Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi zbrzydlo po 3 dniach to swiateczne i dlatego jakis taki smak 🙂)

Gdyby mi sie chcialo to do Maca bym sie ruszyla 😉

Czy wy tez sie tak denerwujecie przed wizyta?? Mnie od razu zoladek boli.. 😞( a od 3 dni mi sie snia jakies koszmary.. i nie moge przestac myslec, o tym co uslysze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też nie mogę patrzeć na jedzenie ze świąt 🤢 odepchało mnie... lodówka pełna ale i tak jak mąż wróci z pracy to pojedziemy na jakiś obiad na miasto 😉
ja się nie denerwuje przed wizytą, tylko czekam z niecierpliwością 🙂 wiadomo w poczekalni przed drzwiami mam stress, ale nie aż taki ze mam koszmary kilka dni przed 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Dziś dołączyłam do tego forum. Mam na imię Monika, jestem mamą 7-latka, 2-latka a teraz spodziewam się upragnionej córeczki 😁 W tym tygodniu zaczynam 19 tc. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie chyab schiuje po pierwsze z tego powodu, ze za duzo wiem i sie doszukuje... 😞(

A dwa mam jakas wizje, ze pojde na USG i serduszko nie bedzie bilo... Chyba po tych dwoch poronieniach pscyha mi siadla z lekka, jesli chodzi o to 😞(

Wczoraj mi sie snilo, ze ruchy czuje i sie uspokoilam troszke, ale to tylko sen ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...