Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Witam Was. Powiedzcie mi, Wy też tak macie że rano macie mniejszy brzuszek niż popołudniu? Jak nie byłam w ciąży to było to normą,ale myślałam że w ciąży wciąż jest równy 🙂 nawet jakbym za dużo nie jadła to i tak mam popołudniu większy niż po obudzeniu.hihi dziwne zjawisko 🙂
Ja dziś na balkoniku opalałam się i nawet się opaliłam nieco 🙂
Brak planów na dziś...Dziś wszystkie markety zamknięte niby,ciekawe,bo wybrałabym się chętnie do Poznania pochodzić. Wiecie może czy to fakt ?


tak, tak - dziś wszystko poazmykane, także zakupowe szaleństwo raczej nie wchodzi w grę 😉
ale masz Pestka śliczną sukienkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
My wlasnie wrocilismy z botanika, robie na dzis niezdrowy obiadek z frytkami 🙂 To sie dziecko ucieszy 🙂)

A na 15 do znajomych jedziemy bo nas zaprosili na urodzinki do Nadii kolegi 🙂 Tak wiec idziemy do Olka na imprezke ;D

ooo no proszę 🙂 to pozdrów moja znajoma rodzinkę ode mnie 🙂 i ucałuj Olka od cioci Karoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję, mi też się podoba moja sukienka, choć gdy ją pierwszy raz ubrałam to od razu zdjęłam i chcialam oddac ją ale sprzedawca odpisał że nie przyjmuje zwrotów. Jednak mój M powiedzial ze wygladam olśniewająco i mam ją ubrać i koniec!! hi 🙂
Ale dziś cisza na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie
ja placze z bolu, bo tak sie ucieszylam ze mamy slonce i piekna pogode ze wystawilam sie dzis do ogrodka na 2h z przerwami i wygladam jak rak, tak mnie nogi szczypia ze juz nie wiem co mam zrobic leze i kwicze 😞 😞 moja buzia, rece, dekold doslownie wygladam jak rak, ale nogi najbardziej szczypia auuc 😞( a jutro znow do pracy 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane,my z córcią w sumie z córciami 😉też od rana spacerujemy,posiedziałyśmy też w ogródku ale za gorąco się zrobiło 😮Teraz już w domku, muszę M jakieś jedzonko zrobić bo biedny wstanie i do roboty znowu, no ale ktoś pracować musi 😁
Miłej reszty niedzieli 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem 😉
My dziś poleniuchowaliśmy a później byliśmy na Dniach Niepołomic. Nic specjalnego, wystałam się pół godziny po lody 🤢 Teraz leżę już w łóżeczku i mam zamiar za chwilę iść spać....

Pestka co to masz za sukienkę na zdjęciu profilowym????? I gdzie Ty w niej brzuszek podziałaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio ta sukieneczka bardzo ladna 🙂) Slicznie w niej wygladasz 🙂
bo tamta to absolutnie nie moj styl ;/

My dopiero wrocilismy po urodzinkach.. wykonczeni...3 chlopakow i Nadia 🙂 Wszyscy z jednego rocznika 🙂) Jajca byly 🙂)

Nadia padla i o dziwo tatus tez 😉) wiec zostalam sama na placu boju 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ok 19 wracałam do domu od Tysi. Oczywiście mama powiedziała, że będzie w domu i nie mam brać kluczy i co? Pocałowałam klamke 🤔 Ona se do kościoła poszła na 19... A więc poszłam sobie usiąść pod kościół, żeby na klatce jak matoł nie siedzieć 😁 przynajmniej było sporo ludu pod kościołem 😜

mój chłop za jakieś 3 tygodnie jedzie do Niemiec do mamusi do pracy. Oczywiście mam nadzieję, że na wesele ze mną pojedzie i nie odjebie maniany 🙂 i chyba wróci na termin dopiero... Więc trzeba będzie spędzić z Nim troszkę więcej czasu i pojechać jutro do Niego po 4 dniach odpoczynku od siebie 🙃

Wczoraj jeszcze poszperałam z mamą w Jej szafie z ciuchami 😁 oczywiście pierwsze co poszło w ruch to kiecki 😜 chciałam zobaczyć czy nie ma czasem jakiejś, w której mogłabym iść na to wesele kuzynki, bo ta w której miałam iść jakoś przestała mi pasować... Znalazłam jedną, rozmiar 40 ale wbiłam się idealnie 😁 Nie wiem czy dobrze zobaczycie ale dam zdjęcie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/93633509.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3496/93633509.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Witam się wieczorkiem 😉
My dziś poleniuchowaliśmy a później byliśmy na Dniach Niepołomic. Nic specjalnego, wystałam się pół godziny po lody 🤢 Teraz leżę już w łóżeczku i mam zamiar za chwilę iść spać....

Pestka co to masz za sukienkę na zdjęciu profilowym????? I gdzie Ty w niej brzuszek podziałaś???


Witam się. Tę sukienkę też Wam kiedyś pokazywałam,na allegro też kupiłam 🙂 Chyba pokazywałam ją jak któraś z Was szła na wesele.Chyba Mixi. Bokiem w niej tylko widac brzuch, z przodu nie, bo jest czarna i chyba dlatego.hihi.Moj M tez wczoraj do mnie mówi,zobacz jak Ty na tej fotce wygladasz wogole jakbys w ciazy nie byla 🙂 Nie no,bokiem dopiero widać. Fajna ta sukienka, góre ma na jedno ramię i góra byla w roznych kolorach,ja wybralam żółty bo różniste już mam a żółtej nie 🙂
Natalia,masz jasną karnację,uważaj z tym słońcem bo to rzeczywiscie nic przyjemnego poparzyć się 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, mam troszkę ciuszków używanych,ale w bardzo dobrym stanie dla chłopca. Jeśli, któraś Mama jest zainteresowana to proszę o wiadomość na priv,a wtedy podeślę zdjęcia. Nie chcę,żeby ciuszki leżały,więc co do ceny na pewno się dogadamy.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...