Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej witam wszystkie dziewczyny.
Ja padam na pysk wczoraj miałam ten chrzest na 22.30 i wiecie co byliśmy w kościele na 22.15 , a tu ksidz sobie wymyślił ,że dopiero za godzine będę chrzciny . Cały czas odbywały się jakieś msze , liturgie i takie tam.
Grzecznie poszliśmy do zachrystii posiedzieć z maleństwem bo strasznie płakało , a tu po godzinie czasu przyszedł jakiś facet i powiedział ,że za następną godzinę odbędzie się chrzest 🤪
Myśleliśmy,że wyjdziemy z siebie , ale maleństwo zasneło to o tyle było dobrze .
Suma sumarum chrzest zaczął się o 00,20 paranoja.
Oczywiście trzeba było wyjąć małą z wózka ,która niestety obudziła się idopiero się zaczeło ,strasznie płakała ,aż serce się krajało .
Z kościoła wyszliśmy , 1.20 to był jakiś koszmar , a msza nawet wtedy się nie skończyła poprostu po chrzcie wyszliśmy i tyle ,żeby nie ubliżyć temu księdzu .
Każdy z nas był na skraju wytrzymania , a do tego mieliśmy mieć swoją ławkę z przodu ,a tu dupa
cały czas trzeba było stać , nogi to mi odpadały nie mówiąc o kręgosłupie i moim pragnieniu 😜
Nigdy więcej takich chrztów i takich pochrzanionych księży .
Rodzice małej mają iść dzisiaj do kościoła i powiedzieć księdzu co o tym wszystkim myślą .
Dobra nie piszę więcej bo się denerwuję i maleństwo się strasznie uaktywnia , jednym słowem jestem dzisiaj do dupy niewyspana obolała ,a trzeba jechać dalej w gości 😮
Jedynym dobrym akcentem z rana póki co to pogoda za oknem słoneczko świeci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!!!!
Mixi z tym chrztem to jakaś paranoja,ten ksiądz to chyba z głową coś miał 🤔Bidulko tylko się wymęczyłaś!!!
Karola śliczny maluszek!!!
A my mieliśmy gości na szczęście już pojechali 😉Obżarłam się na śniadanko i teraz odpoczywam 😜
Wesołych Świąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się w Wielkanocny dzień 🙂
Ja obudziłam się w nocy i nie spałam chyba ponad godzinę, bo miałam stracha wielkiego! Zawsze jak się przebudzę, to odruchowo dotykam brzucha. Dzisiaj w nocy zwariowałam 😲 Z prawej strony brzuch był miękki jak zawsze, a z lewej jak dotykałam to czułam takie wypuklenie jakby mi się maluch wybił lekko i był przytulony do jajnika i się lekko wystraszyłam jak tak dotykałam lekko... 🤨
mixi to ale ksiądz musiał być ładnie trzaśnięty skoro tak sobie przełożył chrzest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mam kilka ciekawych aukcji dla Was jeśli macie w planach zakupy:
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-delti-namnam-i2246742548.html
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-bright-starts-safari-kremowy-i2248984637.html
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-babystart-czerwone-nowe-i2240752830.html
Ja muszę rozłożyć wydatki, więc co miesiąc będę kupowała jedną rzecz, a to wyszukałam ostatnio... aukcje kończą się dzisiaj i to całkiem niedługo, więc jak macie ochotę to korzystajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj latka11 🙂
Co do mijania niedzieli to u mnie beznadziejnie bo na śniadaniu pokłóciłam sie z siostrą i to tak mega mocno więc dzień mam przeryczany ;(
Doti Ty miałaś koszmary a ja spać nie mogłam
mixidixi to na serio kretyn rodzice mogą skargę do kurii złożyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latka nic mi nie mów. Dowiedziałam sie, ze podobno mój zajebisty szwagier przed naszym przyjazdem stwierdził, ze ja na pewno wywołam jakąś awanturę a w rzeczywistości zaczęła moja siostra. Mega mi źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak u nas jest zimno? :P
Spoko całe święta mam na głowie teściową więc na brak zajęć nie narzekam. dodatkowo moja starsza córka żąda dzisiaj zainteresowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem.. jesteśmy już w domu, ja w łóżku a M. z Małym siedzą w kuchni z dziadkami. Odpoczywam bo caly dzień zajmowałam się małym bez najmniejszej pomocy M. i jestem wściekła i wykończona 😞
Tusia może Ci się uda wylicytować 🙂 ja muszę odłożyć na później zakupy, bo w tym miesiącu idziemy na wesele i kaska potrzebna na jakąś kieckę i buciki dla mnie, buciki i koszulę dla synusia no i na prezent...
