Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
karolka musi byc ciągłość 33 dni i od 34 dnia zus wyplaca

Wszedzie pisza co innego 😮 raz, ze ciaglosc, a raz ze ogolnie... juz nic nie wiem. A ksiegowej nie moge sie zapytac, bo nie chce zeby wiedziala, ze planuje zwolnienie 🤨


jestem na zwolnieniu od stycznia i jeszcze ani razu mi zus wypłaty nie przelewał tylko ciągle wypłata idzie z firmy ..

Tysia bo pewnie Twoja firma liczy wiecej niz 20stu pracownikow. Przy malych firmach przelewa zus od 34 dnia zwolnienia 🙂


no u mnie firma budowlana wiec ma około 1000 pracowników 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do nazwiska to jak któras nie jest po ślubie a chce nazwisko ojca dziecka to przed porodem należy iść do USC i tatuś uznaje dziecko (potwierdza ojcostwo) a mamusie piszą oświadczenie ,że po urodzeniu dzidzia bedzie nosić nazwisko ..... bo inaczej tak jak Sandra pisała w szpitalu w akcie i w ksiazeczce bedzie miało Wasze nazwisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra ja na poprawę humoru o babci na pasach to Ci powiem jakie niektóre babcie są 😉 kumpela jedzie autem,widzi kobietę która pcha się na drogę nie patrząc,staje,puszcza ją od lewej strony,ta wchodzi na środek drogi,stoi długą chwilę,upewnia się,że może wejść na drogę 😁 mniejsza z tym,że stała na środku 😁 po czym widzi auto kumpeli i stoi dalej bo nie wie,czy to auto jedzie czy stoi 😁 kumpela jej macha,że może iść to ta tak powolutku niepewnie schodzi z drogi 😁 szkoda,że tak powolutku spokojnie nie weszła wcześniej tylko wskoczyła na drogę a dopiero potem rozeznanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
karolka musi byc ciągłość 33 dni i od 34 dnia zus wyplaca

Wszedzie pisza co innego 😮 raz, ze ciaglosc, a raz ze ogolnie... juz nic nie wiem. A ksiegowej nie moge sie zapytac, bo nie chce zeby wiedziala, ze planuje zwolnienie 🤨


jestem na zwolnieniu od stycznia i jeszcze ani razu mi zus wypłaty nie przelewał tylko ciągle wypłata idzie z firmy ..

Tysia bo pewnie Twoja firma liczy wiecej niz 20stu pracownikow. Przy malych firmach przelewa zus od 34 dnia zwolnienia 🙂


no u mnie firma budowlana wiec ma około 1000 pracowników 🙃 🙃

Tysia to wszystko jasne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mi na problemy z zaparciami jesli o tym mowisz pomaga jedzenie activii i picie minimum 2 litrow wody..a mialam juz takie problemy ze mi krwawil hemorid 😞(
A dzis mi pomogl stres zwiazany z dentysta 😁

z activią nie próbowałam jeszcze, ktoś mi mówił, żebym spróbowała z suszonymi śliwkami przed snem, ale nie wiem czy mi to w ogóle przez gardło przejdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suszone śliwki nie są najgorsze 🙂 sama nie lubię suszonych owoców,ale to da się zjeść 🙂
no ja miałam takie zaparcia,że krew mi się lała przy tym jak przy okresie przez chwilę,potem musiałam chusteczkę z lodowatą wodą włożyć między pośladki i leżeć dopóki nie przeszło troszkę,bo nawet siedzieć nie mogłam ☺️ tak,że sandra współczuję,bo wiem co przechodzisz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Dziś już pogoda do duszy, a humor taki sobie. Na wieczór rozbolała mnie głowa a ja głupia wzięłam sobie apap extra (z kofeiną), Skończyło się na tym, że zasnęłam koło 21:30, obudziłam się 22:30 i nie spałam do 4... A jak już przysnęłam to mi się śniło, że ktoś mi dziecko chce porwać.... 🤢 nie mogę powiedzieć żebym była wyspana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczęłam się rozglądać za łóżeczkiem na allegro... i powiem Wam, że nie ma NIC co by mnie interesowało w rozsądnej cenie :/ Bo ja chciałabym kupić łóżeczko 90x140cm takie, żeby się dało rozłożyć na tapczanik dla starszego dziecka. Ehh sama nie bardzo wiem co robić, bo albo kupię synkowi zwykły tapczanik albo dla Maleństwa łóżeczko i synuś zostanie w tym co ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti nie zazdroszczę takiej nocy...ja wczoraj miałam podobną-tylko, że nie miałam apapu więc głowa bolała niemiłosiernie a ja nie mogłam przez to zasnąć... i jeszcze katar mi się przypałętał, siku mi się co chwilę chciało, mąż mega chrapał...wrrr...
ale dziś można powiedzieć, że się wyspałam, a i słońce mnie piękne obudziło 😁

co do łóżeczka, to ja też natchniona Waszymi postami poprzeglądałam allegro, ale tak mi się wydaje, ze tam wszystko takie na jedno kopyto... podobało mi się to łóżeczko co Emilia kiedyś wklejała z żyrafką...widzę że to hit teraz jakiś bo pełno ich tam.... no nic, trzeba będzie jeszcze poszukać innych opcji 😉

jadę teraz na zakupy-miłego dnia Mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inirtam napisał(a):
sandroos napisał(a):
Mi na problemy z zaparciami jesli o tym mowisz pomaga jedzenie activii i picie minimum 2 litrow wody..a mialam juz takie problemy ze mi krwawil hemorid 😞(
A dzis mi pomogl stres zwiazany z dentysta 😁

z activią nie próbowałam jeszcze, ktoś mi mówił, żebym spróbowała z suszonymi śliwkami przed snem, ale nie wiem czy mi to w ogóle przez gardło przejdzie...


Moja Zoska ma z tym problemy wiec to co mogę polecić to:
* jogurt naturalny
*maślanka
*activia
*suszone śliwki najlepiej zrobić z nich kompot
*musli
*płatki owsiane
*szklanka ciepłej wody z łyżką miodu naczczo
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...