Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Karolka a czy na zwolnieniu od gina masz zaznaczone że masz leżeć? Jeśli nie to nic Ci nie mogą zrobić. A jeśli masz zaznaczone że masz leżeć, to powinnaś zgłosić w zus-ie że na czas zwolnienia będziesz przebywać gdzie indziej.

mam zaznaczony nr 2 czyli chory moze chodzic 😮
Emi no kurcze przyszli zapytali czy ja to ja i popatrzyli na mnie, cos tam pozaznaczali u siebie w papierach i musialam sie podpisac, ze jestem w domu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
ja też jestem od połowy stycznia i nikt nie był ale ja mam na L4 że mogę chodzić, więc nic mi nie grozi jak mnie ie zastana w domu

a może do Ciebie przyszli po tej aferze z Twoim L4 i tą księgową???


Też sobie tak pomyślałam że może księgowa na ciebie doniosła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
ja też jestem od połowy stycznia i nikt nie był ale ja mam na L4 że mogę chodzić, więc nic mi nie grozi jak mnie ie zastana w domu

a może do Ciebie przyszli po tej aferze z Twoim L4 i tą księgową???

nie wiem, ale sie zdziwilam 🙂 w sumie dwa moje zwolnienia wplynely jednoczesnie, to moze dlatego ich to zainteresowalo. No ale skoro na zwolnieniu mam, ze moge chodzic, to przeciez nie musze siedziec te 4 miechy w domu, no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Karolka a czy na zwolnieniu od gina masz zaznaczone że masz leżeć? Jeśli nie to nic Ci nie mogą zrobić. A jeśli masz zaznaczone że masz leżeć, to powinnaś zgłosić w zus-ie że na czas zwolnienia będziesz przebywać gdzie indziej.

mam zaznaczony nr 2 czyli chory moze chodzic 😮
Emi no kurcze przyszli zapytali czy ja to ja i popatrzyli na mnie, cos tam pozaznaczali u siebie w papierach i musialam sie podpisac, ze jestem w domu 😮


no to jak masz 2- że możesz chodzić, to nie musisz przebywać w domu i jak Ciebie nie zastaną to nic Ci nie zrobią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Karolka a czy na zwolnieniu od gina masz zaznaczone że masz leżeć? Jeśli nie to nic Ci nie mogą zrobić. A jeśli masz zaznaczone że masz leżeć, to powinnaś zgłosić w zus-ie że na czas zwolnienia będziesz przebywać gdzie indziej.

mam zaznaczony nr 2 czyli chory moze chodzic 😮
Emi no kurcze przyszli zapytali czy ja to ja i popatrzyli na mnie, cos tam pozaznaczali u siebie w papierach i musialam sie podpisac, ze jestem w domu 😮


a to jak mozesz chodzic to nic im do tego chyba gorzej by bylo jak bys miala ze musisz lezec a ty bys spacerowala tak mi sie wydaje ja mam zaznaczone ze musze lezc 😮 ale jeszcze nie przytrafila mi sie kontrola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Doti napisał(a):
Karolka a czy na zwolnieniu od gina masz zaznaczone że masz leżeć? Jeśli nie to nic Ci nie mogą zrobić. A jeśli masz zaznaczone że masz leżeć, to powinnaś zgłosić w zus-ie że na czas zwolnienia będziesz przebywać gdzie indziej.

mam zaznaczony nr 2 czyli chory moze chodzic 😮
Emi no kurcze przyszli zapytali czy ja to ja i popatrzyli na mnie, cos tam pozaznaczali u siebie w papierach i musialam sie podpisac, ze jestem w domu 😮


no to jak masz 2- że możesz chodzić, to nie musisz przebywać w domu i jak Ciebie nie zastaną to nic Ci nie zrobią

no to bez sensu ta ich kontrola... pewnie rzeczywiscie ktos ich nasłał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
a ja sobie zrobilam koktajl truskawkowy i sobie popijam 🙂 a zaraz zabiore sie za sos do spaghetti, bo pozniej nie bedzie mi sie chcialo, Po obiadku wybieram sie na miasto z kolezanka na deser lodowy 😁 😁 😎


właśnie podsunęłaś mi pomysł na dzisiejszy obiad, dawno nie robiłam spaghetti 🙂
M będzie zadowolony bo lubi i ja też, bo się nie trzeba namęczyć wiele 😜
lecę do sklepu po mięsko mielone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...