Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skoro zostalam powitana to powiem cos o sobie mam prawie 3letnią córeczkę (niedługo imprezka urodzinowa 🙂) chodze prywatnie do lekarza, ciąże potwierdził w 6 tyg i 5 dniu. wszystko jest ok i co najlepsze po środowej wizycie i usg wiem ze to będzie CHLOPCZYK 😜 ale termin porodu obsunął się na 30,08,2012- BIG BOY 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂
Ja wczoraj za sprzątane się wzięłam i tak mi do wieczora z odpoczynkami zleciało.Jeszcze łazienka i kuchnia dziś 😲Jutro już mężuś wraca,doczekać się nie mogę tak się stęskniłam 😞
Edith witamy!!!!Ale będzie maluszków wrześniowych 😜
Emilia czekamy z niecierpliwością na wieści kto tam się chowa 😁
Tussiiaa oszczędzaj się kochana!!!!
Przykro mi Natalia mam nadzieję że z babci się polepszy zawsze trzeba być dobrej myśli i nie denerwuj się za bardzo bo to szkodzi dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ci fajnie Edith ja po cichu też mam nadzieję na chłopca ale w sumie to najważniejsze żeby było zdrowe.Córcia już jest ale wcale się nie pogniewam na drugą taką kochaną łobuziarę 🤪
A ja USG dopiero 25.04 więc jeszcze trochę czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ale tu gwarno od rana 😁
Witaj Edith 😁 super, że już wiesz że masz synka w brzuszku 😁 Ja wizytę mam dopiero 2.04 a zaraz po niej usg połówkowe, też chodzę prywatnie do świetnego lekarza, praktycznie co miesiąc, za każdym razem wizyta trwa prawie godzinę, robi usg, dokładnie bada, analizuje wyniki, już się nie mogę doczekać kiedy usłyszę, czy moja córcia będzie miała brata czy siostrę 😁 A u mnie ślad po karpatce zaginął i biorę się za sernik wiedeński, taaaaaką mam na niego ochotę 🤪 Może w międzyczasie okna umyję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
Edith i isa8 witamy kolejne mamy na naszym wrześniowym forum 🙂
Igus no wypadałoby się spotkać bo nie mamy do siebie 300km przecież tylko ok 15min busem 😜
Dzisiaj jest taka apetyczna pogoda, że tatuś poszedł po świeże drożdżóweczki i wcinam 😁
I no spacerek WSKAZANY 🙂 bez przemęczeń oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej 🙂 ja juz po wizycie z dzidzia wszytsko oki ma prawie 9 cm ruchliwa strasznie i chyba sobie fikołki robila bo raz do gory nogami raz na boku i tak na zmiane nie chciala ladnie zapozowac do zdj 🙂 co do plci to powiedzial ze jeszcze nic nie zobaczymy bo sprzet ma za slaby wiec musze cierpliwie czekac do 13.04 🙂 pytalam o toxo powiedzial ze to mi zleci pod koniec 2 trymestru 😮 a jak narazie dostalam skierowanie na kolejna morfologie i mocz 🙂 ale najwazniejsze z dzdzia ok 🙂 i USG mialam juz robione przez brzuszek 😁 no i 1 kg do przodu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to będzie JUŻ 13 😜

miałam iść na genetyczne usg 20maca, ale jednak nie idę... (wypluć to co teraz napiszę) jeśli dziecko byłoby chore to i tak nic na to nie poradzę tak czy siak... A 200zł wolę wydać na usg 4D. Niby się mówi, że dziecko jest najważniejsze, ale w polsce nie zarabia się kokosów... 🤨 a tym bardziej jak ja nie mam roboty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez nie robię żadnych innych badań, moja ginka cały czas mi truje, że mam zbierać pieniądze a to na takie badania, a to na tamte 😮 Kurcze gdybym miała sianka w nadmiarze to nie chodziłabym do lekarza na nfz. Niby skąd mam nagle wytrzasnąć tyle siana? I tak wszystkie badania krwi, moczu, toxo itd robiłam prywatnie i nadal robie, a to tez kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...