Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale się rozpisałaś, bejbe!! 🙂 hehe

mnie tez dziś dzieciaki wykończyły, ze trzy razy oberwałam po brzuchu z plecaka, a mało tego od długiego stania (tak mniemam) czuje dziwne jakby parcie, taki ucisk na pipkę od środka... ;( myślicie, że to od tej skracającej szyjki może być? zaczynam schizy łapać 🤢 ale w środę juz wizyta i pewnie do pracy do nie wrócę szybko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To sie kobieto nei zastanawiaj, bo pozniej wiesz...;// a nie musze chyba pisac i straszyc czym grozi wczesniactwo...;//

Palinka, roznie mowia z tym pessarem... niektorzy zakadaja przy 2cm, inni przy 1,5cm. zalezy od lekarza. W wiekszosci przypadkow jest on skuteczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam chwilkę z synkiem na spacerku. Poszalał na łące w trawie tak wysokiej jak on, pomógł babci kopać kopaczką w ogródku, porozwalał trochę kretówek i wrócił cały spocony ze spodniami mokrymi aż do kroku 🙂 teraz odpoczywa żeby obeschnąć z tego potu a później pewnie dalej szaleństwa będą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
To sie kobieto nei zastanawiaj, bo pozniej wiesz...;// a nie musze chyba pisac i straszyc czym grozi wczesniactwo...;//
.


no wiem 🤢, tylko muszę się jeszcze na chwilę w pracy pokazać za jakies 3 tygodnie 😞 na szczęscię coraz bardziej zaczynam sobie zdawać z tego wszystkiego sprawę... tylko wiesz, jak to jest... jeśli czuję się dobrze, to ni kuta, nie jestem w stanie leżeć, głupota wiem!! i sama jestem na siebie zła!!ale uczę się chodzić wolnej 😜 i ostatnio, kiedy tylko moge, to wypoczywam zazwyczaj w pozycji półleżącej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, ja wiem,bo ja caly czas rozwazam zeby wrocic do pracy.. a w koncu 1/4 dnia kucam i wstaje.. i tak w kolko... choc 2h dzieci spia i w sumie juz pracy wychodzi 6h.. ale to chyba i tak dosc ciezko...;(

No ale pomysle musze przeanalizowac 🙂)

Ale wiesz T masz wskazanie do odpoczynku, wiec nie ma sie co zastanawiac.. ja liczylam ze gin mipowie, ze mam zrezygnowac z roboty a tu dupa 😁

Ja mam Doti tez dosc sucha skore, ale to chyba wynik opalania.. w moim przypadku.. smaruje cale ciao oliwka bambino i jest gitara od kilku dni..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Czy któraś z Was ma problem z przesuszoną skórą? Ja jak nie posmaruję się balsamem to na nogach i ramionach skóra wręcz się łuszczy - jest taka biała i osypuje się jak łupież :/


ja mam na twarzy taka suchą,a na nogach mam okropne czerwone plamy suche:////
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti sliska i w tych miejscach bedzie problem z usunieciem brudu.. przynajmniej tak mielismy na Nadii plastikowej,bo jej dodawalam do kapania 🙂 ale tak wygodniej, bo nie trzeba bylo dodatkowo smarowac mlodej.. 🙂)

U ciebie plus,bo nie musisz ich przewijac, ubierac, rozbierac i na garnki sadzac 🙂) ale z kolei wieksze niebezpieczenstwo dla Ciebie...
ja co najwyzej sie moge potknac o ktores ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko ma swoje plusy i minusy, jak to się mówi 😉

Natalia, ja na twarzy to mam skórę jak nigdy... super cera, jeszcze jak teraz trochę muśnięta słońcem, wygląda super... ale nogi i ręce to przydałoby się smarować min. 2 razy dziennie. mam narazie balsam nivea i z niego korzystam, potem po kolei będę zużywać wszystkie, które na gwiazdke dostałam 😁 😁 😁 😁 zawsze je mamie oddawałam, bo ja to do smarowania ostatnia... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti też mi takie białe płatki skóry odchodzą. Nogi i brzuch to nawet po nasmarowaniu jest suchy 🤔 Troche zauważyłam poprawe jak do mycia używam oilatum i potem balsam po wyjsciu.
A wogóle teraz spaliłam sobie dekolt od słońca i nie mam co z nim zrobić, boli tak że najchętniej bez bluzki bym chodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się popołudniu.
Dzisiaj od samego rana latam po lekarzach z córką ,ale wychodzi ,że żadnej alergi nie ma i nadl nic nie wiemy.
Ale poważne tematy dzisiaj na forum ,jeszcze troszeczkę nam zostało czasu o porodu . 🙂
Ja wczoraj póznym wieczorem miałam takie boleści kręgosłupa , miednicy i jak na okres ,że myślałam już o szpitalu. 😮
A mała tak mocno się ruszała ,że aż czułam ją nisko w pipce ☺️
Miałam stracha co nie miara , ale dzisiaj już nic mi nie dolega. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tez skora swiruje. Cere mialam mieszana, wiec sie swiecilam i musialam smarowac kremami do cery tlustej lub półtlustej a teraz jest taka sucha, ze az sie łuszczy i musze ja natłuszczac 😮 a reszta tez strasznie sucha. ta samo jak Sandra smaruje sie na noc oliwka Bambino, ale juz rano na nogach skora sie luszczy, wiec znow ja smaruje 🤢 troche to uciazliwe jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...