieczór i dziś rano zawiedziony że Lala się do nas nie wybiera...a on od rana tak się starał i ja się tak narobiłam cały dzień 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki 🙂
Mixi baw sie dobrze i wracaj w dwu paku 😁
Karola powodzenia na wizycie!!!
A ja sie biore za sprzatanie bo dzis mi kanape przywioza a martwilam sie ze nie zdaza do porodu 😎
Musze troche ogarnac bo wczoraj wywiezlismy stare i rozne skarby sie znalazly 😉
Moja mala tez spokojniejsz,mysle ze juz za bardzo miejsca nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
U mnie noc koszmarna, bo mały cały czas kopał i miałam straszne sny 😞
Emi herbatę z liści malin powinnas dostać w aptece, albo zielarskim.
Mixi udanych wczasów 🙂

Ja wizytę u gina mam jutro, ale jak zwykle nic ciekawego sie nie dowiem. Nawet na moja prośbę ostatnio nie chcieli sprawdzić jaka długa szyjka itp. Najgorsze ze coraz bardziej wydaje mi sie ze nie nadaje sie już do prowadzenia auta. Maly zawsze robi takie wygibasy jak gdzieś jedziemy. 🙂 chyba pora przerzucić sie na taxi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...