Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
U mnie na kopniaczki jeszcze za wcześnie 😮 Edith ja mam na kazdej wizycie usg i normalne badanie, nie zapisuje się osobno na to i na to. Ale na prenatalne trzeba będzie się osobno zapisać 🙂

dobra rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam ze 13 tydzień to będzie już z górki, ale jednak poranne mdłości i lekkie osłabienie w ciągu dnia dają jeszcze znać... a jak u was?
Z tego co wiem to wszystko zależy od organizmu... ale dla takiej pociechy warto się pomęczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj na Toxo bylam...a taki odczyn mi wyszedl od plastra ze koniec.. ehhh hormony 🙂

Ja mam na kazdym USG i badanie na fotelu...

Badania robie prywatnie, bo i do gina prywatnie....

Polecam laboratorium w Poznaniu w krwiodastwie, jesli ktos robi prywatnie... Toxo tam 23zl, gdzie indziej 35...ogolnie maja ok 12 -14 zl taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ponoć przy pierwszym dziecku może długo... długo pomęczyć... Czasami nawet nie mam czym wymiotować a mnie naciąga 😞 a w dodatku całkiem zmienił mi się smak... na widok niektórych potraw, potrafię spędzić w WC długie chwile...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie moge, Tusia Ty to wszystko pochłaniasz 🤪 ja teraz jestem taka wybredna, ze skaranie Boskie, po wszystkim zgaga albo od razu wymioty 🤔 Dzis ide z mężulkiem na domówke urodzinową do kumpla, ciekawe czy z jedzeniem trafi w moje gusta 😜 I ciekawe jak tam wytrwam, bo teraz to 21.30 i juz lulu ide, kiedys to do bialego rana takie domówki były. No nic zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w 1szej ciązy 0 wymiotow 0 zgagi 0 zmeczenia sennosci itp. a w 2giej sennosc sennosc sennosc ii zgaga jak diabli, ale juz od 2 tygodni koniec ze zgaga. na szczescie 🙂 🙂 🙂 od 1szej wizyty jestem na zwolnieniu bo paraca fizyczna, wiec moglam bym sobie spać ale z 3 latka niestety nie ma szans na sen w dzien chyba ze polezec chwile i to te nie dluga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w 1szej ciązy 0 wymiotow 0 zgagi 0 zmeczenia sennosci itp. a w 2giej sennosc sennosc sennosc ii zgaga jak diabli, ale juz od 2 tygodni koniec ze zgaga. na szczescie 🙂 🙂 🙂 od 1szej wizyty jestem na zwolnieniu bo paraca fizyczna, wiec moglam bym sobie spać ale z 3 latka niestety nie ma szans na sen w dzien chyba ze polezec chwile i to te nie dluga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka... to tak jak ja... godz. 21 ja już smacznie sobie śpię... a mąż ma na to swoją tezę: otóż wg niego wysypiam się bo za kilka miesięcy już nie będzie tak spokojnie 🙂
udanej imprezki 🙂 dla waszej trójeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola baw się bezalkoholowo! 🤪
cholera jasna - zamówiłam w połowie lutego sukienkę i jeszcze nie przyszła 😠 wrrr...
a w Czerwcu będzie trzeba kupić inną, bo wesele kuzynki. Wtedy się wszyscy dowiedzą o mojej kinder niespodziance 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia a ja na koniec maja mam chrześniaczki komunie 🙂 zreszta u mnie wszyscy wiedzą już że jestem w ciąży 🙂 sandra śliczny kosmita 🙂 a moją babcie już przewożą do Śremu do szpitala bo niby jest dobrze i nie mają jej po co trzymać w Puszczykowie....no zobaczymy co będzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki, postaram sie dobrze bawic, oczywiscie bezakloholowo, bezfajkowo i w ogóle grzecznie 🙂 Różne dziwne 'ekscesy' juz mi nie przystoją w końcu 😜 Pewnie zasnę na stojąco jak juz przyjdzie moja godzina 🙂
Sandroos fajowy kosmita 😁
Natalia to dobrze, ze z babcia lepiej, teraz juz nie musisz sie tyle stresowac 🙂
No nic lece sie zrobic na bóstwo, znajomi jeszcze nie mieli okazji zobaczyc mojego brzuszka, musze siebie i jego jakos zaprezentowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra świetny kosmita 🙂
Ja wcinam drugą ture frytasów 😎 a jutro porządki wielkie, aż się boję co to będzie! 🥴
Ja w poniedziałek idę po skierowanie na badania te pierwsze prenatalne (genetyczne), bo już umówiona jestem i później do dentysty skontrolować zgryz 😁
Ja nikomu z rodziny nie mówiłam jeszcze o ciąży, bo chcę poczekać aż coś tam będzie więcej widać 😜 wiedzą tylko moi rodzice i brat, a reszta to zupełna nieświadomka 😜 31marca idę jeszcze do Dziadulka mojego na urodzinki, a tam babci rarytasy najlepsze! Już się nie mogę doczekać aż zrobi swoje cudowne, a moje ulubione gruszki w bitej śmietanie z kakem ☺️ ☺️ Niby to rzecz normalna, ale Ona po prostu robi to wyśmienicie inaczej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w zeszłym roku na wesele kupowałam dwa ręczniki z haftowanymi imionami.
W sumie płaciłam ok 70/80zł, ale jedna literka haftu kosztowała 1,50. A teraz widziałam jest darmowe nie zależnie od ilości literek. I tak samo robie na wesele w tym roku. Nie będę zbytnio wymyślać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandros super kosmita 😁 i wyrazne zdjecie moje nie tak bardzo ale wydaje mi sie ze glowka mojego malenstwa na zdjeciu jest na dole chociaz moj Maciek widzi ja do gory hmmm ciekawe. Ja wlasnie wrocilam od Macka babci ktora oczywiscie musiala mnie nakarmic bo to by bylo nie mozliwe 😁 a teraz leze i czekam na Madagaskar 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...