Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti gratuluję wyboru kiecki i czekamy na zdjęcia 😉
inirtam a u mnie co piątek się tyle lepi... więc nawet nie pytaj jak jest na święta 😁

uciekam... jedziemy z M do sklepu po jakieś łakocie 😉 i chyba upoluję jakiegoś soczystego arbuza... a jak nie to coś innego równie dobrego 😁
no i już życzę dobranoc bo później będziemy oglądać koncerty TopTrendy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Aaaaaaaa nie napisałam Wam 🙂 znalazłam dziś sukienkę na ten ślub siostry... jutro prawdopodobnie pojadę ją kupić. Ładna, fioletowa i dość zgrabnie w niej wyglądam... o tyle o ile można zgrabnie z takim brzuchem wyglądać 😁


też muszę jakąś sukienkę obczaić 🙂 wstępnie mam upatrzoną w H&M i jest taka, że mogłabym ją potem na obronę założyć i na egzamin 🙂 ale pewnie w piątek dopiero się przejdę, bo do piątku mogę jeszcze podrosnąć 🙂
a ja ruskie lubię też z ketchupem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się zdecydowałam kupić kieckę w komisie za 80zł i później pewnie też do komisu ją dam albo sprzedam na allegro. Boję się kupować tak szybko,bo ciężko powiedzieć ile urosnę przez miesiąc, ale może nie będzie tragedii... trochę miejsca na brzuszek jeszcze będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta moja upatrzona kosztuje 129, wiec tez tragedii nie ma... kurna ja za słabo się jeszcze tu orientuję, żeby w ogóle wiedzieć, ze takie miejsca jak komis istnieją 😮 nie lubię warszawy i uciekam z niej w każdej wolnej chwili, czyli w każdy weekend, a w tygodniu w pracy jestem, więc tylko jeżdzę do i z pracy... ale muszę się trochę w okolicy porozglądać.. szewca znaleźć, pasmanterię i tego typu rzeczy, najwyższa pora.... ech.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂 Wróciłam z miasta 🙂
Zjadłam z mamą kubek chiński 😁 kupiłam sobie sandałko-japonki bo na lato trzeba mieć 😉
I weszłam z mamą do lumpka i kupiłam co nieco dla małej już 😁
Za te 4 rzeczy dałam 17zł więc myślę, że się opłacało 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/1020208.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6558/1020208.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/1020211v.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6466/1020211v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biorę pod uwage jeszcze opcję taką, ze po ciazy sukienkę oddam mamie, bo troche wieksza jest ode mnie, wiec na pewno się nie zmarnuje... bo nie chcialabym wydawac fortuny na jeden raz 😞 na pewno nie bedzie to taka typowa weselna sukienka 🙂 z resztą nie przepadam tez za takimi 🙂
a jak mama nie bedzie chciala, to moze na allegro sprzedam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w lumpkach nic nie znalazłam niestety.. też wolałabym sukienkę, którą później wykorzystam, ale mam być świadkową :/

No i właśnie przed chwilą mój Mati zadecydował jak Dzidzia będzie miała na imię... jeszcze tyl ko trzeba się z tatusiem skonsultować hahaha rozmowa między mną a moim synkiem:
D: Kto siedzi u mamy w brzuszku?
M: Moja siostrzyczka.
D: A jak Twoja siostrzyczka będzie miała na imię? Laura czy Lilianka? Lilianka czy Laura?
M: Moja siostrzyczka "Lidianka"!!!!
D: A nie Laura?
M: Nie Laula! Lidianka!
A później zaczął się tulić do brzuszka i burczeć w niego buzią, potem dokładał ucho i słuchał czy go Dzidzia kopnie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...