Z tym chrztem to naprawdę przesada... ja bym od razu powiedziała księdzu, że umawialiśmy się na konkretną godzinę i ja nie będę w dzieckiem w środku nocy siedzieć i czekać!!!! W każdym razie ja jako rodzic nigdy w życiu nie umówiłabym się na tą godzinę na chrzest... :/
Latka witaj wśród nas 🙂 Humorki w ciąży to normalne-czasem drobiazg może wyprowadzić z równowagi :*
Moich snów to nawet nie chcę Wam na noc opowiadać... W każdym razie z dzieckiem było coś nie tak, 3 dni po porodzie zmarło a później ze mną coś się podziało i też miałam jakies zagrożenie życia. Nie wiem co to znaczy bo nie miałam czasu sprawdzać.
Zaraz idę spać bo naprawdę mam już dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w sny nie wierze...
ale ponoc czesto ciezarne miewaja takie sny koszmarne... 😞(
Mi tez sie ciagle sni, ze cos nie tak z dzieckiem, ze ktos do mne strzela itp.

Boze, jaki moj maz upierdliwy... Dzieciak chce spac, a on sie w nia zaczyna... Gorszy niz te dziecko dwuetnie...

A ja dzisiaj mala dyspense sobie zrobilam z okazji swiat i sobie karmi pije 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednak nie licytowałam tego leżaczka, bo przpomniałam sobie, że moja ciocia ma dużo takich bajerów ze Stanów 🙂 a Ona już ma dzieci wiekiem 4+ więc jakoś damy rade 🙂
Ja też w sny nie wierzę, ale czasem sprawdzam co oznaczają 🙂
Ja nigdy nie mialam koszmarów a teraz jakby się zebrały za te wszystkie lata 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Latkawitamy 🙂
Iguswspółczuję i mam nadzieję że dogadacie się z siostrą, a szwagrem się nie przejmuj!!!Ja nie mam rodzeństwa więc nie wiedziałam jak to jest dopóki nie zyskałam dwóch sióstr mojego M i mimo że jedna jest 11 lat ode mnie starsza to naprawdę super się dogadujemy i zawsze mogę na nie liczyć.
A koszmarów na szczęście nie miewam ale też słyszałam że ciężarne jakoś częściej miewają może ma to związek z tym że więcej się teraz zamartwiamy 🤨
A teraz siedzę sobie sama bo M do pracy pojechał i ochoty mi Sandroos na piwko narobiłaś ale tylko żywiec w lodówce więc sobie odpuszczę 😉
Dobrej nocki Wam życzę i słodkich snów tak dla odmiany 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , witam wszystkie nowe dziewczyny 🙂
Ja jestem w swoim żywiole cały czas coś się dzieje , ale niestety wieczorami czuję intensywne zmęczenie . W ciągu dnia zapominam ,że jestem w ciąży dopiero wiercący bobas mni to uświadamia 😜 a wierci się już coraz częściej .
Dzisiaj też bym chciała gdzieś wyjść z domku bo nadal mnie nosi 😜
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Ja na szczęście miałam pustą głowe nocą bez żadnych snów 😁
na 13 do dziadka, na 16 do wuja... Dwa obiady i słodkie 😲 Jakoś przeboleje, ale nie wiem czy mój brzuch i maluch wytrzymają 🙂 Będę jeść mało, żeby nie napchać sie bardzo 🙂
Dzisiaj z samego rana słoneczko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...