Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!!!Ja nawet wyspana ale muszę córcie do lekarza zapisać bo jakiejś wysypki dostała 😮
Tusia ładna ta sukienka,jeszcze tylko przymierz i się nam tu pokarz 🙂
A ja dziś jazda i praca wieczorkiem, zadecydowałam i pracuję do 9 sierpnia w sumie jak policzyłam moje pracujące dni to zostało mi 25 to nie tak źle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 a ja się w końcu wyspałam, wczoraj padlam przed 22 ogladajac film z M i tak do rana 🙂 o 4 zbudzil mnie falujacy i podskakujacy brzuch - pierwszy raz mialam widoczne golym okiem kopniaki, fajne byly, ale dlaczego o 4 rano??? No wiec do 5 nie spalam i glupie mysli klebily mi sie w glowie, przez co myslalam, ze juz nie zasne, no ale udalo sie i wstalam dopiero przed 9 😁 jak ja sie ciesze, ze juz nie musze isc do pracy 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo!.
Dziewczyny mam pytanko a propo łóżeczek........lepsze z szufladą czy bez..ze szczebelkami czy obniżanym bokiem?.
Grzebie w necie i mam mętlik w głowie....
Chcemy na początek zakupic kołyskę.Czy czekac z zakupem łóżeczka,czy od razu kupowac?.
Buziaki!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewuszki 🙂 🙂 🙂 ale miałam malutko stron do nadrobienia nie wierze 🤪 🤪
wczoraj na komunii bylismy...kurcze bylo fajnie,ale przyjechalismy tak zmeczeni,ze kawka i potem poszlismy spaca tak sie objadlam na tej komunii,że dajcie spokoj 😁....a dzis jestem jeszcze u mamy,bo musze awizo odebrac,a jutro sobie jade do domku....W środę ide do lekarza do mojego...w czwartek gluzkoza:-/ milego dzionka 🙂 zaraz robie porzadki z Mai ciuszkami...a wierci sie nie ublaganie chyba po tym jedzeniu wczoraj....no Bartek mówil,że wczoraj jak siedzielismy jeszcze to ostro go pookopala...i mowi skad ona ma tyle sily...i co najdziwniejsze to mnie kopala w okolicach pęcherza...caly czas chodze sikac....kurcze,ona mnie wykonczy 😁 ale mowia ze jeszcze bede tesknic za tymi kopniaczkami jak sie urodzi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusiak ja uważam, że kołyska to zbędny wydatek, choć też bym chciała bo są urocze 😉 ale przeze mnie bardziej przemawia praktyczność. Łóżeczko jeśli miałabym doradzać to lepsze jest z opuszczanym bokiem a te często mają możliwość wyjęcia szczebelków. Na początku łatwiej będzie się dostać do Dzidzi a szczebelki wyjmuje się tak koło 1,5-2 roku życia. Szuflada to dodatkowe miejsce na zabawki albo pościel co świetnie się sprawdza. Można też dokupić taką szufladę pod zwykłe łóżeczko, ale chyba wychodzi drożej. No i jeśli nie musicie kupować "jak najtaniej" to doradzam łóżeczko długie na 140cm - takie, które można przerobić na tapczanik. Posłuży Wam dłużej niż to normalne.
Ach no i jak chcecie najpierw kupować kołyskę, to z łóżeczkiem możesz się wstrzymać i polować na okazje, bo w kołysce dziecko spokojnie może spać ok 5 miesięcy. Gorzej jak szybko nauczy się siadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti wszystko pieknie opisala, co do lozeczka 🙂))

Dla mnie kolyska tez odpada 😉 Jedynie co to Nadia majac juz skonczony roczek spala na takim normalnym lozku.. mimo, ze sie balama jak to bedzie z jej kreceniem... to spadla tylko dwa razy do tej pory, wiec bilans jak najbardziej pozytywny 😉 heheh

A kolyski niektorre to sa przepiekne... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już na szczęście po glukozie..nie było wcale tak źle.
Dzięki Doti za wyczerpującą odpowiedź.Zaraz zacznę swoje poszukiwania w necie 🙂.
Jeśli chodzi o kołyskę to upatrzyłam sobie tą póki co: http://www.e-commerce.pl/Bellamy-Kolyska-Maria,27235.html
.Tylko cena zawrotna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w sumie zmienilismy ze wzgledu na to, ze jak mloda zasypiala to dmagala sie trzymania za raczke albo glaskania po glowie.. a mnie trafialo jak mialam sie ciagle schylac nad nia... 🙂
Wiec wyszlo na to, ze kupilismy to dorosle... a docelowo bedzie pewnie pietrowe.. 🙂 jak rodzice wyjda laskawie z sypialni i oddadza corkom pokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki! 🙂
myślałam że będę miała co nadrabiać... a o dziwo tylko kilka stron 🙂 każda wybyła na weekendzie...
my też byliśmy non stop w rozjazdach...

Dostaliśmy kołysko-łóżeczko... od moich rodziców 😉 śliczna... tylko muszę teraz dokupić materac no i pościel 🙂 teraz dopiero zaczynam czuć, że dzień spotkania z naszym Skarbem powoli się zbliża... 🤪
a jutro czeka mnie krzywa cukrowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro u mnie Młody nauczył się że trzyma mnie za włosy przy zasypianiu. Na szczęście odkąd wyrzucił smoczka to i włosy stały mu się nie potrzebne 😉 Niestety dalej zasypia przy mnie, bo mnie się nie chce siedzieć na podłodze przy łóżeczku.... to jest minus wspólnego pokoju - mąż chce oglądać TV a młody sam zaśnie w łóżeczku tylko jak ma kompletne ciemności i nic go nie rozprasza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyniki na frugi dzien bedziesz miec wiec czasu jeszcze troszke jest 🙂)
My tez w sypialni nie mamy TV.. no ja od dwoch miesiecy przestawilam mloda, ze wczesnie chodzi spac.. dwie bajeczki przeczytane i jej nie ma... wczesniej grandila i do 22-23... no ale stwierdzilam, ze przy dwojce pozniej na glowe dostane, nie majac nawet wieczoru dla siebie ;/

Nie bylo nawet tak najgorzej z tym przestawieniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, ze bedzie mial swoj pokoik... my mamy salon i sypialnie.. wiec na pocatku wszyscy bedziemy razem w sypialni,a docelowo mamy zamiar spac w salonie na narozniku, a dzieci zostana w "sypialni"...

Za 30 min natarcie drugiego trzylatka 🙂 Musze sie przygotowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...