Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Dzien doberek dziewczyny.Powedzcie mi czy w takim czasie do jakiego doszlyscie a roznica od 6 tc do gory ode mnie macie jeszcze czasami mdlosci i wymioty?Bo ja myslslam ze jak zaczne 2 trymestr to sie skonczy a tu ok sa mniejsze te mdlosci ale wymioty tez sa raz dziennie przynajmniej.LUdze sie ze jak dobrne do 20 tc to mi minie

Anula ja zwymiotowalam nawet na majówke, a to bylo niedawno 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂 noc nawet minęła mi bez pobudek na wodę czy odchylanie balkonu... ale obudziłam się cała mokra 😮 więc jestem już po porannym prysznicu...
U mnie jest pochmurno ale niestety duszno... więc kolejny dzień będę narzekać i jeszcze raz narzekać...

Anula co do mdłości to się nie przejmuj, bo i mi czasami powrócą... no ale jak to mówią co organizm to organizm...
moja mamcia mi mówiła że jak była ze mną w ciąży to całe 9 miesięcy były dla niej koszmarne i non stop przytulała kibelek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 a ja mialam strasznie dziwna nocke ciagle sie budzilam to przy okazji siusiu bylo duszno mi bylo i to chyba dla tego na dodatek co sie budzilam to moja malutka jakas nadzwyczajnie aktywna sie zrobila bo zadna pozycja jej nie pasowala do spania 😮
Zapowiada sie kolejny dzien z upalami az mi sie slabo robi na sama mysl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka niestety ale musisz jakos wytrwac moja mama ma nas 3 i przy zadnym nie czula sie zle mowi ze dobrze ciaze znosila tylko przy jednym z braci miala ciezki porod bo dlugo rodzila i sie meczyla. Mi mdlosci minely ze skonczniem 10 tc a wymiotowalam moze z 3 razy ja na mdlosci zaawsze mialam taki sposob ze jak juz czulam ze mnie bierze to przegryzalam sobie cos i przechodzilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Dobry 🙂
Sandra to miałyśmy tą samą pobudkę, bo u mnie też kretyn koci trawe 🤔
Niedługo trzeba ruszyć dupsko i się szykować 😁

chyba wszedzie dzis kosza trawe, bo u mnie tez z kazdej strony osiedla 🙂

i w kazdym miescie wielkopolski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Doti odważna jesteś moja bez wózka na zakupach to istne szaleństwo nic bym nie przymierzyła 🙂Ale zaszalej kochana bo ci się należy w końcu to studniówka 🤪

To nie kwestia odwagi tylko doświadczenia :P Mój Mati za długo w wózku nie wysiedzi, nogi ma i woli chodzić 🙂 Poza tym pakowanie się z brzuchem, dzieckiem i wózkiem do busa wcale nie jest takie łatwe 😉

Sandro też mi się wydaje, że nie ma szans na uniknięcie pęknięcia od środka, jak ma być tak będzie. Na szczęście to później nie boli przy poruszaniu się, gorzej z raną po nacięciu czy pęknięciu krocza. Choć wszystko zależy od założonych szwów i odporności kobiety. Pamiętam ze mną w pokoju po porodzie leżała babka, która jak tylko przyjechała z szycia siadła normalnie na łóżku i przystawiła dziecko do piersi 🙂

Anula4ever ja mam mdłości jak tylko coś mi na brzuch uciska, dlatego wszystkie spodnie i spódnice noszę pod brzuszkiem. Wymiotów jako takich nie miałam właściwie, ale mdłości to standard 🙂 A że minie po 20 tygodniu... może 🙂 Ale niedługo potem Dzidzia zacznie kopać i oby nie po żołądku bo ja od tego mam zgagę hehehehe

