Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Tussia gratuluję dziewczynki 🙂
Ja się coś wywlec z domu nie mogę, ciepło na dworze i nie chce znów być cała spuchnięta. I jeszcze w shortach wypada wyjść a nogi jakies takie blade i brzydkie 🥴
co dzis robicie na obiadki, bo ja nie mam pomysłu ? 🙂 wogóle apetyt mi uciekł odkad wróciłam od rodziców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zrobiłam ziemniaczki z koperkiem, kotleciki schabowe, no i do tego sałata z ogrodu z ogórkiem pomidorem rzodkiewką itd... zalana śmietanką... taka wiosenna 🙂 pycha!
a teraz zabieram sie za robienie projektu na uczelnie... tylko jakoś weny brak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki! 🙂
byłam dziś rano na tej glukozie, jakoś dałam radę to wypić z cytryną (wzięłam 2 połówki nawet) i nie było aż tak źle, ale bez cytryny to bym chyba nie dała rady.. po wypiciu, jakieś 30 min, tak mi mała zaczęła wariować, dostała niezłego powera, cały brzuch mi skakał raz w jedną raz w druga stronę hihihi, mała musiała sobie fikołki chyba robić albo nie wiem co..
potem poszłam na śniadanko i ploteczki do moich laseczek z pracy, no a później było małe szaleństwo zakupowe 🙂 ale tym razem nie dla dzidzi, tylko dla siebie kilka ciuszków kupiłam bo już w żadną spódniczkę nie wchodzę, spodnie też się nie dopinają i wkurzało mnie, że nie mam co włożyć na siebie; zakupy się udały więc humorek mam całkiem niezły 🙂

witam nową forumowiczkę - szczesliwamama 🙂 co do zakupów dla bobasa to myślę, że nie ma co odkładać na ostatnią chwilę i te kilka m-cy zleci nam nawet się nie obejrzymy, więc myślę, że jak najbardziej powoli można się rozglądać za wózkiem (decyzja wierz mi nie jest prosta i lepiej zacząć szukać weczesniej), łożeczkiem, ciuszkami i innymi drobiazgami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
a ja zrobiłam ziemniaczki z koperkiem, kotleciki schabowe, no i do tego sałata z ogrodu z ogórkiem pomidorem rzodkiewką itd... zalana śmietanką... taka wiosenna 🙂 pycha!
a teraz zabieram sie za robienie projektu na uczelnie... tylko jakoś weny brak 😮


ja dziś serwuję to samo co Ty 🙂
od poniedziałku były straszne upały więc nie robiłam mięsa, tylko chłodniki albo coś lekkiego np. kalafior, jajko sadzone, ziemniaczki młode i kefir do picia, bo ani ja ani M nie mamy ochoty w te gorączki na mięcho, no ale dziś już aż tak strasznie upalnie nie jest, poza tym kiedyś w końcu M dopomni się tego mięsa więc dziś będzie miał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w dniu dzisiejszym Mamuśki 😉
ja tez już po dzisiejszym badaniu glukozy - Pani mi jeszcze powiedziała, ze lepiej bez ctryny spróbować... no i jakoś dalam radę - chociaż za przyjemne to to nie było :/

byłam w lidlu ale też nic mnie nie zachwyciło... a leginsy i tuniki ciążowe rozrywały między soba jakieś grube, stare baby :/ hehe

byłam za to dziś w kappahl i wiecie co jest promocja na przecenione ciuszki dziecięce, jeszcze od tej przeceny -50% 😁 kupiłam kombinezonik taki już na zimę za 17,50zł i dresik za 20zł - a rzeczy naprawdę śliczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama tak jak Pati pisze, na zakupy myśle, że warto się wybrać napóźniej w lipcu. Potem to już większa męczarnia niż przyjemność. Z wózkami też nie łatwa sprawa, ja byłam już w paru sklepach żeby się na model zdecydować= ale mi się nic nie podoba 😞 Mój M twierdzi, że za bardzo wymagająca jestem, a mi zawsze się w sklepie na płacz zbiera 🤢 uważajcie też bo dużo wózków dostępnych jest wyłącznie na zamówienie z czasem oczekiwania 12 tygodni 😮
Pati super fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym sie nie stresowala. Belgia to nie koniec swiata 🙂 W koncu ti Europa, wiec z opieka nie powinna byc zle.. Standardy jakies na pewno sa.

Ja tu o Afryce rozwazalam, ale pomysl upadl, bo jednak maz zmienia prace 😉)) wec pomysl na przyszly rok odlozony 🙂)

Oki uciekam laseczki na bsasenik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!!
ja juz po pracy, od rana mam nadrabiania 30 stron, wiec raczej nie w tej chwili 😜
Tusia gratuluję dziewczynki!! i niech mi ktoś powie, ze więcej chlopaków się rodzi!! u mnie w pracy u kolezanki tez dziewczyna!! 🙂
wlasnie w ramach obiadu wsunelam zapiekanke z lidla, ale przecietna byla... i pewnie zaraz czyms zagryze 😁 hehe 😁 😁 te leginsy w lidlu, to jakas porazka, na pewno nie na lato!! :/ tuniki tez jak dla slonia, same wieeelkie rozmiary zostały 😞 ale na pocieszenie podjechałam sobie do galerii i kupilam dwie bluzki i sukienke 🙂 rozmiar 38, ale takie luzne wiec luzik jest 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...