Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
Karolka to dobrze, ze już chociaż w miarę masz ogarniętą tą sprawę z zusem - bezczelna ta księgowa...
może zus się szybciej uwinie i nie będziesz musiała aż miesiąca czekać... chociaż fakt faktem że ppo wpłynięciu dokumentów mają 30 dni na wypłatę :/
ale pamiętam, że jak w grudniu jeszcze byłam chora to tak po 2 tyg mi kasę przesłali... chyba zależy w jakie dni akurat robią przelwy, bo oni tam chyba mają ustalone jakieś.

moge nawet czekac i te 30 dni, najwazniejsze, ze sprawa w koncu wyjasniona 🙂 i ze ksiegowa dostala za swoje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
laski powiedzcie mi czy szpital na Polnej jest godny polecenia jeżeli chodzi o rodzenie?? jakie macie opinie o warunkach i lekarzach?

Ja osobiście byłam tylko dzień na oddziale położniczym. Ale to jest jeden z najlepiej wyposażonych szpitali w Poznaniu. A co do personelu to zależy kto akurat ma dyżur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
buffy85 napisał(a):
Karolka to dobrze, ze już chociaż w miarę masz ogarniętą tą sprawę z zusem - bezczelna ta księgowa...
może zus się szybciej uwinie i nie będziesz musiała aż miesiąca czekać... chociaż fakt faktem że ppo wpłynięciu dokumentów mają 30 dni na wypłatę :/
ale pamiętam, że jak w grudniu jeszcze byłam chora to tak po 2 tyg mi kasę przesłali... chyba zależy w jakie dni akurat robią przelwy, bo oni tam chyba mają ustalone jakieś.

moge nawet czekac i te 30 dni, najwazniejsze, ze sprawa w koncu wyjasniona 🙂 i ze ksiegowa dostala za swoje 😁 😁


i dobrze jej tak! swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze chciała z tym zwlekać i czy w ogóle zamierzała tam iść i to załatwić....może się bała bo to ona w końcu zawaliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ja mam o tyle dobrze, że wyniki mi przesyłają do lekarza kierującego od razu i nie muszę jeździć po kilka razy 🙂 A czeka mnie cytologia, mocz, morfologia i glukoza...


ja mam to samo.. tam gdzie robię badania przyjmuje też mój gin... no i nie jeżdżę po wyniki tylko same wędrują do mojej karty... 🙂 głowa spokojna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
laski powiedzcie mi czy szpital na Polnej jest godny polecenia jeżeli chodzi o rodzenie?? jakie macie opinie o warunkach i lekarzach?

To zalezy 🙂 jest dobry pod wzgledem sprzetu, bo ma najlepszy w okolicy i specjalistyczny 🙂 ale dostac tam wolne miejsce to tez jest wyczyn. Moje dwie siostry tam rodzily i roznie to bylo...to tez zalezy na jaka polozna sie trafi - mojej siostrze pierwsze dziecko wyciskali z brzucha na sile kladac sie na niego 😮. Natomiast jak zaplacily przy drugich ciazach i poloznej i lekarzowi za opieke to bylo calkiem milo...sa rozne opinie...ostatnio moja znajoma lekarz prowadzacy tydzien przytrzymywal w domu, bo nie bylo dla niej miejsca w szpitalu 😮 normalne to to nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja od razu zrezygnowalam z porodu na polnej, nie biore tego szpitala pod uwage - nie mam zamiaru rodzic na korytarzu 😁 😁


mówisz, że aż tak źle?? 🥴
a tak z ciekawości to ile sobie życzą na tej polnej za poród?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati ja niestety nie pomogę 😉 Ale za to mogę Wam pokazać w jakich warunkach ja chcę rodzić: http://www.szpital.ujastek.pl/wirtualny-szpital/ujastek2.html W prawym górnym rogu macie menu rozwijane żeby wskoczyć do konkretnych pomieszczeń od razu. ja na pierwszy poród czekałam w sali do porodu w wodzie a rodziłam w sali porodowej 1.

