Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my właśnie wróciliśmy z kolacji, i w końcu coś innego jedliśmy bo świąteczne jedzenie mi bokiem wychodzi 🤢 nie ma to jak zjeść na mieście, w naszej ulubionej restauracji i powspominać dawne czasy... 😉 stwierdziłam że mam ochotę na lasagne ze szpinakiem, mniam... i poprawiłam to wszystko frytkami z kwaśną sałatką 🤪 zobaczymy czy się przyjmie 😁
a teraz myju myju… i leniuchowanie
miłego wieczoru i nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz na dniach moze sie zrobic cieplo 😉
ja tam nie bede narzekać na nude, za tydzien czeka mnie maly remont w mieszkanku, pozniej duuuzo sprzatania, gotowanie mezusiowi obiadkow 😜, spacerki, od czasu do czasu pojade sobie do rodziców odpoczac od duzego miasta i jakos czas przeleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wrocilam do domciu bylam z M u dentysty bo niestety pare lat temu wybili mu 2 zabki i teraz trza pielegnowac drogocenne porcelanki 😁 i ja sie zalapie na piatek na kontrole jak pojedziemy po jego stale jedynki 😁 az mi sie juz w brzuchu przewraca ze strachu. I kolejny wieczor z zajebistym bolem podbrzusza dobrze ze w czwartek do gin . Zajadam monte i smigam do spanka 🙂 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Boze Wy naprawde nudzicie się w domach i produkujecie tekstu jak na książkę 🙂
Ja dzisiaj zaczynam kurs na prawko i z minuty na minutę coraz mniej mi się chce :P Ale cóż nie ma, że boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...