Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Znajoma kumpeli miała mieć ana 80% dziewczynkę , a dzisiaj urodziłą chłopaka 😮 hahaha 😁

no wlasnie tez sie tego obawiam 😮

to najlepiej zrobic 4d i bedzie wiadomoe czy czasem nic nie wyroslo swoja droga tez bym sie zdziwila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to nie taki głupi pomysł :P ale na to trzeba mieć trochę pieniążków a my już pozwoliliśmy sobie raz na ten luksus 🙂 Za miesiąc mam USG... to będzie skończone 30 tygodni 🤪 więc myślę, że wtedy płeć będzie już na 100% pewna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tego co słyszałam to właśnie z dziewczynkami jest trochę niewiadome 🙂 bo jak się już stwierdza chłopca to raczej tak zostaje do końca ciąży a z dziewuszkami to różnie bywa... czasami coś 'nagle' wyrasta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
z tego co słyszałam to właśnie z dziewczynkami jest trochę niewiadome 🙂 bo jak się już stwierdza chłopca to raczej tak zostaje do końca ciąży a z dziewuszkami to różnie bywa... czasami coś 'nagle' wyrasta 😁

jak mojej cos wyrosnie to sie mega zdziwie - na prenatalnych dostalam fotke jej kaki (jak to Tusia nazywa 😉 ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak sobie myślę, że jeszcze dwa tygodnie (jak już Młody będzie miał swój pokoik) i zaczynam prać i prasować ubranka dla Dzidzi i układać je w szafce..a potem w lipcu zgromadzę dla siebie wyprawkę do szpitala, na koniec lipca skręcę łóżeczko i będzie czekać na nowego mieszkańca 🙂 A później tylko spakuję torbę do szpitala i będę czekać 😁 😁 😁 to już tak blisko!!!!!!!!!!!!! dwa miesiące i mogę czekać na akcję porodową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka tak się wydaje 🙂 Ale jak Wy macie terminy na drugą połowę września to chcąc nie chcą do końca sierpnia pewnie będziecie w dwupaku 🙂 Ja się mogę rozpakować już w połowie sierpnia tak naprawdę..... Jakby nie było jestem 3 tygodnie dalej w ciąży ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja sobie jakos porodu nie wyobrazam na razie 😮 juz na 99 % jestem nastawiona na porod w wodzie, jesli nie bedzie przeciwwskazań, zawsze to chociaz jakas czesciowa ulga...

Karolka weź już przestań 😜 bo i mi się udzieli hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem strasznie ciekawa jak to będzie 🙂
jak narazie się tym nie stresuje, zobaczymy co będę mówić pod koniec ciąży 😁 ... ale mam nadzieje, że mały nie da mi popalić i zechce szybko wyjść na świat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Karolka ja też chciałabym spróbować porodu w wodzie...musze z ginem o tym pogadać...

ja juz rozmawiama z polozna i podobno tam, gdzie chce rodzic każda sala porodowa wyposażona jest w odpowiedni do tego sprzęt 🙂 tylko jakas czesc porodu odbywa sie w wodzie, pozniej i tak sie z niej wychodzi, ale polozna mowi, ze rzeczywiscie jest mniejszy ból...dlaczego mam nie sprobowac? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...