Isa ja nie mam aż tak dobrze hihihi na cytologię jadę do jednej przychodni, na krew i mocz do drugiej, na USG do trzeciej a mój gin przyjmuje jeszcze gdzie indziej 🙂 Ale tym bardziej się cieszę, że wyniki wysyłają do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
ja od razu zrezygnowalam z porodu na polnej, nie biore tego szpitala pod uwage - nie mam zamiaru rodzic na korytarzu 😁 😁


mówisz, że aż tak źle?? 🥴
a tak z ciekawości to ile sobie życzą na tej polnej za poród?

tak jak mowilam sa rozne opinie...wiele kobiet jest zadowolonych z fachowej opieki, ja tam znam ten szpital z perspektywy moich sióstr tylko...i szczerze mowiac nawet sie nie dopytywalam ile one lekarzowi i poloznej posmarowaly... ale jak chcesz moge sie dowiedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa jeszcze mi sie motyw przypomnial jeden z Polnej...moja siostra zaplacila lekarzowi, zeby byl przy porodzie. A ze porod mial byc w dniu, w ktorym lekarz mial urlop, to stwierdzil, ze moja siostra ma sobie wybrac, albo szybciej wywolaja porod, albo ona bedzie musiala poczekac z porodem do jego powrotu, no bo przeciez on sianko zgarnia... no wiec wywolali jej porod, zeby tylko lekarz mogl wyjechac sobie na urlop i tym samym sianko zgarnal 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy moim porodzie lekarz był tyle co nacięcie i szycie krocza.... i w życiu bym nie zapłaciła za taki czas obecności lekarza...Jakbym miała płacić to już bym wolała zapłacić douli a nie położnej czy lekarzowi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Isa też super szpital z wyglądu 🙂 A to jest prywatny czy na NFZ? Będziesz coś płacić?


od niedawna ma podpisaną umowę z NFZ więc nic nie będę płacić... koleżanka tam rodziła i mówiła że szpital pierwsza klasa... urodziła w 7 miesiącu i uratowali jej syneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa to super... ale faktycznie są problemy z miejscami? Bo dla mnie to jakieś dziwne żeby w szpitalu nie było miejsca na rodzenie 😮
Jak ja czekałam na rozwarcie to się nasłuchałam dość wrzasków z sali porodowej 🤢 Jedna babka parła ponad pół godziny i klęła jak szewc żeby z niej dziecko wyjęli a innej ledwo zdążyli spodnie ściągnąć zanim dziecko wyszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
aaa jeszcze mi sie motyw przypomnial jeden z Polnej...moja siostra zaplacila lekarzowi, zeby byl przy porodzie. A ze porod mial byc w dniu, w ktorym lekarz mial urlop, to stwierdzil, ze moja siostra ma sobie wybrac, albo szybciej wywolaja porod, albo ona bedzie musiala poczekac z porodem do jego powrotu, no bo przeciez on sianko zgarnia... no wiec wywolali jej porod, zeby tylko lekarz mogl wyjechac sobie na urlop i tym samym sianko zgarnal 😮


masakra, a do kogo ona chodziła, jesli moge zapytac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Isa to super... ale faktycznie są problemy z miejscami? Bo dla mnie to jakieś dziwne żeby w szpitalu nie było miejsca na rodzenie 😮


odkąd ten szpital podpisał umowę z NFZ trudno się tam 'wbić' ... no ale zobaczymy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
aaa jeszcze mi sie motyw przypomnial jeden z Polnej...moja siostra zaplacila lekarzowi, zeby byl przy porodzie. A ze porod mial byc w dniu, w ktorym lekarz mial urlop, to stwierdzil, ze moja siostra ma sobie wybrac, albo szybciej wywolaja porod, albo ona bedzie musiala poczekac z porodem do jego powrotu, no bo przeciez on sianko zgarnia... no wiec wywolali jej porod, zeby tylko lekarz mogl wyjechac sobie na urlop i tym samym sianko zgarnal 😮


masakra, a do kogo ona chodziła, jesli moge zapytac?

No właśnie do bardzo dobrego ginekologa - Piotra Puacza, ma mnostwo pozytywnych opinii, dlatego dziwi mnie takie podejscie do pacjentki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Isa szpital ja marzenie! jak z jakiegoś zagranicznego serialu hihih 😉


jedyny taki w okolicy 😁 wygląda nieziemsko bo nowy 🙂 oby tak samo wyglądał ze kilka lat... i cieszył się taką samą opinią jak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie w ogóle to irytuje potworni, że lekarze domagają się łapówek, nie dość, że płacimy te wszystkie składki od wynagrodzenia, to przecież i tak spora część z nas chodzi do lekarzy prywatnie i płacimy krocie to oni maja jeszcze czelność wołać kasę przy porodzie! absurd
mojej koleżance, która męczyła się wiele godzin i nie była w stanie urodzić jeden lekarz miał czelność powiedzieć do jej męża, że albo zapłaci i robią cesarkę albo żona będzie się męczyć i być może dziecko umrze... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...