Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ależ się duchota u nas zrobiła..... może jakaś ulewa w nocy będzie... jak patrzę na pogodę na 16-dni to jeszcze wczoraj ten tydzień miało padać a następny miał być gorący a dziś juz zapowiadają deszcze na całe 16 dni... może i lepiej bo mężul będzie w domu siedział..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zakupilismy spluczke 🙂) Po 6 latach mieszkania wypada ja wymienic jak cieknie jak cholera 🙂)
Kupilismy rolety do sypialni, bo szlag czlowieka trafia jak ciagle slonce nas budzi, bo osciel nagrzewa 🙂)

Ale swinia ze mnie...Bylismy w Carrefourze ( obrzydliwy market) patrze aksa z pierwszenstwem 🙂 zadnej ciezarnej, zadnego niepelnosprawnego 😉
No to wydelam brzuch, o malo mnie nie zjedli i sie wpierdolilam bez slowa na poczatek kolejki 🙂)
A co 🙂) Pozniej poszlam do piotra i pawla, a ze kolejki w pieruny, a chcialam tylko zgrzewke wody, to Pani na informacji mi ladnie skasowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis nieswaidomie wcisnelam sie w kolejke do kasy pewnej pannie (a byla to kasa pierwszeństwa), to tak sie na mnie spojrzala, jakby mnie chiala zabic 😮 skoro ustawia sie przy takiej kasie to powinna liczyc sie z tym, ze jakis inwalida lub ciezarna sie jej wepcha 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wqwiona na maksa jestem... wymienilismy spluczke ,a to oczywiscie nie z niej cieknie tylko z pieprzonej rury od kibla... wiec nie dosc ze siano w dupe, to jeszcze problemnie rozwiazany ;//

Ale pochwale sie jedynie, ze udalo mi sie zlozyc i zawiesic rolety 🙂))

Aaa i kupilam doniczki, ale co??? Zapomnielismy kupic ziemi do kwiaiw 😉) hehe cis nam nie poszlo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra albo się bardzo śpieszysz albo popiłaś :P Co to są "kwiaiw" ? 😁 😁 😁 Faktycznie zakupy Wam się coś nie udały 😁
A rolety jakie kupiłaś? Takie gotowe zawieszane na okna? Dużo za nie zapłaciłaś? Też się przymierzam, ale chciałabym takie zasuwane od dołu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie się umówiłam na odbiór dwóch buteleczek za darmo hihihi Dziewczyna miała nieużywaną dr. Brown's dużą i małą z Aventu razem ze smoczkami, do tego dokłada jakieś 2 zabawki i może trochę ubranek... wszystko za symboliczne 10zł 😉 i jeszcze odbiór tam gdzie mi pasuje żebym nie musiała jeździć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak urodzę i faktycznie będzie dziewczynka, to sprzedam typowo chłopięce ubranka po synku i troszkę kaski mi się wróci 🙂 następne dzieciątko o ile w ogóle będzie to najwcześniej za kilka lat jak już postawimy dom i trochę się odbijemy od teściów i rodziców, więc nie ma sensu żeby to leżało 🙂 w któryś wolny dzień jeszcze przed porodem się zbiorę i porobię zdjęcia żeby później tylko wystawić na allegro 😁 A te najmniejsze ciuszki uniwersalne 0-3 miesiąca jak już dzidzia powyrasta z tego to chyba do specjalistycznego domu dziecka oddam tam gdzie miałam praktyki... to taki dom dziecka,gdzie oprócz dzieci trafiają nieletnie matki ze swoimi maluszkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marylu ja kupiłam tylko tą jedną paczkę ubranek i tak na prawdę drobiazgi 🙂 mnóstwo rzeczy mam po synku. Do kupienia właściwie tylko wyprawka dla mnie do szpitala, kosmetyki dla dziecka, pampersy i przewijak, który też mam zamiar dorwać gdzieś używany za cenę do 30zł - nowe są po 60-90zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie dostałam tym razem nic. Przy synku dostałam dużo rzeczy co znajoma siostry mi dała, ale nie były w stanie nadającym się do sprzedaży. Wszystkie eleganckie ciuszki kupowałam albo dostaliśmy w prezencie i to typowo chłopięce, więc po co mam je trzymać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...