Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
ja na glukozę idę po weekendzie... i nawet się tym za bardzo nie stresuje 😉

Emi też bym wyszła gdzieś do ludzi 😁 ale jak wychodzę na taras to sie cofam... upał nie daje mi spokoju...
Mój M powiedział że zrobiłam sie jakaś dziwna 😮 bo przestałam sie malować itd... 😁 w sumie to ma rację... ale nie chce mi się stać godzinami przed lustrem i się upiększać 😉 wyglądam jakbym z buszu uciekła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane,słoneczko świeci,cieplutko a ja się wczoraj przepracowałam i chyba przechodziłam bo ręce i nogi to tak mnie bolą że ledwie mogę ja podnosić 😮
Tussia narobiłaś mi wczoraj smaka i dziś pędzę po rabarbar i robię ciacho 😁 może na ciepło z jakimiś lodami zjem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosia1986 napisał(a):
Hej dziewczątka, co myślicie o imieniu Natan? Chciałam na początku Tymka- ale jakoś sporo się wokół mnie ich narobiło.


Nie wiem czy to zdrobnienie ale ja rozważałam Nataniela gdyby był chłopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj się nie ogarniam :P bo M w terenie do 18 i jak wróci to kolacja, tv i spanko... no i nigdzie się też nie wybieram bo każdy zajęty a samej mi się chodzić po sklepach nie chce...
ale za to jutro już muszę się ogarnąć... wkońcu weekend to i może gdzieś się wyskoczy 😉

dalej moje ciśnienie świruje... muszę wypić kawkę, bo ledwo mi serducho bije 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

ja zaraz się nieco ogarnę i lecę na zieleniak, też po rabarbar, postanowiłam zrobić jakieś ciasto... choć nie wiem czy mi wyjdzie, po akurat wypieków to prawie w ogóle nie robię, no ale zaryzykuję 😉

Isa ja tam staram się dbać o siebie, oczywiście bez szaleństwa, ale bez tuszu na rzęsach nie wyjdę z domu 😉 lepiej się czuję jak wiem, że jestem zadbana, zresztą mojemu M się to podoba i komplementuje to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati ja jak wychodzę z domu to również muszę być pomalowana itd... :P

ale chodziło mi, że jak siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę to przestałam się malować, niech sobie skóra oddycha 🙂... bo kiedyś jak wstawałam to rano jadłam śniadanie i później stałam przed lutrem żeby się pomalować itd...... a nigdzie nie wychodziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie 🙂 ja wlasnie wrocilam z wizyty u lekarza 🙂 dzis bylam tam z moim M 😉 i zacieszal jak szalony jak zobaczyl dzidzie, ktora sobie beztrosko lezala z reka zarzucona za glowe i kopala mnie z calych sil 😁 Ula zostaje nadal Ulą, waży 500 g 🙂
Dostalam skierowanie na krzywą cukrową, toxo musze zrobic we wlasnym zakresie, ale z 20% znizką 😠 cisnienie mam fatalnie wysokie, dostalam tabsy na zbicie. Dobrze, ze kupilam cisnieniomierz, bo mam je sprawdzać rano i wieczorem, jak bedzie powyzej 140/90 to mam jechac do szpitala... aa i zwolnienie bez problemu wypisala, powiedziala, ze raczej juz mam nie planowac powrotu do pracy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
A ja z natury raczej sie nie maluje 🙂 i tez mi z tym bardzo dobrze 🙂)


też bym się nie malowała, ale mam straszne podkowy pod oczami i muszę je troszkę ukrywać pod podkładem,
ale cieni na powiekach nie lubię i szminek na ustach również :P
teraz preferuje taki leciutki make-up 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to mozemy kindrzyc 😉)

A jakie mialas to ciesnienie?? 😞 No to nieciekawie, ze juz tak wczesnie i wysokie..;// A nie zdecnerwowalas sie czasem?
No ja wlasnie nie mam cisnieniomierza... a tez by sie czasem przydal ;/

Mam ten zwykly, ale dziecko sobie wzielo moj stetoskop i sobie nie zmierze,bo pewnie juz nie dziala 🙂 Choc sprobowac mozna 🙂

Oki doki uciekam, bede niedlugo...

Ocywicie juz dzwonili z salonu, ze nie zdaza z szafkami na poniedzialek, grrrrrr......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
buffy85 ja jeszcze przed badaniem z glukoza, możesz mi powiedzieć czy faktycznie, aż tak mdłe jet to co bede musiała wypić? czy mam to sama kupić w aptece i rozcieńczyć w laboratorium? Czy jak? Słyszałam,że warto dodac sok z cytryny, ale podobno zaburza wynik? 😞
Pozdrawiam

tak jak już dziewczyny napisały -sok z cytryny nie wpływa na wynik, ale mi Pani w laboratorium nie za bardzo pozwoliła go wcisnąć - kazała mi spróbować bez... spróbowałam i jakoś się udało 🙂
co do glukozy to zadzwoniłam do laboratrium wcześniej sie zapytać czy mam mieć swoją i mogłam albo swoją przynieść, albo u nich zapłacić za nią 4zł...więc nie chciało mi się już po aptekach biegać i zapłaciłam tam 🙂
także naprawdę da radę to przeżyć (nawet bez cytryny) 😉 dodam jeszcze, ze ja prawie nic nie słodzę, nie piję napojów gazowanych itp, także było to dla mnie podwójne wyzwanie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
pati ja jak wychodzę z domu to również muszę być pomalowana itd... :P

ale chodziło mi, że jak siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę to przestałam się malować, niech sobie skóra oddycha 🙂... bo kiedyś jak wstawałam to rano jadłam śniadanie i później stałam przed lutrem żeby się pomalować itd...... a nigdzie nie wychodziłam 😁


aaa no to tak, to rozumiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak, bardzo dobry pomysl, moze uda mi sie sprzedac Nadie, zeby isc sama 🙂 Wtedy moga sobie poplywac bez stresu,i bez przymusu chodzenia na zjezdzalnie 😉)

To my z Karolcią się nią zajmiemy żebyś mogła zrobić te 12długości basenu 😁 chyba, że nie będzie chciała zostać z ciotkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa jeśli chodzi o ciśnienie to zawsze u lekarza mam to wpisane w karcie ciążowej na każdej wizycie ciśnienie mam około 140/65 i też kazał mi kontrolować codziennie ciśnienie... więc zakupiłam ciśnieniomierz 😉
no i raz mam 145/65 a np. dzisiaj 80/50 😮 nie wiem od czego to zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się chyba zawsze stresuję u lekarza, przynajmniej na początku póki się nie dowiem, ze wszystko oki - bo już dwa razy jak mi mierzyli to miałam naprawdę wysokie powyżej tego 140/90, ale potem na koniec wizyty było już mniejsze. w domu mierze 3 razy dziennie teraz i nie przekroczyłam nigdy 110/60 - zawsze takie niskie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki!
Ja właśnie jestem po tej glukozie, zaraz jadę z moim do laboratorium na drugie pobranie. Jak dla mnie ochydztwo 🤢 I nie pozwoliły mi wcisnąć soku z cytrytny, wredne baby 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...