Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czasem troszkę sobie tych basenów dodaję 😜 heheh... i tak mi gada, że jego dzieci w pierwszej klasie po 40 pływają 🤢

a z tą pracą to sama nie wiem... zobaczymy też, co mi lekarka powie... z jednej strony fajnie byłoby zostać w pracy na dłużej, ale z drugiej strony tak jak dziś, to nawet wielkiego pożytku ze mnie nie było... niestety bolesne mam te skurcze i caly brzuch mi się napina, jeszcze teraz jak na dwór wychodzimy, to nie ma nawet gdzie usiąść... aj nie wiem 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Tusia ja też chcę Twojego placka 🤪 wyślij mi .
Ja dziś obradowałam z rodzinką i wszyscy mają wybór imienia gdzieś więc pewnie zostanie to na mojej głowie .
Nadal mam dużo propozycji : Zuzia,Julia, Martyna i wcześniej też myślałam o Lenie .
Głowa mi peka od tego myślenia niewiem pomęczę jeszcze mojego M.
Szkoda,że nie można dać 4 imion 😜


Martyna... bardzo mi się podoba :P 😁 😁 😁 😁 😁 choć jak byłam mała, to kazalam na siebie inaczej mówić 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tez, wiesz, jak widzę, ze coś się dzieje i trzeba zareagować, to nie będę stać i się przyglądać i czekać aż ktoś inny coś zrobi... a tu dzieciory biegają i tez nie patrzą w ogóle, piłki latają, bo to przy boisku..
są rzeczy ważne i ważniejsze i myślę, że chyba można sobie odpuścić... w środę mam wizytę i wtedy zdecyduję razem z gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 jakos rzadko teraz zagladam, lato nam sie zrobilo i korzystam siedzac cale dnie w ogrodku tylko wracam z pracy i spadowa do ogrodka, troche sie poopalalam uhuu 🙂
dzisiaj wykonczona po pracy padlam spac na 2,5h pewnie noc bedzie bez snu jak to zwykle bywa gdy spie w dzien, widze ze o basenie rozmawialyscie, sama mam ochote na basen, poki co ciagle jezdze na rowerze do pracy ale z kazdym tygodniem ciezej sie pedaluje ten rower 😜 chyba szybciej bym szla niz jade 😁 Tusia gratuluje coreczki, Lena to ladnie imie sama nad nim myslalam
🙂 jutro robimy malego grilla z okazji urodziin mojego M obchodzi w niedziele ale ze chce isc pograc w cricket to zrobimy jutro , chcem zrobic jakies polskie zarelkod do tego mysle co , ale chyba kilka salatek 🤔 🤔 farbowalam dzis wlosy na czekolade, i jakos dziwnie wyszly, ale nie wygladaja zle moze mi sie cos ubzduralo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to dzieciaki sluchaja. Rozmawialam cos dzis z Tusia o rozstepach.

Nadia siada mi na kolana i jej mowie, ze ma uwazac, bo Tatianke zgniecie, a ona do mnie...No tak mamo, bo jak za mocno na niej usiade to ona peknie i bedzie miec rozstepy 😉)
Powiedziala co wiedziala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jak to dzieciaki sluchaja. Rozmawialam cos dzis z Tusia o rozstepach.

Nadia siada mi na kolana i jej mowie, ze ma uwazac, bo Tatianke zgniecie, a ona do mnie...No tak mamo, bo jak za mocno na niej usiade to ona peknie i bedzie miec rozstepy 😉)
Powiedziala co wiedziala 😁


😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z rana . U mnie znowu zapowiada się upał , a miało być ochłodzenie 🤔
Wszystko na odwrót , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo , poprażę się dzisiaj na balkonie 😎
Wczoraj byłam na pół godzinki i się opaliłam jak nie wiem co 😮 aż się zdziwiłam .
Ale mam problem moje cycki wypadają ze stroju , mega katastrofa a zaraz sezon plażowy .
I następny nieprzewidziany wydatek , ale posłuży na troszkę bo jak będę karmiła piersią , a zamierzam jak najdłużej to cycki tak szybko nie zmaleją 😜
Córka od rana mi się buntuje ,że nie pójdzie do szkoły w spódnicy 😮 założyła dżinsy i zaciesza miskę , oby moja brzuszkowa córcia była choć troszeczkę dziewczęca , a nie taka chłopaciara jak starsza 😁
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i mam po niej dużo ślicznych ciuszków w idealnym stanie: śpioszki, pajace, półśpiochy, kombinezon, kurtka, dres, płaszczyk itp. Wszystko w rozmiarze dla 0-3 miesiące. Może któraś Mama byłaby zainteresowana kupnem to proszę o kontakt na priv. Podeślę zdjęcia ciuszków i mogę wystawić aukcję na allegro. Z doświadczenia już wiem,że dzieci bardzo szybko rosną i szkoda wydawać kupę kasy na nowe rzeczy, które może założyć bąbel max 3 razy.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka dla Was i maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Laseczki 🙂
Wczoraj już nie miałam siły Was czytać. Pojechaliśmy do kolegi mojego M. i posiedzieliśmy dość długo. Po powrocie jeszcze usypianie Małego, mycie itd... Za to dziś dziecko zrobiło mi wakacje i pospaliśmy do 7:45! Normalnie luksus, czuję się jak nowo narodzona! Teraz okno już otwarte całkiem bo duszno w pokoju jak nie wiem..... Zaraz pewnie zmykamy na śniadanko..

Dziewczynki po USG czemu zdjęć nie ma????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂)
Moja tez dzisiaj zrobila niespodzianke i do 7 15 spala u siebie w lozku 🙂
Mialam cale wyrko dla siebie 😉) WRESZCIE!!!!!! i CALA noc przespana 🙂 Ale mnie rozpieszcza 😉
Dzisiaj jedzie do babci na nocke... 😉

A my mamy zamiar jechac do do kolezanki na parapetowke, ale za cholere nie wiem co i jak kupic na prezent...;// Znaczy wiem, co chciala, brazowy waon, ale skad ja go wezme ;//
Zaraz sie ubieramy jak sie Domisie skoncza i idziemy szukac 🙂

Jutro pewnie mnie nie bedzie,bo smigam do tesciowej ;// Niby na Dzien Matki, ale jakby nie patrzec to mame mam jedna ;/ No ale juz nie bede wydiwiac i pojade 😉

Kurcze stresuje, sie troche tą zmiana pracy Darka, no ale kgto nir probuje ten w sumie nie zyska..;/ Jedyny minus , ze na wlasna dzialanosc przechodzi, ale na warunkach umowy o prace, wiec urlop i wszystko ma mu sie nalezec... no zobaczymy... glodem chyba nie przymre 🙂)

A moj ginekolog nadal ma mnie w dupie, i to kolejny powod dla ktorego nie lubie pisac smsow..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
ja chyba mam dziś dzien lenia...nic mi się nie chce... 😞 najgorzej, ze nie mam pieczywa w domu, a sklep jest tak daleko i to cała wyprawa by musiała być :/ a na 16 jadę po wyniki z glukozy i coombsa.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 ja jeszcze przed badaniem z glukoza, możesz mi powiedzieć czy faktycznie, aż tak mdłe jet to co bede musiała wypić? czy mam to sama kupić w aptece i rozcieńczyć w laboratorium? Czy jak? Słyszałam,że warto dodac sok z cytryny, ale podobno zaburza wynik? 😞
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
buffy85 ja jeszcze przed badaniem z glukoza, możesz mi powiedzieć czy faktycznie, aż tak mdłe jet to co bede musiała wypić? czy mam to sama kupić w aptece i rozcieńczyć w laboratorium? Czy jak? Słyszałam,że warto dodac sok z cytryny, ale podobno zaburza wynik? 😞
Pozdrawiam

sokz cytryny nie wplywa na wynik i jak najbardziej mozesz ze soba cytryne wziac a co do glukozy musisz ja kupic sama i dam przy rejestracji razem z cytryna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...