Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
a jaka jest roznica np. poniedzy ta za 100 a ta za 290? bo ja jakos nie widze 😁

Emi tańsze sa chyba chusty elastyczne. Tkane są grubsze ale bardziej przewiewne i chyba lepsze dla noworodków. Do tego firma, materiał i rozmiar też mają znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
a jaka jest roznica np. poniedzy ta za 100 a ta za 290? bo ja jakos nie widze 😁

Emi tańsze sa chyba chusty elastyczne. Tkane są grubsze ale bardziej przewiewne i chyba lepsze dla noworodków. Do tego firma, materiał i rozmiar też mają znaczenie.

to jaka proponujesz kupic doti ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdyby Szanowna kolezanka Emilia, nie nalegala na opuszczenie konferencji dowiedziala by sie conieco o chustowaniu maluchow, bo miala byc o tym mowa na samym koncu, wiec nie odpowiadajcie na jej pytania 🙂) Niech ma kare za swioje jakze nieodpowiedzialne zachowanie 🙂)

Ja mialam nosidelko bardzo dobrej firmy i mimo, ze bylo super jesli chodzi o zabezpieczeni wygode itp. mi jakos nie przemawialo.. jak sie nachylalam, mialam dziwna schize ze mi dzieciak wypadnie.. jak chcialam cos w kuchni robic, to ze ja poparze.. chcielismy pozniej skorzystac w gorach ale mloda za choelre w nim juz siedziec nie chciala... jak dla mnie odpada 🙂)

A chusty jakos nigdy do mnie nie przemawaily, i ja uzywac nie bede raczej.. chocby z powodu mojego kregoslupa ;// ale baaaaaaardzo duzo mamus je sobie chwaili, wiec na pewno sa mega wygodne.. choc tez mam wrazenie, ze dziecku tam jakos niefajnie.. ale na pewno to mylne przeswiadczenie.. 🙂 tak jak ktoras sie kiedy dziwilam, ze dziecko w becik sie ciasno zawija 🙂 a wynika to wlasnie z tego, zeby zblizyc mu warunki do tych,w ktorych przebywal 🙂)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolezanko sandro 😁 kolezanka emilia chcialaby zaznaczyc ze przejechala 120 km byla glodna jak stado bydla i nie miala cierpliwosci poza tym zaznaczam iz nie bylam jedyna osoba ktra chciala opuscic sale konferencyjna a tak w ogole nie narzekaj bo widac bylo ze pizza ostrym sosikiem smakowala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, a pewnie ze smakowala 🙂) i drozdzowka i buleczka z pasta 🙂)
Ehh, zrobila mi sie ochora na rzodkiewki 🙂)

To kolezanko Emilio na przyszly raz prosze sie najesc 😉) hehe 🙂

A kolezanka Tusia niech sie ni seksi przed wyjazdem, tylko da znac czy jutro ma zamiar laskawie wstac i isc z kolezanka Sandra na Polna... 🙂

Ide powiesic kolejne pranie, ale mnie dzisiaj wzielo o matko!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...