Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja tez musze powywozic to co mam do rodzicow, bo lezy i lezy i tylko mnie w oczy kole, bo w kazdym kacie jak nie wanna z ciuchami, to fotelik, jak nie fotelik to zabawki, co kumpela oddala ;//

My wlasnie sniadanko wcinamy 🙂) a pozniej wybieramy sie z kolezanka do zoo 🙂 wiec prasowanie znow oddala sie coraz bardziej,ale co ja moge za to, ze szkoda mi pogody....

Jeszcze tylko 3 dni i babcia wraca ;// Ehhh...ale minely te dwa tygodnie ;// Ale plan ma , zeby jechac na dzialke, od razu wiec mam nadzieje, ze plan sie nie zmieni 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No bedzie bedzie. I nie ona u nas, tylko my u niej 😉

31.05. konczy prace i zladuje do domu ;/

Ja tak dopiero mysle, zeby w sierpniu sie zabrac za takie zakupki 🙂 ale moze jakies drobiazgi pokupuje juz teraz pojedynczo... choc w sumie to nie ma takiej potrzeby chyba.. ale czasem wypada cos kupic,jak Wy tak sie tu rozpisujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie powstawały 😜 samemu to tak nudno od rana 😉 hehe 😁
pranie zrobionie, łazienka sprzątnieta, mieszkanie odkurzone, chyba wyrwę do biedry na jakieś zakupy, bo puchy w lodówce... ale na obiad makaron z truskawkami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
no wreszcie powstawały 😜 samemu to tak nudno od rana 😉 hehe 😁
pranie zrobionie, łazienka sprzątnieta, mieszkanie odkurzone, chyba wyrwę do biedry na jakieś zakupy, bo puchy w lodówce... ale na obiad makaron z truskawkami 🙂 🙂


ja zamiast makaronu robilam ryż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez musze sie wybrac na jakies zakupy, chyba na obiadek zrobie makaron z serem 🙂 wczoraj wieczorem upieklam ciacho z truskawkami i do teraz niewiele zostalo 😁 😁 musze isc to rozchodzic 😁 😁 aa no i jeszcze przydaloby sie cos dla dzieciakow siostry na dzien dziecka kupic, bo wybieramy sie do nich w sobote...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ale na obiad makaron z truskawkami 🙂 🙂

Chyba bym nie odwazyla sie sprobowac takiego polaczenia 🙂)

Nie, no gdzie 🙂 Do lozka bym jej nie wziela 🙂
Na szczescie pokoj swoj i mieszkanie mamy dosc duze, wiec obijac sie o siebie nie bedziemy, ale wiesz jak to jest...;//
Ehhh my mamy z tym mieszkaniem takie przeboje, ze koniec... jakby babcia dostala pieniazki ze spadku, by mozna myslec cos dalej a tak to dupa blada... 🙂 no ale na razie mega nie narzekam 🙂 mamy gdzie mieszkac, rat kredytu nie placimy i dwa razy mniej niz za wynajmowane.. no ale szkda w nie inwestowac.. jesli chodzi o duze rzeczy jak np. grzwanie... bo kto wie czy nas nie wywala ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
ja swoim tez musze coś zakupić, może jakąś grę na kinecta...
przypomniało mi się właśnie, że wczoraj ogóry kupiłam 😁 idę je zalać na małosolne, a na zakupy może po pracy podjadę jednak, hehe 😉

o zapomnialam, ze Ty jeszcze do pracy smigasz... odkad jestem na L4 to mysle, ze kazda przeszla razem ze mna 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
inirtam napisał(a):
ale na obiad makaron z truskawkami 🙂 🙂

Chyba bym nie odwazyla sie sprobowac takiego polaczenia 🙂)


ale, że za dużo węglowodanów na raz, czy o co chodzi 😁 pycha, nie jadłaś nigdy czy nie lubisz? truskawki robię ze śmietaną albo jogurtem naturalnym, trochę cukru i zalewam tym makaron, a jak mam wenę, to trochę sera białego daję... i zawsze na takie danie cały rok czekam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeść 🙂
Ja kuźwa niedawno się obudziłam a miałam dziś ruszyć na badania i na Polną ://
Wątpie, że już zdąrzę, bo po skierowanie miałam być między 9 a 10 ...
Próbuje dobudzić tego mojego żeby mnie zawiózł ale póki co bez skutecznie 🤔

Byłam rano w kibelku i zapomniałam napełnić pojemnik... Ja pierdziele wszystko dziś do dupy... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
sandroos napisał(a):
inirtam napisał(a):
ale na obiad makaron z truskawkami 🙂 🙂

Chyba bym nie odwazyla sie sprobowac takiego polaczenia 🙂)


ale, że za dużo węglowodanów na raz, czy o co chodzi 😁 pycha, nie jadłaś nigdy czy nie lubisz? truskawki robię ze śmietaną albo jogurtem naturalnym, trochę cukru i zalewam tym makaron, a jak mam wenę, to trochę sera białego daję... i zawsze na takie danie cały rok czekam 🙂 🙂

ja to uwielbiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Czeeeeść 🙂
Ja kuźwa niedawno się obudziłam a miałam dziś ruszyć na badania i na Polną ://
Wątpie, że już zdąrzę, bo po skierowanie miałam być między 9 a 10 ...
Próbuje dobudzić tego mojego żeby mnie zawiózł ale póki co bez skutecznie 🤔

Byłam rano w kibelku i zapomniałam napełnić pojemnik... Ja pierdziele wszystko dziś do dupy... 🙃

leniuch 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja swoim tez musze coś zakupić, może jakąś grę na kinecta...
przypomniało mi się właśnie, że wczoraj ogóry kupiłam 😁 idę je zalać na małosolne, a na zakupy może po pracy podjadę jednak, hehe 😉

o zapomnialam, ze Ty jeszcze do pracy smigasz... odkad jestem na L4 to mysle, ze kazda przeszla razem ze mna 😉 😁


jutro ostatni dzień 😁 postanowione!! potem jeszcze w ostatnim tygodniu czerwca na chwilę i to by było na tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja swoim tez musze coś zakupić, może jakąś grę na kinecta...
przypomniało mi się właśnie, że wczoraj ogóry kupiłam 😁 idę je zalać na małosolne, a na zakupy może po pracy podjadę jednak, hehe 😉

o zapomnialam, ze Ty jeszcze do pracy smigasz... odkad jestem na L4 to mysle, ze kazda przeszla razem ze mna 😉 😁


jutro ostatni dzień 😁 postanowione!! potem jeszcze w ostatnim tygodniu czerwca na chwilę i to by było na tyle 😉


,no ja myślę, że to już najwyższy czas na wolne, ten ostatni trymestr to właśnie powinien być na wypoczynek i na przygotowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogóry zalane 🙂 🙂 🙂 przy dobrych wiatrach, jutro rano będą już się nadawać do jedzenia 😉 choć pewnie M juz dziś wieczorem zacznie wyjadać 🙂

coś mnie dziś od rana brzuch napierdziela 🤢 i zastanawiam się, czy się w ogóle ruszac do tej roboty... espumisan nie pomaga, nospa też nie 😞 myślałam, że jak się trochę po domu poruszam, to się rozejdzie nieco, ale nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...