Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
mnie M zrypal ipowiedzial ze jutro mam zadzwonic do lekarza 😮
i w ogole taki dzisiaj mam dzien przemyslen i cay czas zastanawiam sie jak to tak bedzie wygladalo nasze zycie 😮

Emi tez sie czasami zastanawiam jak to bedzie 🙂 i ogarnia mnie strach przed takimi zmianami...ale po chwili sie ciesze, ze będziemy mieli taka swoja kochaną istotkę 🙂 i wreszcie stworzymy prawdziwa rodzinke 🙂

mnie tez to cieszy ale coraz to ciezej zarowno ja jak i M ciezej znosimy te rozstania jak on wyjezdza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale dzisiaj nowoczesne usypianie wymyslilam 😉) ale nie mam sily spiewac ;/
Wzielam lapka na kolana.. z Wami sobie pisze, a na youtube leca kolysanki 🙂) heheh 🙂)
ale dopiero 3 piosenzka a mloda ziewa jak maluszek 🙂) wiec daje jeszcze jedna i bedzie spac 🙂)

Mylilam sie nie dotrwala do czwartej kolysanki 🙂)

A na jak dlugo on wyjezdza Emi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro ja tak od jakiegoś czasu robię jak mi się śpiewać nie chce hihihi
A powiedz mi czy ginekolog przy zwykłym badaniu na fotelu jest w stanie stwierdzić czy z szyjką wszystko ok? Myśląc logicznie chyba tak, bo po coś te paluchy wkłada, prawda? 😜

Emilko, Karolciu dziecko potrafi baaaardzo dużo zmienić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, mi sprawdzała paluchami i usg tv zrobiła 😮

my juz wróciliśmy, grubas waży ok. 692g i jest w samym środku "siatki centylowej" hehe...ma jakieś 30cm długości i jest cały i zdrowy, ale nos ma wielki i garbaty po tacie 😁
jak to mój M stwierdził, dobrze, że to jednak Tymek, gorzej jakby to Blanka była... miałaby dziewczyna przerąbane z takim nosem 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak jest w stanie sprawdzic czy nie jest za miekka, czy sie nie skraca od ostatniego badania..a jesli ma watpliwosc to powinien zrobic usg dopochwowe i tam dokladnie moze stwierdzic jak dluga jest szyjka...
Ja mialam ostatnio 4,5cm...


a u mnie 3 tyg temu, bylo 3,8cm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Doti, mi sprawdzała paluchami i usg tv zrobiła 😮

my juz wróciliśmy, grubas waży ok. 692g i jest w samym środku "siatki centylowej" hehe...ma jakieś 30cm długości i jest cały i zdrowy, ale nos ma wielki i garbaty po tacie 😁
jak to mój M stwierdził, dobrze, że to jednak Tymek, gorzej jakby to Blanka była... miałaby dziewczyna przerąbane z takim nosem 😁 😁 😁 😁 😁

co to oznacza ze jest w samym srodku siatki centylowej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdzałam właśnie pogodę sezonową i zapowiadają, że wrzesień będzie przedłużeniem lata 🙂

Emilia pamiętaj, że w nosidełku dziecko musi mieć szeroko rozstawione nóżki w biodrach a większość nosidełek tego nie zapewnia. Poza tym w nosidełku nie można raczej nosić dziecka od pierwszych dni życia.... Mnie z chustą byłoby wygodniej chodzić na spacery z dwójką dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Sprawdzałam właśnie pogodę sezonową i zapowiadają, że wrzesień będzie przedłużeniem lata 🙂

Emilia pamiętaj, że w nosidełku dziecko musi mieć szeroko rozstawione nóżki w biodrach a większość nosidełek tego nie zapewnia. Poza tym w nosidełku nie można raczej nosić dziecka od pierwszych dni życia.... Mnie z chustą byłoby wygodniej chodzić na spacery z dwójką dzieci.


a mnie chociażby do jednej pracy wrócić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Sprawdzałam właśnie pogodę sezonową i zapowiadają, że wrzesień będzie przedłużeniem lata 🙂

Emilia pamiętaj, że w nosidełku dziecko musi mieć szeroko rozstawione nóżki w biodrach a większość nosidełek tego nie zapewnia. Poza tym w nosidełku nie można raczej nosić dziecka od pierwszych dni życia.... Mnie z chustą byłoby wygodniej chodzić na spacery z dwójką dzieci.

moj M strasznie chcial takie nosidelko 🙂 mowil ze bedzie tak spacerowal ale w sumie facetowi chuste tez mozna zarzucic prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi z chustą będzie wyglądał jak nowoczesny seksi tatuś 😁 Właśnie czytam o wiązaniu chust od pierwszych dni życia dziecka: http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Kieszonka_instrukcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...