Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, jestem tu nowa, aczkolwiek podglądam Wasze forum od bardzo dawna. Mam czteroletniego synusia i niestety dwa poronienia za sobą. Ta ciąża niestety też byłą zagrożona (odklejanie się kosmówki) - więc nie chciałam się za bardzo udzielać. Mam nadzieję, że wszystko jest już w porządku, bo jakby nie patrzeć przekroczyłam już czwarty miesiąc 🙂 Wizyte mam 17. 04 i mam nadzieję, że usłyszę same dobre wiadomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny... ja już po śniadanku. Właśnie przyszła mi nowa dostawa książek więc nie będę sie już nudzić... mój mąż stwierdził że i tak pochłonę je w kilka dni 😁 teraz czekam na ocieplenie i hopsa na hamaczek z książką 🤪 jak narazie jest zimno na dworze więc dzisiaj czytanie w łóżku
mam ochotę na kubek gorącej czekoladyyy... 🙂

Witaj wsród nas Małgosia i powodzenia! Trzymam kciuki żeby było dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!!!
My z córcią po śniadanku odpoczywamy 🙂
Małgosiu witamy,na pewno wszystko będzie dobrze!!!!!
Igus rozumiem cię z tym prawkiem ja już jestem znudzona na maxa uczeniem się teorii ale cały czas sobie powtarzam że muszę zdać bo już z dwójką bez prawka się nie obejdzie 😮
Miłego dnia Brzuchatki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
No wlasnie, cyce tez rosną 😁 to akurat jest fajne 🙂 tez musze sobie jakies staniki kupic, bo na sile wciskam sie w swoje stare, a to przeciez niezdrowo... ale fajnie sie góra z nich wylewaja, zawsze chcialam miec takie 😉


A najbardziej to się pewnie M cieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...