Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyssiiaa ja przy Zoś miałam wrażenie, ze mi zebra połamie 🙂\
Tuska za daleko mi :p strasznie leniwa sie zrobiłam :P a przez Ciebie muszę dzisiaj mieć mizerię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też zajadam się arbuzem(słodziutki i soczysty) i smażę naleśniczki które później będę robić w sosie pomarańczowym z bitą śmietaną 😜
A co do ruchów to faktycznie jak motyle albo jakby się w brzuchy rybę miało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde laski byłam w końcu na moim mcflurry 😁 Tylko, ze niepotrzebnie przed wciągnęłam cheesa (co mnie pokusiło, przecież mnie odrzuca od fast foodów 😮 ) ja nie moge co sie pozniej działo 🤪 Ledwo dotarłam do domu i prosto do wc - wszystko zwróciłam 🤢 Ale lody były dobre 😁

Dziewczyny nie ma co się denerwować, szkoda naszego zdrowia na jakieś kłótnie i ryki, ja sie staram chodzic opanowana i nie wdawać sie w jakies niepotrzebne dyskusje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny my mamy z moim Łukaszem tylko ślub cywilny, na razie. Ale każdy, odkąd jestem w ciąży, naciska na nas w kwestii ślubu kościelnego. Juz nawet termin nam wybrali, ale niestety bez nas. Takie działania jeszcze bardziej zniechecaja nas do podjecia tej decyzji, a juz napewno nie podporządkujemy sie naszym rodzinom w tej kwestii. przez to tez jest wiele sporów, ale teraz juz dalam na luz, niech oni sobie robia co chcą, bez nas i tak nic nie wskórają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co to za swietowanie slubu w ciazy??? Urodzisz to sie wybawisz 🙂 a tak to co??

W zyciu by mnie nie namowili na slub, z powodu tego, ze jestem w ciazy...

No ale nic nie zrobia z tym. A babcia jest glownym najemca mieszkania i ma prawa do niego, a ja gowno,no i stw. ze chce zamienic je na pokoj z kuchnia, a ja gdzie pojde??? Pod most???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z tym naszym slubem to jest tak, ze wszyscy chca slubu po urodzeniu dziecka, teraz nas nie zmuszaja na szybko, ale problem polega na tym, ze obgadali wszystko sami.my tez chcielismy w niedlugim czasie, no ale teraz to watpliwa sprawa... Łukasz to juz w ogole sie zniechecił. Poza tym wesela nie chcemy, bo wzielismy kredyt na mieszkanie i mamy wazniejsze wydatki niz jakas tam zabawa. No ale nikt tego nie rozumie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...