Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj ja pilam dosyc dlugo soczek pomidorowy, bardzo mi pomogl jak bylam na diecie - byl niskokaloryczny, zapelnial żołądek, ze nie czulam glodu i dostarczal witaminki 🙂 ale pozniej mi sie juz znudzil i teraz tez mnie jakos nie ciagnie do niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie biore za szykowanie ryzu z filetem w sosie slodko-kwasnym
a co do tych niedoborow to wydaje mi sie ze to zalezy od organizmu ja np. nie wyobrazam sobie zjesc warzyw typu ogorek swiezy czy pomidor czy marchewka czy takie inne tak samo z mies tylko kurczak no i z nabialu jedynie jogurty a jak lekarz widzi moje wyniki to mowi ze sa bardzo dobre wrecz idealne pomimo tego iz nie odzywiam sie zdrowo bo poprostu nie jestem tak nauczona nie mam zadnych brakow ani problemow wiec to chyb zalezy indywidulanie od kazdego organizmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi od duzej ilosci kurczaka cyce rosną 😉... tak powiedziala lekarka jak moja siostra byla u niej z synkiem, a oni jedza duzo drobiu. Ta lekarka powiedziala, zeby malemu dawac inne mieso, bo z nadmiaru kurczakow piersi zaczynaja mu rosnac 😁 niby smieszne, ale po tym widac, jak to miecho jest nafaszerowane róznymi swiństwami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje maleństwo cały czas się tak wierci że zaczyna mnie to przerażać 🤪 czuje pod ręką jak sobie tam skacze... aż dziwnie 😁 nawet mój M jest zdziwiony że tak daje popalić... nie wiem czy on sie tam rozpycha rękami czy nogami ale coś cały czas wypycha do nas 😉 a jak głaskam to sie chowa i z drugiej strony coś wystaje... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
karolka to by byl numer 😁 nie no akurat nie chce zeby moje dziecko odziedziczylo apetyt po mnie wiec bede mala zdrowo zywila i zeby lubia to co powinna bo ja wiem sama po sobie jak to jest a poza tym nie chcialabym zeby w wieku 5 lat miala miseczke B 😁

😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
a moje maleństwo cały czas się tak wierci że zaczyna mnie to przerażać 🤪 czuje pod ręką jak sobie tam skacze... aż dziwnie 😁 nawet mój M jest zdziwiony że tak daje popalić... nie wiem czy on sie tam rozpycha rękami czy nogami ale coś cały czas wypycha do nas 😉 a jak głaskam to sie chowa i z drugiej strony coś wystaje... 🤪

to pewnie przez te pierogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
rozpieszczasz go 🙂
ale jak farsz robisz?


Gotuję ziemniaki, później odstawiam do przestygnięcia, dodaje ser biały i cebulkę zasmażaną... mieszam i przyprawiam.
no i lepie 😁
pychota! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najwięcej czasu zabiera to lepienie... i wszystko zależy jaką wielkość się robi... ja robię malutkie więc zazwyczaj schodzi mi to około 2h 😉
co do przygotowania samego farszu i ciasta to filozofii nie ma...

Doti aaa z miętą to jeszcze nie jadłam... w następny piątek tak przyprawię i skosztuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
najwięcej czasu zabiera to lepienie... i wszystko zależy jaką wielkość się robi... ja robię malutkie więc zazwyczaj schodzi mi to około 2h 😉
co do przygotowania samego farszu i ciasta to filozofii nie ma...


no tak i zależy, ile się ich robi... muszę kiedyś spróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa tylko tej mięty to nie za dużo-moja mama daje jedną torebkę na miskę farszu.

Inirtam skwarki trzeba lubić - do farszu ja wolę smażoną cebulkę, bo nie jest taka "chrupiąca" 😉

No i ja zawsze pierogi ruskie jem z kwaśną śmietaną, na co mój M. robi wielkie oczy, bo on nauczony właśnie jeść polane skwarkami, cebulką albo masłem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaaa nie napisałam Wam 🙂 znalazłam dziś sukienkę na ten ślub siostry... jutro prawdopodobnie pojadę ją kupić. Ładna, fioletowa i dość zgrabnie w niej wyglądam... o tyle o ile można zgrabnie z takim brzuchem wyglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ja zawsze robię około 150-200 szt ... na zapas 😁 bo mój M potrafi zjeść 30szt jednym tchem 😮 no i później cały czas sobie smaży albo odgrzewa w mikrofali... 😉


o kurde!! tyle, to ja raz w życiu zrobiłam!! na Święta!! 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...