Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja byłam za dziewczynką, a reszta świata na chłopa stawiała 🙂

co do badań... jest masa rzeczy, które warto przebadać na samym początku
skoro on Ci nie zlecił, to zrób na własną rękę chociażby właśnie morfologię i ogólne moczu, może skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem, bo to aż dziwne, że nic nie miałas zlecone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka, zmieniłabym lekarza! Zdecydowanie. Według prawa lekarz ma obowiązek wysłać Cię na badania w ciąży, na stronie Ministerstwa Zdrowia znajduje się wykaz badań, które należy wykonać w czasie ciąży. Oczywiście niczym się nie przejmuj, ale koniecznie weź sprawy w swoje ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam gratuluje 😁 a co do lekarza to tez bym zmienila droga pestko jednego takiego mialam i podziekowalam 😁 z tym ze w przeciwienstwie do twojego gin ja dostawalam na mocz morfologie czy cukier czy test kilowy te 4 badania mialam robione jakos w 9-10tc juz nie pametam dobrze a w 16tc dostalam powtornie mocz i morfologie innych badan tez mi narazie nie daje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam oprocz jakis 4 badan wszystkie inne musialam robic za wlasne sianko i dalam z 300 zl 😮 teraz robie mocz i morfologie na kazda wizyte i tez musze wszystko robic za sianko, bo moja za cholere nie chce mi dac skierowania 😞 no ale pocieszam sie, ze chociaz wizyty mam na nfz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej ! Nie obrażajcie weterynarzy 🤢 Lepiej zmienić lekarza i mieć robione badania. Też zmieniłam i narazie jest ok. Najlepiej zmienić na takiego co jeszcze jest w szpitalu, w którym się będzie rodziło 🙂
Trochę lepiej się poczułam i zaczęłam sprzątać jak wariatka i niestety kręgosłup się teraz upomniał...więc mam chwilkę i coś mogę skrobnąć 🙂 Pozdrawiam Wszystkie Przyszłe Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂 niedawno wrociłam z wizyty u gin 🙂 wszystko jest w porządku i dowiedziałam sie w koncu co sie skrywa w moim brzuszku - mężczyzna 🙂 a jednak kolejny w rodzinie , moja mamusia to sie wnuczki chyba nie doczeka 🙂 ale wazne wszystko dobrze 🙂 super uczucie wiedziec juz!! cisnienie mam ksiazkowe heh..
Inirtam- widze ze mamy duzo wspolnego - data porodu , dzisiejsza wizyta i obydwie dzis dowiedzialysmy sie o plci 🙂 i imiona dla dzieci identyczne tyle ze ja bede musiala zrezygnowac z Blanki a Ty z Tymka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Przepraszam, że się wtrącę ale Nasz syn Filip został wybrany do udziału w konkursie "NEW FACE"! Chcesz pomóc mu wygrać? To bardzo proste! Wystarczy wysłać sms pod nr 7235 o treści ATV26131 (koszt sms 2zł + VAT) Za wszystkie oddane głosy serdecznie dziękujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂 🙂 🙂 ja strasznie się cieszę, bo wszyscy dookoła mnie wmawiali mi, że to facet, w związku z tym powstało też więcej męskich propozycji....

Latka.... jak tak napisałaś, że Ty z Blanki musisz zrezygnować, a ja z Tymka, to mi się Tymka żal zrobiło, heheh.... A wybieracie Tymona czy Tymoteusza?

Sandra.... Marcel super 😉

U nas w grę wchodził jeszcze Ziemek (Ziemowit), Mieszko, Staś i Adaś.. dla dziewczyn oprócz Blanki to Anastazja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki.
u mnie po wizycie z dzieckiem ok. stuprocentowo chlopczyk. wszystko ma serce bije.
u mnie gorzej : 5 kg do przodu 😞 i ciśnienie 145/92. kurwa mówi że wysokie. a jak mierze u amy tak 2 razy w tyg to mam około 120-80. nawet przed wizytą sobie zmierzyłam i miałam 118/73. ja nie wiem przecież tak się nie denerwuje zeby mieć takie cisnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuszki 🙂
moja siostra ma synka Tymka, bez zdrobnienia Tymona 🙂 mi sie tam bardzo podoba, ale nie wszystkim przypadlo do gustu.
Edith super wiadomosci! Czyli juz mozesz wymyslac imie dla syneczka 🙂 Ja tez jak ide na wizyte, to mam wysokie cisnienie, a na co dzien jest w normie, nie wiem o co chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...