Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aha Emilia, też myślałam o tym kolczyku bo też mam i najwyżej do porodu się wyjmie a po porodzie szybko odkazi i włoży spowrotem, bo jak wiadomo dziurka w języku ekspresowo zarasta i jak się zapomni to na drugi dzień może być problem z włożeniem,ale raczej osoby które mają kolczyk,nie zapomną go spowrotem włożyć bo bez niego człowiek sie czuje jakby języka w gębie nie miał.haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
no dokladnie ja mam ten sam tydzien co Ty pestko i wg OM mam na 4.09 a usg 06.09 🙂

Ja miałam najpierw na 1 września, potem 7, potem 5 a teraz 2 wrzesien.Ale w tych okolicach się kręci, a może okazać się że urodzimy pod koniec sierpnia albo prawie w połowie wrzesnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Ja robię tak że jak mam termin na 2 wrzesnia czyli zaczynam miesiace liczyć od 2grudnia 2011. czyli 2styczeń to jeden miesiac, 2 luty to drugi miesiac ciazy i tak wychodzi ze 2 maja będzie piaty miesiac a 2 wrzesnia 9 miesiac czyli data porodu.
Z resztą tu w moim suwaczku jest napisane ze zostały mi 4 miesiące i 1 tydzień do porodu, to znaczy ze jestem w 4 miesiacu i 3 tygodniu ciazy,czyli tak jak mówie,ze za tydzień i 1 dzień będzie równy 5 miesiąc 🙂


Ja robię tak jak Ty, bo mięsiecy nie da się równo na tygodnie podzielić i tyle 🙂 Tylko, że te miesiące które podajesz, to są skończone miesiące. Więc, skończyłaś 4miesiące, i jesteś w 5mies.
Ja 13 wrzesień mam termin, więc teraz mam skończony 4 miesiąc dnia 13 kwietnia. Czyli jestem w 5 miesiącu. a dokładnie za kilka dni (gdy skończę 20 tydzień) będzie 4,5miesiąca skończone 🙂

haha poplątane to, ale ja sobie w głowie umiem to wyjaśnić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dziewczynki widzę, że macie problem z miesiącami :P Musicie pamiętać, że ciążę liczy się w głównie w tygodniach ew. w miesiącach księżycowych a te trwają 4 tygodnie.
Poza tym pytanie: Pestko miałaś na myśli to że skończysz 5 miesięcy czy że zaczniesz? Bo skoro jesteś w 4 miesiącu i 3 tygodnie to za tydzień skończysz 5 miesiąc. Czyli dobrze Ci dziewczyny piszą, że zaczniesz 6 🙂

Ja sobie pospałam 3 godzinki z synusiem i jestem wniebowzięta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Oj Dziewczynki widzę, że macie problem z miesiącami :P Musicie pamiętać, że ciążę liczy się w głównie w tygodniach ew. w miesiącach księżycowych a te trwają 4 tygodnie.
Poza tym pytanie: Pestko miałaś na myśli to że skończysz 5 miesięcy czy że zaczniesz? Bo skoro jesteś w 4 miesiącu i 3 tygodnie to za tydzień skończysz 5 miesiąc. Czyli dobrze Ci dziewczyny piszą, że zaczniesz 6 🙂

Ja sobie pospałam 3 godzinki z synusiem i jestem wniebowzięta 😁

Wiem , rozumie, choć teraz już się zakręciłam w tym wszystkim 🙂 hihi
Bo mi chodzi już o skończone miesiące.Ja wolę mówić ze jestem w 4 miesiacu i np w drugim tygodniu ciazy niz mowic w piatym miesiacu bo wtedy jak ktos policzy to mu wyjdzie na sierpnia termin haha. A tam nie czaje juz nic 🙂
Aha Dorota dopisz mnie proszę do tabelki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
a ja sie pogubilam z tymi miesiacami jak to wszystko czytam 😞 sobie obliczylam liczac 4 tyg w miesiacu ze jestem w 4,5 miesiaca ? dobrze?
termin mam na 20 wrzesnia..

Wg mojego to 4,5 miesiaca jest wtedy gdy sie jest w 20 tygodniu ciąży. Dzis jest 24 kwiecien czyli cztery dni temu były skończone pełne 4 miesiace czyli jestes w 4miesiacu i 4 dniu ciazy,ale mozna tez powiedziec ze jestes w piątym bo czwarty juz skonczylas ale to troche naciagniete bo to bylo zaledwie 4 dni temu 🙂 A tam skonczmy juz z tym 🙂 licza sie tygodnie,nie miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jutro miałam ruszyć do Pepco i na badania, myślałam że przyjdzie wypłata z Zusu ale coś sie opierdzielają, 20 miała kasa przyjść 😞 Trzeba będzie ruszyć "nietykalną" kasę i później jak przyjdzie z Zusu to włożę spowrotem brakującą kaskę 🙂
Emilia co to jest na tvn-ie za wrzeszcząca dziewucha? hihi. Jakie głupie babsko,włączyłam tvn bo pisalas ze jakas idiotka tam jest 🙂 hihi dobre akcje tu widze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde w życiu bym dziecka nie oddała do adopcji. Nawet jakbym miała "żreć" piasek i robić pod siebie 🙂 Jak oglądam te programy Ukryta Prawda, Dlaczego Ja i Trudne Sprawy to śmiać się i płakać z tego wszystkiego chce 🙂 A najlepsza poruta jest z Pamiętników z Wakacji 🙂 hihi co za człowiek wymyślił te programy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...