Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja byłąm u mojej babci w odwiedzinach jest lepiej tylko jeść jej się strasznie chciało,bo od środy wieczora nic nie jadła.....i poszłyśmy do pięlegniarki i dała chlebka z serkiem 🙂 i powiedziałam jej o moim pierwszym kopniaczku maleństwa no i cały czas się cieszyła...jest jeszcze słaba,ale polepszy się 🙂 A My jutro z Bartkiem jedziemy do Big Stara do Kalisza na zakupy bo jak on twierdzi,że muszę sobie już jakieś ciuszki kupić 🙂 a we wtorek się umówiłam tu w Śremie do lekarza na USG 3D 🙂 🙂 jupi...ciekawe może już będzie wiadoma płeć i Nam powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja chcę iść do tego lekarza bo mój właśnie robi mi co dwa miesiące...a wiem że ten ma bardzo dobry sprzęt i jest ogólnie dobrym lekarzem sama do niego chodziłam przed ciążą i jak mieszkałam tu w Śremie...a teraz przyjmuje prywatnie....no i filmik też nagrywa 🙂 więc napewno jak będę miała zdjątko to wstawię 🙂 już się nie mogę doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helllllooł Mamuśki 🙂
ja wstałam ok 10 sobie, zrobiłam śniadanko... Już siadałam do jedzenia, a tu nagle wzięło mnie na wymioty... A dziwne, bo nawet nie miałam czym wymiotować 😮
ale już śniadanko jem i pije kakao ☺️
dziś pogoda tak piękna, że moje oczy nie wierzą 🤪 dlatego spacer nad Maltą OBOWIĄZKOWY! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia1991r napisał(a):
to ja nie wiem wy w tym Poznaniu jakos dziwnie macie u mnie normalnie dostaje skierowanie i robie i za nic nie biora pieniazkow
ja jestem z Poznania chpdzę na Marysieńki do dr Witoszyńskiego i też mam wszystkie badania za darmo a co do 4d dał mi wybór albo skieruje mnie na Polną za darmo albo prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczyny , z dniem dzisiejszym dolaczam do was, rok temu rowniez bylam we wrzesnioweczkach 2011 ale szybko sie wypisalam , teraz dolaczam i czekam na moja druga pocieche z nadzieja ze bede miec ja przy sobie . pozdrawiam Justyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igus napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
to ja nie wiem wy w tym Poznaniu jakos dziwnie macie u mnie normalnie dostaje skierowanie i robie i za nic nie biora pieniazkow
ja jestem z Poznania chpdzę na Marysieńki do dr Witoszyńskiego i też mam wszystkie badania za darmo a co do 4d dał mi wybór albo skieruje mnie na Polną za darmo albo prywatnie.


ja tez z Poznania i wszystkie badania na Polnej robią mi za darmo co jedynie zrobiłam sobie prezent i poszłam na nagranie 4D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Justyna 😁
Jak tu dzisiaj spokojnie, chyba większość z was na spacerku. My dzisiaj rozpoczęliśmy sezon grilowy 😁 Cudowna pogoda, spędziliśmy więc czas na działeczce ze znajomymi. Jadę zaraz z córką na depilację laserową, biedaczka ma na rękach bardzo mocne owłosienie i to raczej jedyna metoda, by się go pozbyć. Martwię się tylko, czy to nie jest bolesne 🤨 Muszę coś zrobić, bo już w ubiegłym roku nie chciała chodzić na krótki rękaw 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...