Teraz jesteśmy już po wizycie w sklepie, bo chleba brakło, obiadek ugotowany i na 12.00 śmigamy na busika 🙂 jakoś nie lubię po mieście autem jeździć......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja też już po wizycie w lidlu 😁
Niestety nic mnie nie zainteresowało , tuniki bardzo duże nawet jak na S , leginsy bez odcięcia na brzuszek tylko cały materiał po pachy . Muszę poszukać sobie jakiejś sukienki .
Ja to mam straszny problem bo zawsze nosiłam obcisłe bluzki i teraz jakoś nie mogę się przekonać do tych długich i szerokich bluzek , a już jak mam założyć sukienkę do kolan szeroką to jestem chora . 😮
Właśnie dziś przymierzałam taką sukienkę i wyglądałam na 10 kg więcej , bo piersi mam większe od brzucha i nie widać ,że jestem w ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Hej dziewczyny.
Ja też już po wizycie w lidlu 😁
Niestety nic mnie nie zainteresowało , tuniki bardzo duże nawet jak na S , leginsy bez odcięcia na brzuszek tylko cały materiał po pachy . Muszę poszukać sobie jakiejś sukienki .
Ja to mam straszny problem bo zawsze nosiłam obcisłe bluzki i teraz jakoś nie mogę się przekonać do tych długich i szerokich bluzek , a już jak mam założyć sukienkę do kolan szeroką to jestem chora . 😮
Właśnie dziś przymierzałam taką sukienkę i wyglądałam na 10 kg więcej , bo piersi mam większe od brzucha i nie widać ,że jestem w ciąży 😞

Ale te legginsy nie sa uciskowe, wiec mi pasi 🙂 Mixi przeciez nie musisz rezygnowac z dopasowanych bluzeczek na rzecz szerokich tunik jak sie zle w nich czujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie we wszystkie lumpki wchodze 🙂) I mam ndzieje, ze juz tak pozostanie 😉)

Od rana sprzatam, bo dzisiaj kumpela wpada 🙂) heheh 🙂) Ale co posprzatam, to Nadia cos przytarga i zaraz ja wystawie za okno...

Moj maz sobie zazyczyl calego kuraka 😉 i musze go rozczlonkowac, a za cholere nie wiem jak 🙂) Zaraz wlacze yputube i jazda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe 🙂 Ja przez moje wiekie cyce, takie odciecia zawsze mam na linii sutkow, wiec dla mnie odpadaja 😁

Kurczak kontra Sandra 1:0 dla mnie 🙂) Wrzucony do gara sobie dochodzi 🙂)
Maz zacczal chodzic na silownie, i teraz ma jakies wizje na jedzenie kurczaka z ryzem, bo zdrowe itp itd 🙂)
Ciekawe na jak dlugo kurczak zastapi browary 🙂)
No ale nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc w niego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie znosze luznych kiecek tunik bluzek bo co zaloze to zawsze wygladam jak 3 pietrowy tort weselny albo jak jakis dzwon zle sie w nich czuje i wiem ze zle wygladam i jedyna osoba ktora naciska na te luzne kreacje jest moja tesciowa i zawsze stara sie mi wmowic ze wygladam dobrze z czego widze ze tragedia ale co tam tesciowa zawsze spoko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe 🙂 Ja przez moje wiekie cyce, takie odciecia zawsze mam na linii sutkow, wiec dla mnie odpadaja 😁

Kurczak kontra Sandra 1:0 dla mnie 🙂) Wrzucony do gara sobie dochodzi 🙂)
Maz zacczal chodzic na silownie, i teraz ma jakies wizje na jedzenie kurczaka z ryzem, bo zdrowe itp itd 🙂)
Ciekawe na jak dlugo kurczak zastapi browary 🙂)
No ale nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc w niego ...

niech nie je za duzo kurczkow, bo mu cycki urosna od tych pedzonych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Mam nadzieję Sandra, że wygrasz tą walkę 😁
Ja jeszcze 40 min i wybywam na usg 🙂 mam nadzieję, że dzisiaj nie jest tak gorąco jak wczoraj...

fajnie masz 🙂 pozniej pokaż nam fotke małego/małej 🙂 oby sie pokazalo w koncu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...