Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Powiem ci ze nie przedstawialam mu jeszcze swoich zamiarow ale mam nadzieje ze pomoze na rodzine nie mam co liczyc jedynie sluchy mnie doszly ze rodzice M maja kupic wozek ale skoro oni kupia wozek to ja musze kupic lozeczko zeby nie bylo ze u mnie nikt nic nie kupil i w razie spinek powiem ze lozeczko mi kupila po prostu mama. Nie wiem jak to bedzie ceny sa masakryczne ale mam nadzieje ze sobie poradze 🙂


już teraz sobie odkładam po trochu przynajmniej potem nie będzie "szoku" odrazu.. u mnie teściowa wózek tata dziecka kupił komode i łózeczko a moi rodzice wyremontowali nam cały pokój 😜 ale najlepiej jak oboje usiądziecie na spokojnie i o tym pogadacie... wiec lepiej sobie po troszku odkladać i uzbierać wkoncu macie jeszcze czas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
doczekac sie nie mozna kolejnych wizyt tylko czemu na nie trzeba czekac miesiac a trwaja tak rktoko podobno od ktoregos tygodnia robia 2 razy w miesiacu a pod koniec to nawet co tydzien sie chodzi na wizyty 😁


ja od 30 tygodnia co 2 tyg mam wizyte wsumie robi mi za każdym razem i usg ale wiem ,że większość lekarzy tylko podłacza do ktg jak się nic nie dzieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...