Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem już po wycieczce do Krakowa 🙂 Młody zaliczył kulki i był wniebowzięty a ja w spokoju wypiłam kawkę z koleżanką. Dostałam od niej kilka buteleczek i smoczków do buteleczek tomme tippee i avent 🙂 Kolejny wydatek mi odpadł. A jeszcze powiedziała że jakieś ciuszki się znajdą dla Malutkiej.
Brzuch mi się dziś napina tak że nie mam już siły na nic. Wzięłam no-spę, bo te skurcze przestały być bezbolesne. Nie bolą wprawdzie bardzo, ale dokuczają tak, że mam dość.
Idę jeszcze z Młodym na polko pospacerować a później jedziemy do kolegi M...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu ja dla synka kupowałam najzwyklejsze za 6zł sztuka bo bardzo rzadko korzystaliśmy. Teraz jeśli będę musiała karmić butelką to dokupię jeszcze jedną małą i jedną dużą dr Brown's. Ale nie ma sensu przepłacać jak się będzie rzadko używać, więc teraz jedną albo dwie te tańsze lepiej kupić a później jak będzie konieczność to zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, nie konieczni mi chodzi o oszczędność, bo nie są one aż tak przeraźliwie drogie. Tylko myślałam,że któraś z dziewczyn ma sprawdzone te firmy. Zawsze się buteleczka przyda, chociażby do herbatki czy wody do przepajania, nawet jak będę karmić piersią...
Ale dzięki za radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero wróciłam od Sandrity 😁
Powiem Wam, że co do imienia to nie wiem ://
Miała być Karolina (po zmarłej siostrze Marcina), ale Jego mamusia będzie na bank porównywać moją córkę do Niej... Więc mi się to nie uśmiecha... On się zacznie ze mną wykłócać ale nie ustąpie! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi wcale nie trzeba żadnej konkretnej diety trzymać. Wystarczy się zdrowo odżywiać...Zresztą wszystko zależy od dziecka, bo ja mogłam jeść wszystko a Małemu nic nie było. Tylko czekoladę odstawiłam i ostre potrawy.

Madzia z tego co wiem, to dziecka karmionego piersią się nie dopaja nawet w lecie.

Pewnie, że jak z góry zakłada się karmienie butelką, to warto zainwestować w coś dobrego, ale trzeba też pamiętać, że butelki powinno się co 2-3 miesiące wymieniać. U nas te wymiany wychodziłyby duuuuużo częściej, bo mamy tak uwapnioną wodę w kranie, że przy wygotowywaniu zostawał biały osad na butelce. Tylko Lovi ma butelki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej. I tu musiałabym albo kupować Lovi, albo inwestować w sterylizator parowy... ehh mam nadzieję, że mnie te koszty ominą i będę mogła karmić piersią tak jak syneczka 🙂 taniej i wygodniej, bez grzania wody, mycia i wyparzania butelek, przygotowywania mieszanki... a w nocy można karmić na pół śpiąc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
zastanawiam się nad Lenką lub Wiktorią 😁 więc jedno z tych będzie na pewno! 🙂

Tusia Lena to jedno z najpopularniejszych imion teraz obok Zuzi, Julii i Mai 😉 ja bym wzięła Wiktorie - super imie 🙂

Ja nie znam nikogo z tym imieniem... Więc dla mnie nie najpopularniejsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Zastanawiałam się nad dwoma przez 15 minut ale jednak Lenka 😁 😁


szybka jesteś 😁 my nad wyborem imienia dla syneczka sporo czasu dyskutowaliśmy.... 😉

Ja się zastanawiałam nad imionami od początku ciąży chyba 😁 jakby był synek to byłby Michaś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...