Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Super, ze bedzie mial swoj pokoik... my mamy salon i sypialnie.. wiec na pocatku wszyscy bedziemy razem w sypialni,a docelowo mamy zamiar spac w salonie na narozniku, a dzieci zostana w "sypialni"...

Za 30 min natarcie drugiego trzylatka 🙂 Musze sie przygotowac 😁

my mamy tak samo, trzeba bedzie sie jakos dostosowac 🙂 na szcescie pokoje są dosyc duze a kanapa w salonie tez jest duza i bardzo wygodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mieszkaliśmy w bloku ale zrezygnowaliśmy po tym jak dowiedzieliśmy się o ciąży i teraz mieszkamy z moimi rodzicami... więc mąż przyszedł do teściów 😁 ja się nie dałam przetransportować do teściowej bo chyba bym niewytrzymała tam psychicznie 😁
właśnie robimy sobie oddzielny poziom na poddaszu z kuchnią, łazienką i dwoma pokojami ... więc mam nadzieję że ten remont się skończy i wprowadzimy się tam we wrześniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niom 😉 Fajnie miec swoj kacik, choc z doswiadczneia wiadome jest, ze dzieci i tak siedza na glowie w salonie gdzie dorosli razem z tona zabawek 🙂)
Zawsze sie smieje z kumpeli, bo kazde z dzieciakow a ma ich trojke pokoj ma zrobiony na blysk 🙂 a nawet wspokoju kawy u niej nie mozna wypic 😉)

No wreszcie sie dodzwonilam do gina 🙂) Tak wiec do spzitala ide w srode na badanka... pierwsza morfologia po 12 tygodniach... Toz to szok 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierwszy tydzień lub 2 będę u rodziców, bo zawsze na początku przyda mi się pomoc Mamy 🙂 pewnie będzie trochę krzyków ze strony mojego brata, ale no będzie musiał wytrzymać 😁
Później się wprowadzę spowrotem do M i mam nadzieję, że tym razem się nie pozabijamy... Bo wcześniej to bywało różnie z nami 😁 Też tam jest salon i sypialnia, więc jakby Jemu coś się nie podobało to zawsze może iść sobie na narożnik spać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po porodzie 2 tyg bede u siebie, bo moj M bierze urlop ojcowski 🙂 bedziemy sie razem przystosowywac do nowej roli 😉 a pozniej na 2-3 tyg wybywam do swoich rodzicow, taka juz u nas tradycja, ze kazda ich corka po porodzie jest u nich a oni we wszystkim pomagaja 🙂 nawet juz swoje lozeczko maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, a mo nie wiem czy bedzie mial nawet taki urlop ;// bo zmienia prace i na wlasna dzialalnosc przechodzi, wiec pewnie nie bedzie chcial brac ani opieki ani urlopu.. ale to najwyzej sie do mamy usmiechne... 🙂)
a jak nie to babcia bedzie w domu jak juz wiadomo ;///

Mi nie tyle o pomoc przy maluchu, ale chocby zeby ktos mi Nadie z przedszkola odebral.. no chyba ze bedzie piekna pogoda 🙂) to sie same dotarabanimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż wyjeżdża za niedługo i wraca dopiero jak się będę rozpakowywać 😞 miałam z nim jechać, ale jednak zdecydowaliśmy, że lepiej będzie jak zostanę i spokojnie sobie donoszę maleństwo..... aż złapałam doła. a jak wyjedzie to już kompletnie nie będę wiedziała co z sobą zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
mój mąż wyjeżdża za niedługo i wraca dopiero jak się będę rozpakowywać 😞 miałam z nim jechać, ale jednak zdecydowaliśmy, że lepiej będzie jak zostanę i spokojnie sobie donoszę maleństwo..... aż złapałam doła. a jak wyjedzie to już kompletnie nie będę wiedziała co z sobą zrobić.

Kochana ja mam to samo... Po 15 czerwca mój chłop wyjeżdża do Szwabów i jak dobrze pójdzie to wróci też dopiero na termin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z jednej strony dobrze bo trochę kasy się przyda, bo spore wydatki się zbliżają... ale z drugiej strony ja nie wiem jak to będzie... teraz kiedy jego obecność najbardziej mi się przyda, on wyjazd sobie planuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Widzę, że dziś od rana nadrabiacie zaległości w pisaniu i od rana już było co nadrabiać 😉

ja mam jutro wizytę-tak się zastanawiam czy mi usg będzie robić...w sumie chciałabym popatrzeć na Maluszka, no ale jak nie ma potrzeby to może go nie denerwować, tak tylko dla mamusi zachcianki :/ zobaczymy co lekarka powie... już dziś mnie łapie lekki stresik - mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

a co do wyjazdów naszych ukochanych M., to mój z 2 miesiące temu dostał propozycję pływania na statku-rejsy po ok 4-6 miesięcy...no ale na razie na szczeście odłożyliśmy decyzję w tej sprawie na po nowym roku... kasę fajną mu zaproponowali, no ale zobaczymy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja caly weekend z M spedzilam dzisiaj wyjezdza kolo 17 🙂 wraca w piatek na weekend bo szkola i pozniej przyjedzie dopiero pod koniec czerwca 😮 to bedzie super. Przez caly weekend strasznie mnie cos ciaglo pod brzuchem z prawej strony ale na sczescie przeszlo chociaz i tak mnei to zaniepokoilo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...