🙂)
U nas popadalo, ale jak duszno jest tak i bylo 🙂
3majcie kciuki za mojego meza dzisiaj 🙂 mam nadzieje, ze sie pochwale pozniej pozytywnymi wiadomosciami 🙂)
Mixi, gratuluje coruni 🙂) Julka ladniutko... Lena tez mi sie podoba, ale bardzo duzo sie ich rodzi 😉)
No a ta ginka kopnieta 🙂 Ale co wiesz to wisz 🙂 Choc komentarzy mogla uniknac...
Pati ja też sobie nie wyobrażam tego badania, zwłaszcza że do laboratorium jadę ok 40 minut busem a później jeszcze mam siedzieć tam głodna 😞 A co dopiero jak mnie Mały znów o 5 rano obudzi??? Od piątej do co najmniej 9 na głodnego???????
My pospaliśmy sobie z mężulem i syneczkiem trochę ponad godzinkę i zaraz zmykamy na polko. Mała mnie tak intensywnie kopie, że już mam dość. Nie dość że mam zgagę, to jeszcze rozwolnienie... czy to możliwe żeby jelita przyspieszyły pracę przez ruchliwość dziecka?
Aaaaa i dziś wypchała mi coś nad pępkiem, stópkę albo łokieć. Zabolało i dotknęłam ręką i poczułam jakbym miała piłeczkę do ping-ponga pod skórą 🤪 Błyskawicznie uciekła hihihi
ja sie tak ze swoim wczoraj bawiłam, ale nie jestem w stanie określic, co mogło sie wybrzuszyc, bo w zasadzie pierwszy raz zaobserwowałam, ze w ogóle sie wybrzusza 😉
Ja od wczoraj mam ambe i analizuje czy jechac czy nie jechac na wakacje, moze w tym tygodniu 🙂 uzalezniam swoja decyzje od wizyty u gina i od tego co powie... choc sie chyba nie zdecyduje,bo rozwazam Afryke 🙂 a jakos sie boje tych szamanow 🙂 jakby nie daj sie cos dzialo...
No to Doti niezle wyzwanie przed Toba 😞 ja mam na szczescie 15 minut do spitala pieszo 🙂
Pati ja też sobie nie wyobrażam tego badania, zwłaszcza że do laboratorium jadę ok 40 minut busem a później jeszcze mam siedzieć tam głodna 😞 A co dopiero jak mnie Mały znów o 5 rano obudzi??? Od piątej do co najmniej 9 na głodnego???????
My pospaliśmy sobie z mężulem i syneczkiem trochę ponad godzinkę i zaraz zmykamy na polko. Mała mnie tak intensywnie kopie, że już mam dość. Nie dość że mam zgagę, to jeszcze rozwolnienie... czy to możliwe żeby jelita przyspieszyły pracę przez ruchliwość dziecka?
Aaaaa i dziś wypchała mi coś nad pępkiem, stópkę albo łokieć. Zabolało i dotknęłam ręką i poczułam jakbym miała piłeczkę do ping-ponga pod skórą 🤪 Błyskawicznie uciekła hihihi
moja malutka wczoraj na wieczor tez sie wypchala ale na cala moja dlon tak jak by glowka czy pupa ale fajne to bylo 😁
Ja pitole ! W drodze do ginki dopadła mnie ulewa 😁 wyglądałam jak mokra kura 🤔 Dostałam skierowanie 🙂 Po drodze z mamą byłam w sklepie. Zjadłam sobie loda. Kupiłyśmy truskawki z koszyczka 🤪 jestem podjarana haha bo w końcu nie sama chemia w tych truskawach 🙂 Namówiłam mamę na placek z rabarbarem jeszcze ☺️ I na dodatek dostałam jakiegoś skurczu po prawej stronie brzucha, ale 2x no-spa i póki co minęło 🙂
Mixi gratuluję córeczki :* Jutro moja kolej na poznanie płci 😁
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
sandroos
U nas popadalo, ale jak duszno jest tak i bylo 🙂
3majcie kciuki za mojego meza dzisiaj 🙂 mam nadzieje, ze sie pochwale pozniej pozytywnymi wiadomosciami 🙂)
Mixi, gratuluje coruni 🙂) Julka ladniutko... Lena tez mi sie podoba, ale bardzo duzo sie ich rodzi 😉)
No a ta ginka kopnieta 🙂 Ale co wiesz to wisz 🙂 Choc komentarzy mogla uniknac...
Nie, nie mozna ani lyka wody 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Doti
Buffy współczuję braku wody 😞
Pati ja też sobie nie wyobrażam tego badania, zwłaszcza że do laboratorium jadę ok 40 minut busem a później jeszcze mam siedzieć tam głodna 😞 A co dopiero jak mnie Mały znów o 5 rano obudzi??? Od piątej do co najmniej 9 na głodnego???????
My pospaliśmy sobie z mężulem i syneczkiem trochę ponad godzinkę i zaraz zmykamy na polko. Mała mnie tak intensywnie kopie, że już mam dość. Nie dość że mam zgagę, to jeszcze rozwolnienie... czy to możliwe żeby jelita przyspieszyły pracę przez ruchliwość dziecka?
Aaaaa i dziś wypchała mi coś nad pępkiem, stópkę albo łokieć. Zabolało i dotknęłam ręką i poczułam jakbym miała piłeczkę do ping-ponga pod skórą 🤪 Błyskawicznie uciekła hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
inirtam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
sandroos
Ja od wczoraj mam ambe i analizuje czy jechac czy nie jechac na wakacje, moze w tym tygodniu 🙂 uzalezniam swoja decyzje od wizyty u gina i od tego co powie... choc sie chyba nie zdecyduje,bo rozwazam Afryke 🙂 a jakos sie boje tych szamanow 🙂 jakby nie daj sie cos dzialo...
No to Doti niezle wyzwanie przed Toba 😞 ja mam na szczescie 15 minut do spitala pieszo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
karolka84
jejku ja tez nie wyrobie tyle bez jedzenia i picia przy tej glukozie 🤨 na szczęście labo mam niedaleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
inirtam
dobrze, Tymek będzie miał w czym wybierać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Emilia1991r
moja malutka wczoraj na wieczor tez sie wypchala ale na cala moja dlon tak jak by glowka czy pupa ale fajne to bylo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tussiiaa
Dostałam skierowanie 🙂
Po drodze z mamą byłam w sklepie. Zjadłam sobie loda. Kupiłyśmy truskawki z koszyczka 🤪 jestem podjarana haha bo w końcu nie sama chemia w tych truskawach 🙂
Namówiłam mamę na placek z rabarbarem jeszcze ☺️
I na dodatek dostałam jakiegoś skurczu po prawej stronie brzucha, ale 2x no-spa i póki co minęło 🙂
Mixi gratuluję córeczki :* Jutro moja kolej na poznanie płci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
inirtam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach