Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam właśnie... ten internet to zło!! 😁 zestresowałam się... no ale nie słyszałam żeby ktoś tak zareagował na tą krzywą cukrową... i żeby cały dzień tak się czuć 😮 w dodatku w moczu pojawił się cukier... i musiałam go powtarzać...
w poniedziałek sie dowiem co i jak... bo nie chce niepotrzebnie się nakręcać... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie anula niejest najgorsze.. ale niefajnie sie po tym czuje...;//
Pijesz 200 ml wody plus 75g cukru... i pobieraja krew trzy razy.. na zero, po godzinie i po dwoch...



najgorsze jest chyba to, że cały czas trzeba być całkowicie na czczo.. nic jeść i nic pić!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie anula niejest najgorsze.. ale niefajnie sie po tym czuje...;//
Pijesz 200 ml wody plus 75g cukru... i pobieraja krew trzy razy.. na zero, po godzinie i po dwoch...


mnie pobierali dwa razy, na zero i po 2h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja cały dzień nic nie mogłam wsunąć bo wszystko zwracałam 🤢 nawet woda mi nie szła... ale na szczęście mam to za sobą... teraz tylko czekać na wyniki.
no i miałam 3 razy pobieraną krew na czczo, po 1h i po 2h i teraz z tego kucia mam siniaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja miałam pobieraną z żyły, ale kompletnie nie miałam potem śladu 😉


ja też z żyły... i to cały czas w jedno i to samo miejsce mi trafiali 🤨


ja miałam glukozę 50, więc miałam tylko dwa razy krew pobieraną... n o iraz z jednej ręki raz z drugiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja miałam pobieraną z żyły, ale kompletnie nie miałam potem śladu 😉


ja też z żyły... i to cały czas w jedno i to samo miejsce mi trafiali 🤨


aaa... z kucia!! a ja przeczytałam "z kciuka" heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się objadłam... 😮 zaraz pęknę... w dodatku obok mam słodziutkie czereśnie, truskawki i wielki arbuz... 🤪 po wczorajszej całodniowej głodówce nagle taki syty obiad, mój żołądek nie nadąża...
mały coś zaczyna świrować w brzuchu, więc pasuje trochę przystopować i dać mu odetchnąć od tych smakołyków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 napisał(a):
isa8 napisał(a):
inirtam napisał(a):
ja miałam pobieraną z żyły, ale kompletnie nie miałam potem śladu 😉


ja też z żyły... i to cały czas w jedno i to samo miejsce mi trafiali 🤨


ja miałam glukozę 50, więc miałam tylko dwa razy krew pobieraną... n o iraz z jednej ręki raz z drugiej 😉

ja mialam 75 g i tez mialam tylko 2 razy pobierana krew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
ale się objadłam... 😮 zaraz pęknę... w dodatku obok mam słodziutkie czereśnie, truskawki i wielki arbuz... 🤪 po wczorajszej całodniowej głodówce nagle taki syty obiad, mój żołądek nie nadąża...
mały coś zaczyna świrować w brzuchu, więc pasuje trochę przystopować i dać mu odetchnąć od tych smakołyków 😁


a ja narazie nie jem, bo za chwilę będę ważona heheheh 😁 😁 😁 😜
zmykam dziewczynki do mojej pani doktor, po same dobre wieści 🙂 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
isa8 napisał(a):
ale się objadłam... 😮 zaraz pęknę... w dodatku obok mam słodziutkie czereśnie, truskawki i wielki arbuz... 🤪 po wczorajszej całodniowej głodówce nagle taki syty obiad, mój żołądek nie nadąża...
mały coś zaczyna świrować w brzuchu, więc pasuje trochę przystopować i dać mu odetchnąć od tych smakołyków 😁


a ja narazie nie jem, bo za chwilę będę ważona heheheh 😁 😁 😁 😜
zmykam dziewczynki do mojej pani doktor, po same dobre wieści 🙂 😉 😜

czekamy na relacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze...ale sie martwie tym moim dzieckiem....pol godziny ryczalam i juz zaczynam sie bac bardziej porodu niz sie balam....no ale w Łodzi maja zdecydowac jak bede rodzic i kiedy....moj lekarz powiedzial,że nawet do terminu moga mnie nie trzymac....o matko 😮 jutro mam tą glukoze i mi nie pozwolila wziasc cytryny,bo to nie daje 100% wyniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...